0

Laboga posranie...

0

Jaki faul Bartry ten Laboga jest pojeba...

0

Dzisiejszy mecz pokazuje, ze grania dwoma DM to pomylka. Slaba Celta kontroluje srodek pola

0

Martino powinien jasno powiedziec na konferencji ze Barcelonie nalezal sie karny po faulu na cescu

0

Problemem Messiego w tym meczu bylo to, ze został ustawiony na skrzydle, a niestety po kontuzji nie jest w najlepszej fizycznej formie. Duzo sie pisze, o ewidentnym karnym na Ronaldo, szkoda, ze nikt nie wspomina o karnym na Cescu w akcji gdy wycofywal z 11 i Messi sprzatnal pilke Xaviemu.

0

Kurde jak reka? Zawodnik lezy na murawie a pilka przetacza sie po jego dloni zero ruchu do pilki

0

Skonczcie juz pierdo... ze wam sie sklad nie podoba, jak wygramy bedziecie pierdziec inaczej, kibice

0

Szkoda zawodnika, ale zadne to oslabienie dla zespolu

0

Alexis 5? czy on gral w tym meczu? dla mnie najslabszy, zreszta jak zawsze z silnym rywalem

0

w kazdy meczu takic sytuacji jest z 5

0

smiech na sali z tym karnym

0

CR7 popsul sobie manicure

0

Alexis z silnym przeciwnikiem nie istnieje

0

Iniesta 6? Chyba za nazwisko, zdecydowanie najsłabszy na boisku.

0

Pedro nigdy nie był nie jest i nie bedzie geniuszem, jednak dzisiaj był jednym z lepszych, Iniesta Cesc i Xavi to przyczyna dzisiejszej kompromitacji wiec nie wiem po co czepiasz sie Pedro

0

Włącz TV irytacji to w tym sezonie jest Iniesta, musisz po kimś jeździć zaczni od niego

0

Barca dzisiaj przypominala mi Barce Tito, gramy do tylu i liczymy ze cos i tak wpadnie

0

Iniesta podwyzke chce? Lawa dla tego pana

0

Wstyd to co zagrali, zero zaangazowania

0

Zenada to co grali

0

Messi wejdz i skoncz to

0

Osasuna jest tak cieka, ze wystarczy ja lekko przycisnac i bedzie po sprawie, ale naszym sie nei chce

0

Borusia

0

Messi na odwal ta rozgrzewke robi:P

0

PO co Messi jest na lawie skoro nie wchodzi jak jest potrzebny

0

Chyba kloszet

0

Ja pierdole Ney

0

Co takiego zrobil Pedro zle w tym meczu?

0

Iniesta zejdz

0

Jedziecie po Pedro, a tym czasem chlopak w tym meczu lepszy jest niz Cesc i Iniesta razem wzieci, troche obiektywizmu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?