adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laboga posranie...
0
Jaki faul Bartry ten Laboga jest pojeba...
0
Dzisiejszy mecz pokazuje, ze grania dwoma DM to pomylka. Slaba Celta kontroluje srodek pola
0
Martino powinien jasno powiedziec na konferencji ze Barcelonie nalezal sie karny po faulu na cescu
0
Problemem Messiego w tym meczu bylo to, ze został ustawiony na skrzydle, a niestety po kontuzji nie jest w najlepszej fizycznej formie. Duzo sie pisze, o ewidentnym karnym na Ronaldo, szkoda, ze nikt nie wspomina o karnym na Cescu w akcji gdy wycofywal z 11 i Messi sprzatnal pilke Xaviemu.
0
Kurde jak reka? Zawodnik lezy na murawie a pilka przetacza sie po jego dloni zero ruchu do pilki
0
Skonczcie juz pierdo... ze wam sie sklad nie podoba, jak wygramy bedziecie pierdziec inaczej, kibice
0
Szkoda zawodnika, ale zadne to oslabienie dla zespolu
0
Alexis 5? czy on gral w tym meczu? dla mnie najslabszy, zreszta jak zawsze z silnym rywalem
0
w kazdy meczu takic sytuacji jest z 5
0
smiech na sali z tym karnym
0
CR7 popsul sobie manicure
0
Alexis z silnym przeciwnikiem nie istnieje
0
Iniesta 6? Chyba za nazwisko, zdecydowanie najsłabszy na boisku.
0
Pedro nigdy nie był nie jest i nie bedzie geniuszem, jednak dzisiaj był jednym z lepszych, Iniesta Cesc i Xavi to przyczyna dzisiejszej kompromitacji wiec nie wiem po co czepiasz sie Pedro
0
Włącz TV irytacji to w tym sezonie jest Iniesta, musisz po kimś jeździć zaczni od niego
0
Barca dzisiaj przypominala mi Barce Tito, gramy do tylu i liczymy ze cos i tak wpadnie
0
Iniesta podwyzke chce? Lawa dla tego pana
0
Wstyd to co zagrali, zero zaangazowania
0
Zenada to co grali
0
Messi wejdz i skoncz to
0
Osasuna jest tak cieka, ze wystarczy ja lekko przycisnac i bedzie po sprawie, ale naszym sie nei chce
0
Borusia
0
Messi na odwal ta rozgrzewke robi:P
0
PO co Messi jest na lawie skoro nie wchodzi jak jest potrzebny
0
Chyba kloszet
0
Ja pierdole Ney
0
Co takiego zrobil Pedro zle w tym meczu?
0
Iniesta zejdz
0
Jedziecie po Pedro, a tym czasem chlopak w tym meczu lepszy jest niz Cesc i Iniesta razem wzieci, troche obiektywizmu