0

0

Dobra mina CR7

0

Smiesza mnie Ci co skreslaja Messiego i Argentyne po 1 słabej polowie. Widac bylo, ze Messi po tym golu rozluznil pozlady i zaczal grac duzo lepiej, a wraz z nim koledzy

0

Bydgoszcz od urodzenia

0

Odrobinę radości po porażkach Barcy Zawisza nam dzisiaj dał!!
Zawisza golll!!!!!

1

Zawisza Bydgoszcz!!!

0

Widze, ze coraz wiecej osob na tej stronie podnieca sie gra Realu, wypad na rm.pl. Prawda jest tak, ze obe mecze $realowi lepij ulozyc sie nei mogly

0

Dobrze, ze w tym roku sa MS bo Barcelona radosci nam nie zapewni

0

Atletico jedzie na mega farcie ostatnio. Widac, ze w koncowkach sa zajechani

0

Alexis znowu mogl przsadzic i znowu zje.. . Tak samo jak z Chelsea i jego poprzeczka, jak odpadniemy to znou przez niego

0

Myslalem, ze na rudo sie przefarbuje

0

Pinto mistrz

0

VV mistrzu trzymaj sie!!! Do tej pory mam przed oczami obrone VV z Chelsea w akcji z Drogba, gdyby nie on nie bylo by wielkiej Barcy

0

fatalny koniec w Barcelonie. Myslalem, ze podniesie puchar LM, a tu takie cos. Dziekujemy VV

0

VV zerwane krzyzowe przednie

0

VV juz wie, ze to koniec, widac bylo, ze jest zalamany

0

Karny ewidentny Dudek wypad

0

Alexis jak zwykle nota w gore za nazwisko

0

PL jest steasznie w tyle za PD czy BL. Powód, zacofanie taktyczne co sprawdza sie w PL nie sprawdza sie w Europie.

0

Dobrze Iniesta kosic frajerow

0

Drikarz pie....

0

Sedzia kupiony

0

Sedzia 2 razy nas okradl

0

Mi sie wydaje, ze Real bedzie miał swój kryzys, grają wąska kadra od kilku miesięcy na maksa wiec spokojnie zadyszka kiedyś przyjdzie

0

Dawno tak dupy nie dali dzisiaj

0

Wstyd

0

Wstyd!! Mając najlepszych piłkarzy na świecie bez dobrego trenera go.... Znacznymy Tata może buty Pepa lizać. Dramat co grają nasi gwiazdorzy

0

Sędzia ewidentnie był stronniczy. Nie podyktował ewidentnego rzutu karnego za rękę w polu karnym, nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, nie wyrzucił Negredo.

0

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

0

Zdjecie z wslisgiem w Messiego niczego nie wyjaśnia, najlepiej zobaczyć powtórkę widać ze kontak z noga Demichelisa jest już w polu karnym. To, ze zawodnik zaczął robić wślizgów prze polem karnym nie ma nic do rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?