0

Ta teraz tez nie wykorzystal?

0

Alez akcja Pedro

0

Del Bosque, bedzie mial ciezki orzech do zryzienia z powolanim na MS, na najblizsze mecze kadra wyglada genialnie, a nie ma w niej Puyola, Pique, Silvy, Xaviego czy Torresa

0

Nie no Neymara, a nie Alexisa

0

Alexis tylko on potrafi tak zje...c

0

Tak grajac zaraz bedzie 2:2

0

Alexis zejdz

0

Pique frajer

0

Kolejny raz Alexis chlopak znowu dziaduje

0

Ech Alexis

0

Pieknie Messi z Ney

0

Myslisz, ze kogos obchodzi czy bedziesz ogladac, czy strzelisz foch?

0

Mundo ma kiepskie informacje. W te wakacje Leo był już dogadany z ZawisA Bydgoszcz, jednak PZPN nie zgodziło sie na wydanie licencji gdyż wszyscy widza, ze jest za słaby na Ekstraklasę

0

Czy Messi sie oszczędza na MS? Bardzo możliwe. Dobrze pamietam rok 2002 i sytuacje pewnego geniusza Ronaldo ( tego prawdziwego). Wracał po 2 z rzędu kontuzji zerwania więzadeł w kolanie w Interze praktycznie nie grał, no a na mistrzostwach z nowa fryzura rozwalił wszystkich. Oby tak było w przypadku Leo.

0

Ney asysta roku

0

Ech Alexis szkoda

0

Czemu nie gra Bartra nasz najlepszy stoper w tym sezonie? Tata leci w kulki

0

Messi niżej niz Alexis? Hmm, fakt Chilijczyk strzelił gola( na pusta), ale to Messi bardziej kreował grę i miał wiecej okazji, ze ich nie wykorzystał o inna sprawa.

0

Dongu to stoi od 2 sezonow w miejscu

0

Jak piszesz po pierwsze, to warto by podac co po drugie. Inaczej Twoja wypowiedz jest smieszna, zaczynasz wyliczac czemu Lewy nie pasuje i konczysz odliczanie na 1.

0

Drewno to Ty masz zamiast mozgu

0

W jakim aspekcie gry jest za cienki? Za malo skuteczny? Nie radzi sobie w wielkich meczach? Za wolny? Takie pierd..., ze jest za cienki jest tylko efektem zazdrosci sfrustrowanych gimnazjalistów

0

Moze Klose jest lepszy. Ech gimbaza

0

Co ma sanchez do srodkowego napastnika?

0

Nie rozumiem, jak mozna nie chciec Lewandowskiego w Barcelonie. Na ta chwile to top 3 srodkowych napastnikow na swiecie, dodatkowo za darmo. Swietnie sie zastawia, technike ma nienaganna, potrafi rac kombinacyjnie, w odpowiednim wieku, mozna by tak wymieniac i wymieniac.

0

Za free, najlepszy napastnik Bundesligi. Tylko brac.

0

Teraz juz wiem czemu Real przegral GD, wszystko przez zart Blattera. Liga przegrana trzeba szukac tematow zastepczych.

0

Bartra wczoraj naprawial bledy Puyola, widac, ze chlopak czuje sie coraz pewniej.

0

Lepszego bramkarza nie znajda. De Gea, Courtuis to zakupy nie realne. Dodatkowo niemiec nie jest od wspomnianej wyzej dwójki wcale słabszy. Trzeba brac poki jakies P$G go nie zechce.

0

Cesc pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?