adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Faus może sie pożegnać z klubem, podpadł Messiemu, a ten w klubie ma władze absolutna. Dobrze sie stało bo takich pseudo dyrektorów nam nie potrzeba.
0
Ciekawe czemu tylko Barcelona musi latac w najwazniejszym momencie sezonu musi grac mecze towarzyskie na drugim koncu swiata? Jakos MU nie musi grac w USA z powodu umowy z chevroletem, a Chelsea w Korei. Pomys gimbazo to nie boli.
0
Śmieszna umowa ze śmiesznymi sponsorem nasz Prezio ładny przekręt zrobił. Wyjazd na mecz towarzyski w pierwszym kwartale gdzie waza sie losy ligi, pucharu i LM kilka miesięcy przed MS świadczy o głębokim upośledzeniu ludzi z zarządu. Bardziej opłaca sie wygrywać mecze w LM wiecej kasy + prestiż + trofeum.
0
Ta akcja pokazala dobitnie gdzie jest miejsce Cesca
0
1 takie podanie zanotowal wiec nie pierdol ze co chwile
0
Wreszcie Song spada
0
Song niech zejdzie zero gry kreatywnej
0
Chce pokazac swoje uda to typowe dla kochajacych inaczej
0
Song gra bez polotu, ani w defensywie dobrze ani w ofensywie Roberto niech wejdzie. A za beznadziejnego Alexisa Tello albo Pedro
0
i znowu Alexis ech znowu to samo dziadostwo
0
Alexis ja pier
0
NIe pierwszy i ostatni leci na kase w tym wieku, pytam sie gdzie gai assulin , wierna kopia Messiego?
0
Tak gdzie wisiało Turkish airlines
0
Gimbaza:) Jak myslisz ile w tej chwili Barcelona ma sponsorow 1?
0
Dani wie co dobre, reszta wybrała auta dla panienek.
0
Neymar 2,5 a Xavi 4,5 zgodzę sie, ze Brazylijczyk zagrał kiepskie zawodu, ale w porównaniu do Generała chociaż był na boisku.
0
Tak tak srajmy w gacie ze liga przegrana, ze gramy beznadziejnie, ze Tata dziad. Prawda jest taka, ze jesteśmy w dołku który musiał przyjść i wydaje mi sie ze był planowany. Do końca sezonu dużo kolejek jesteśmy liderem, najważniejsze mecze przed nami. Nie da sie wygrać wszystkich meczy, nie da sie trzymać top formy przez cały sezon. Głowa do góry " Kibice"
0
Wstyd
0
Alexis beznadzieja
0
Sa jeszcze jakies osoby ktore dziwia sie, ze Song grzeje lawe a Busi gra
0
Wszystkich nei da sie wcisnac do 1 druzyny, Takich Sanabrii bylo jest i bedzie na peczki
0
Przykuło sie patrzy jak legendy tego klubu są ośmieszanie przez rywali. xavi i Puyol dzięki za wszystko, ale trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
0
Upad z 10 metrów na głowę uderzy głowa o betonowa posadzkę i przeżył? Takie rzeczy tylko w bajkach. Szkoda kibica
0
Do konca 45, ale za 1 polowe opierd... sie nalezy, wstyd tak grac.
0
Xavi po co i czy on gra? Roberto za niego. Song ten mecz pokazuje czemu jest tylko zmnienikiem Sergio. Puyol Pique Masche do rezerw.
0
Obrona poza montoya dno. pomoc dno ( Song tragedia) atak poza Pedro dno.
0
Messi ewidentnie odpuszcza ten sezon żeby byc optymalnie gotowy na MS.
0
Kontuzje są częścią sportu. Dobrze, ze Messi doznaje tylko takich kontuzj. Pamietam historie Ronaldo który zerwał więzadła w kolanie wrócił na boisko po pól roku i znowu w pierwszym meczu doznał ponownego zerwania ( mecz Lazio- Inter). Kontuzje Messiego choć martwią to jest to pikus. Zreszta coś czuje ze jak teraz Leo poodpoczywa to na MS zdobędzie zloto
0
Bartra profesor
0
Bartra zawstydza Pique