adaśbarca98
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no kontuzji ostatnio było sporo ale wydaje mi się że będzie ich mniej patrząc jak teraz ciężko pracują na treningach
1
Musimy jeszcze kogoś sprzedać ponieważ mamy tak Albe, Adriano, Masche, Pique, Mathieu, Bartra, Alvesa, Montoye i jeszcze jak byśmy mieli kupić dwóch obrońców to już nie wiem kiedy by oni wszyscy grali najbardziej to jest mi szkoda Bartry wątpie że będzie często grał a szkoda bo ma talent. Było by fajnie jak by sprzedali Songa i w jego miejsce dali Masche.
0
Ciekawe jakie Chellini miałby stosunki z Suarezem :D
0
Oby nie, właśnie tamtym dziadkom się to najbardziej przyda ;D
0
No właśnie pokaż ten filmik :p
0
Suarez lepiej niech już nie gryzie :D
0
Nie on po prostu nie potrafi języka hiszpańskiego i nie ma jak gadać. Biedaczek szkoda mi go ;/
0
A co ze sprzedażą Tell?? Przecież mamy Doulefeu ;)
1
Na co wy ludzie liczycie? Że jak wróci do grania to będzie w formie?
Przecież bez treningów nie utrzyma formy... oj sami idioci w tym zarządzie, jak dla mnie ten transfer to nie wypał.
0
Ciekawe w jakiej będzie formie po tych 3 miesiącach :p według mnie ten transfer to nie wypał będzie :/
0
Ciekawe jak bedzie z jego formą po skończeniu kary :p
0
Trochę szkoda przydał by się jakiś generał na ławkę ale podkreślam na ławkę. ;)
1
Już tam gadają jak to będą razem grać w Barcelonie... ale prawda jest taka że sobie nie pograją :p
1
Co do prawego obrońcy to po co nam taki dobry zawodnik jak Piszczek skoro mamy młodego dobrze zapowiadającego sie Montoye? Osobiście wolałbym kogoś z niższej półki za niższą cenę.
2
Według mnie mamy za dużo cracków z przodu, ponieważ przeszkadzają sobie nawzajem mam tu na myśli Neymara i Alexisa w Barcelonie nie mają takiej swobody ponieważ wiedzą że nie są najważniejsi tylko najważniejszy jest Messi i głównie do niego grają wszystkie piłki mimo tego że Messi jest bez formy.
0
Na pewno zagrał by lepiej niż Masche... Chodźby dlatego że jest wyższy i byłoby lepiej w stałych fragmentach gry
6
I znów będzie stres jak rok temu czy nowy trener się sprawdzi... Początek był świetny aż tak do lutego tego roku. Według mnie to piłkarze zawinili a nie trener. Przecież Tata chyba nie kazał Messiemu nie biegać? Jak by został i by przyszli nowi piłkarze na pewno było by lepiej... PS Ja za nim będę płakał.
1
Skład podoba mi się ze względu na to że Alexis jest na lewej flance jak gra na prawej a zazwyczaj gra to zbytnio nie ma co zrobić z piłką jak tylko zagrać do tyłu a tutaj może pokusić się na jakiś drybling zejście do środka i strzał. Pod nie obecność Messiego gdy Fabregas grał na fałszywej 9 to miał wiele goli i asyst. Chociaż ja osobiście dał bym Neymara na środek, tak jak w meczu z Celtickiem gdzie strzelił 3 gole myślę że tu by było podobnie ale ja nie jestem Tata Martino i tak nigdy nie będzie :p
2
Ale wybrał hiszpanie.
0
Fabregas??? Chyba nie są znacznie lepsi od niego np. Mata.
0
I jak tu ułożyć jedenastkę? Jest aż za dużo wielkich nazwisk :p
1
Sanchez coś zaraz ukłuje a Pedro najlepiej do zmiany.
0
Tak trochę z innej beczki. Aguero wyceniony na 70 mln euro! Więc chyba do nas nie przyjdzie :p
0
Pogba po prostu musi grać u nas jest świetny wysoki bardzo dobry strzał z daleka(myślę że musimy więcej strzelać z daleka bo jak drużyny stawiają autobus to nie możemy wejść do bramki) i jest w top najmłodszych grajków.
0
Z drugiej strony jak ma mieć zaufanie do młodych zawodników skoro każdy mecz jest ważny( niestety)... mieliśmy przewagę w lidze ale ja straciliśmy myślę że jak byśmy ją mięli dalej tak jak w poprzednich latach i te ostanie mecze były na luzie to by wystawił wychowanków.
0
Courtois jest lepszy np. ze względu że jest ograny w lidze hiszpańskie i lidze mistrzów. Ale co zrobić Ter Stegen jest już naszym bramkarzem ale jednak wciąż nie mogę zapomnieć jego złego przyjęcia i straty bramki... Oby nie było tak u nas a jak wiemy gramy dosyć często do bramkarza i jeszcze dochodzi ta presja :p
2
To dopiero był pierwszy sezon Taty przecież wygrał mecze z Realem i Men City wtedy to wszyscy go kochali a teraz przegrał pare meczów i jeszcze mówi że to z jego wina te przegrane mecze ja uważam że to wina piłkarzy... np taki Messi przecież on biega tyle a nawet mnie niż bramkarz. Przecież to chyba nie jest wina trenera że nie biega?
0
Myślę że to jednak może być prawda ponieważ w meczu z Chelsea Murinho zignorował Cuortisa tak jakby był na niego zdenerwowany. Ja osobiście wolałbym Courtuisa niż Ter Stegena i jak najbardziej Reina byłby super!
0
Miejmy nadzieję że zagra chociaż pare minut w ostatnich meczach.
1
Gdybyśmy nie zremisowali ostatniego meczu mielibyśmy 87 punktów i większe szanse na wygranie ligi ale jest jak jest :/