adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nuda straszna, zero zaangazowania
0
28 minut i zadnej klarownej sytuacji, a Osasuna jest strasznie kiepska
0
Iniesta w tym sezonie tragedia
0
Kogo interesuje LM w pilke reczna?
0
Bale to nurek wiekszy od Neymara
0
Dziw, ze Willy nie gra w reprezentacji Argentyny
0
Ronaldo buhaha
0
0
Oby tak dalej, pomału przypomina Alexisa z UdineX
0
Alexis kiepski uczeń 3 lata i ten sam poziom. Co gorsza do formy z Udine jeszcze mu daleko. Neymar 3 miesiące i gra jakby był wychowankiem, no ale albo ma sie talent albo nie, nauka tu nic nie pomoże.
0
Na tej stronie jest mnostwo fanbojow Alexisa i redaktorzy pisza oceny pod publiczke.
0
Faktycznie boi sie oddawac strzaly, ciekawe tylko dlaczego w statystykach LL ma 5 goli? Pomysl?
0
Patrzę na zdjecie Alexisa z podciagnietymi spodenkami i swiecidelkami w uszach i widzę geja. Nikt mi nie wmówi ze tylko ja mam takie skojarzenia
0
Gdzie ja w mojej wypowiedzi zhejtowalem Alexisa? Co najwyżej autora ocen. Śmieszą mnie obrońcy Alexisa człowiek napisze cokolwiek o Chilijczyku i od razu jest hejtowany przez małolatów.
0
Śmieszy mnie troche opis opini Alexisa." Jedna akcja dał wynikowi wiecej niż Pedro" czytając to zdanie odnosi sie wrażenie ze Alexis minął 3 rywali i wyłożył na pusta Cescowi. Prawda jest inna cała akcje zrobił Neymar podał idealnie Chilijczyjowi, a ten miał dużo czasu i miejsca żeby wrzucić do Cesca.
0
Alexis jest gejem, ale najlepszy to napewno nie.
0
O co Ci chodzi?
0
Jak czytam Alexis na szpicy to boki zrywam. Ten zawodnik ma najgorsze wykonczenie akcji za wszystkich napastnikow.
0
Alexis 5.5 a Tello 4 ? Odrobine obiektywizmu nic wiecej panie redaktorzyno
0
Laporta
0
Kurcze Iniescie w przyszlym roku stuknie 30, a pamietam jak z 24 na plecach debiutowal. Ech jak ten czas szybko leci
0
Przecież widzisz co napisale to po co sie pytasz slepy?
0
W Barcelonie Alexis nie jest crackiem i w reprezentacji również. Gracz sredniego poziomu, na cracka sie zapowiadal w Udine.
0
Messi z Neymarem 7,5, a Alexis 7?! Chilijczyk niczym nie blysnal. Przypadkowa asysta i akcje typu jedziec bez glowy, to troche za malo jak na taka ocene.
0
Reklama Qatar za bardzo rzuca sie w oczu, gow.., a nie koszulka Barcelony
0
Bale pasuje do PL bo tam skrzydłowy maja całe mnóstwo przestrzeni. Neymar pasuje lepiej do PD bo ma technikę do grania na małej przestrzeni
0
10 minut to odpoczynek?
0
Bartra jak Pique
0
Dawac Tello za Alexisa
0
Alexis jak ma strzelac to podaje, jak podac to kiwa. Jezdziec bez glowy