0

no kontuzji ostatnio było sporo ale wydaje mi się że będzie ich mniej patrząc jak teraz ciężko pracują na treningach

1

Musimy jeszcze kogoś sprzedać ponieważ mamy tak Albe, Adriano, Masche, Pique, Mathieu, Bartra, Alvesa, Montoye i jeszcze jak byśmy mieli kupić dwóch obrońców to już nie wiem kiedy by oni wszyscy grali najbardziej to jest mi szkoda Bartry wątpie że będzie często grał a szkoda bo ma talent. Było by fajnie jak by sprzedali Songa i w jego miejsce dali Masche.

0

Ciekawe jakie Chellini miałby stosunki z Suarezem :D

0

Oby nie, właśnie tamtym dziadkom się to najbardziej przyda ;D

0

No właśnie pokaż ten filmik :p

0

Suarez lepiej niech już nie gryzie :D

0

Nie on po prostu nie potrafi języka hiszpańskiego i nie ma jak gadać. Biedaczek szkoda mi go ;/

0

A co ze sprzedażą Tell?? Przecież mamy Doulefeu ;)

1

Na co wy ludzie liczycie? Że jak wróci do grania to będzie w formie?
Przecież bez treningów nie utrzyma formy... oj sami idioci w tym zarządzie, jak dla mnie ten transfer to nie wypał.

0

Ciekawe w jakiej będzie formie po tych 3 miesiącach :p według mnie ten transfer to nie wypał będzie :/

0

Ciekawe jak bedzie z jego formą po skończeniu kary :p

0

Trochę szkoda przydał by się jakiś generał na ławkę ale podkreślam na ławkę. ;)

1

Już tam gadają jak to będą razem grać w Barcelonie... ale prawda jest taka że sobie nie pograją :p

1

Co do prawego obrońcy to po co nam taki dobry zawodnik jak Piszczek skoro mamy młodego dobrze zapowiadającego sie Montoye? Osobiście wolałbym kogoś z niższej półki za niższą cenę.

2

Według mnie mamy za dużo cracków z przodu, ponieważ przeszkadzają sobie nawzajem mam tu na myśli Neymara i Alexisa w Barcelonie nie mają takiej swobody ponieważ wiedzą że nie są najważniejsi tylko najważniejszy jest Messi i głównie do niego grają wszystkie piłki mimo tego że Messi jest bez formy.

0

Na pewno zagrał by lepiej niż Masche... Chodźby dlatego że jest wyższy i byłoby lepiej w stałych fragmentach gry

6

I znów będzie stres jak rok temu czy nowy trener się sprawdzi... Początek był świetny aż tak do lutego tego roku. Według mnie to piłkarze zawinili a nie trener. Przecież Tata chyba nie kazał Messiemu nie biegać? Jak by został i by przyszli nowi piłkarze na pewno było by lepiej... PS Ja za nim będę płakał.

1

Skład podoba mi się ze względu na to że Alexis jest na lewej flance jak gra na prawej a zazwyczaj gra to zbytnio nie ma co zrobić z piłką jak tylko zagrać do tyłu a tutaj może pokusić się na jakiś drybling zejście do środka i strzał. Pod nie obecność Messiego gdy Fabregas grał na fałszywej 9 to miał wiele goli i asyst. Chociaż ja osobiście dał bym Neymara na środek, tak jak w meczu z Celtickiem gdzie strzelił 3 gole myślę że tu by było podobnie ale ja nie jestem Tata Martino i tak nigdy nie będzie :p

2

Ale wybrał hiszpanie.

0

Fabregas??? Chyba nie są znacznie lepsi od niego np. Mata.

0

I jak tu ułożyć jedenastkę? Jest aż za dużo wielkich nazwisk :p

1

Sanchez coś zaraz ukłuje a Pedro najlepiej do zmiany.

0

Tak trochę z innej beczki. Aguero wyceniony na 70 mln euro! Więc chyba do nas nie przyjdzie :p

0

Pogba po prostu musi grać u nas jest świetny wysoki bardzo dobry strzał z daleka(myślę że musimy więcej strzelać z daleka bo jak drużyny stawiają autobus to nie możemy wejść do bramki) i jest w top najmłodszych grajków.

0

Z drugiej strony jak ma mieć zaufanie do młodych zawodników skoro każdy mecz jest ważny( niestety)... mieliśmy przewagę w lidze ale ja straciliśmy myślę że jak byśmy ją mięli dalej tak jak w poprzednich latach i te ostanie mecze były na luzie to by wystawił wychowanków.

0

Courtois jest lepszy np. ze względu że jest ograny w lidze hiszpańskie i lidze mistrzów. Ale co zrobić Ter Stegen jest już naszym bramkarzem ale jednak wciąż nie mogę zapomnieć jego złego przyjęcia i straty bramki... Oby nie było tak u nas a jak wiemy gramy dosyć często do bramkarza i jeszcze dochodzi ta presja :p

2

To dopiero był pierwszy sezon Taty przecież wygrał mecze z Realem i Men City wtedy to wszyscy go kochali a teraz przegrał pare meczów i jeszcze mówi że to z jego wina te przegrane mecze ja uważam że to wina piłkarzy... np taki Messi przecież on biega tyle a nawet mnie niż bramkarz. Przecież to chyba nie jest wina trenera że nie biega?

0

Myślę że to jednak może być prawda ponieważ w meczu z Chelsea Murinho zignorował Cuortisa tak jakby był na niego zdenerwowany. Ja osobiście wolałbym Courtuisa niż Ter Stegena i jak najbardziej Reina byłby super!

0

Miejmy nadzieję że zagra chociaż pare minut w ostatnich meczach.

1

Gdybyśmy nie zremisowali ostatniego meczu mielibyśmy 87 punktów i większe szanse na wygranie ligi ale jest jak jest :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?