adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieje ze Messi i Masche przywitają tego naziste ter Stegena tak ze po pól roku spakuje manatki i wtoci do swojej rzeszy. Nienawidzę niemieszkalnymi zawsze i wszedzie. Nikt mi nie wciśnie kitu ze woja skończyła sie 60 lat temu i to pożądny naród. Podczas celebracji zarówno zawodnicy jak i kibice pokazali prawdziwe oblicze świńskiego narodu. Do gazu z nimi
1
4
0
0
ok szwabska świnia
0
Kogo obchodzi taki g.. jak król strzelców.
0
Bo jak będzie, to znacz, że nie Polak tylko niemiaszek
17
Za hitlerowcami żaden Polak nie bedzie
0
Boże daj dziś zwycięstwo Messiemu, za te wszystkie chwile radości które nam dał.
0
Messi spokojnie jeszcze zagra na jednym mundialu wiec nie wiem po co to głupie gadanie
0
Jak na moje dzisiaj Niemcy są posrani, po ostatnim meczu z Brazylią oni muszą wygrać, a Argentyna może. We wszystkich najważniejszych turniejach niemiaszki pękają w najważniejszych momentach.
0
Julio C. ja pierdole co za bramkarz
3
Strasznie szkoda Chile, bo gdyby nie fuks Brazylii, to Chilijczycy mogli by grac w finale, a jak nie to napewno pokazali by lepsza grę niż Brazylia, bo to co oni graja to jest wielkie G
0
Na DM ustawił bym Davida Luiza, a tak gra gitara
2
Vlaar lepszy niz Mathieu, ale Zubi wie najlepiej
2
Tacy zawodnicy jak JO, William, Ramires to obraza dla brazylijskości
6
W Brazylii to jedynie brazylijski jest Neymar i Oscar, reszta to rzemiślnicy. R10 jest lepszy niz cała pomoc brazylii. Niby Brazyli ma najlepsza pare stoperów na swiecie, a straciła najwiecej goli w historii
0
Sratatata. Juz z Belgia i Holandia szans nie mieli
1
MVP Marszczerano !!!
1
Messi dzisiaj kryty przez 3
2
Szkoda tych sezonow Masche jako SO
0
To byl samogwałt
0
Bramkarz brazyli jest zajefajny
0
Jeszcze 3
0
Nienawidze szkopów, ale niech wpierdolą Brazylii jesszcze 4 bo takiego gówna jak brają dawno nie widziałem
0
Na stojąco w obronie
0
Niemcy tak jak nie grali nic w pierwszej, nie graja w drugiej. Szkoda, ze Brazylia dała tak dupy bo nie ma żadnych emocji
0
Obraz drugiej połowy pokazuje, że gdyby w pierwszej Brazylijczycy po 2:0 nie grali jak amatorzy to awans był by możliwy
0
Jak szkop wyciąnie taką piłe jak Ochoa po główce Neymara to zmienia zdanie.
1
Obronił 3 strzały lecące prosto niego. Genialne interwencje to miał Ochoa