adam23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis bezsensu
0
Machac nogami nad pilka to i ja potrafie
0
Szmata jakich malo
0
Zobaczymy jak Alexis odpowie na 3 gole Pedro
0
Oglądałem wczoraj szlagier ligi francuskiej i z przykrością stwierdzam, ze człowiek po pszeszczepie wątroby gra lepiej niż nasi nietykalność środkowy obrońcy razem wzięci.
0
Chyba autora tekstu dorwala jesienna depresja. Tekst bez ładu i skladu. Jednym słowem lipa
0
Pedro tym meczem wywalczył miejsce w pierwszej 11. Alexis ława.
0
Pedro dał odpowiedz wszystkim którzy kwestjoniwali jego przydatność dla zespołu. Alexis chyba na dłużej na ławie wyląduje.
0
Podoba mi sie rotacja pomocników Xavi, Cesc i Iniesta, środek pola to klucz do sukcesu, a dzięki rotacji każdy bedzie w formie. Na Roberto przyjdzie czas.
0
daro2
Szkode klubowi to robi obecny prezio. Szemrane kontakty z arabusami, pozbycie sie najlepszego trenera w historii, czlowieka symbol Abidala potraktowano jak smiecia. O braku transferow ( obronca ) nie wspomne.
0
Zero obiektywizmu? A co takiego zrobil Pep Rosselowi?
0
Rozumiem, ze kibicujesz Barcelonie od niedawna. Laporta to najbardziej utytulowany prezes w historii 3 puchary europy cos Ci mowi ( 3 bo ten ostatni coprawda za Rossela, ale projekt sportowy Laporty)
0
Co mam poczytac np. wypowiedz Pepa: Oddaliłem się na 6000 kilometrów od Barcelony i poprosiłem zarząd Barçy, aby zostawił mnie w spokoju, a tak się nie stało. Nie dotrzymali swojego słowa". Jak chcesz to moge wiele innych rzeczy powklejac, tylko po co? Rossel ewidentnie ma kompleks mniejszosci i szuka dziury w calym.
0
Laporta i Cruyff jedynie odpowiadaja na czyny Rossela, jak w przypadku sytuacji z Pepem i fundacja Holendra. Pytanie czemu Rossel ciagle szuka powodu do klotni. Przypomne, ze zaczelo sie od domniemanego wiekszego dlugu Laporty. Rozumiem, ze naszego prezia boli to, ze takich sukcesow sportowych jak Laporta nie osiagnie, ale dal by sobie siana.
0
Nie rozumiem kompletnie co Rossel ma do Pepa Cruyffa i do Laorty? Wydaje mi sie, ze nasz prezio na siłe chce zdyskredytować poprzedni zarzad i trenera tylko po co to wszystko?
0
BJJ i po co ta spinan i obracanie innych? Jak kupił TV i oglądał mecz to byś wiedział, ze dzis najsłabszy był Alexis.
0
Czytaj ze zrozumieniem, nie byl to najgorszy mecz Alexisa w Barcelonie, ale oiektywnie to w dni dzisiejszym Alexis byl najslabszy na boisku w naszej druzynie
0
Najlepszy Messi, najgorszy Alexis
0
Alexis jest obecnie w kiepskiej dyspozycji, napewno nie w lepszej niż Pedro. To, ze 2 razy w tym sezonie strzelił do pustej nie znaczy, ze Chilijczyk jest w super formie.
0
Starość nie radość. Xavi jest tam gdzie jego miejsce czyli na trybunach, Roberto jest w lepszej formie niż General
0
Na 100% zagra Pedro za Alexisa