asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wydaje mi się, że on w Barcelonie trochę zmądrzał i nie przychodzą mu do głowy głupie pomysły.
0
Kto został piłkarzem meczu?
1
też o nim pomyślałam jak podnosili puchar, pewnie mu głupio, tak szczerze to nie wiem czemu ale go nie lubiłam.
0
g**** dostanie!
0
jest na tvp 1 lub na stronie http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/20363300/final-ligi-mistrzow-juventus-barcelona
19
Xavi + Pirlo
Pięknie
0
Pique demoluje :-)
0
Brawo Barca! Szkoda tylko, że Messi nie strzelił.
0
też zaraz idę koło orlika sobie na bieżni pobiegać :-)
0
kogo to słowa? A przepraszam Real za czasów Mourinio to jaki był?
1
przed chwilą włączyłam sobie ten hymn i masz rację.
0
hehe dobre, ciekawie by było
0
nie mogę się połapać na tej stronie po prostu, wybrałam mecz, po prawej stronie na pomarańczowo jest mój kupon i tam nie ma okienka żeby wpisać dokładny wynik, skoro ty jesteś taki mądry to może pomożesz?
0
nie mogę rzucić bo jeszcze nie zaczęłam :-)
0
jak to zrobić na stronie sts?
0
Czyli, że mam obstawić na Juve tak? I zamiast kibicować Barcy będę po cichu liczyć na zwycięstwo Juve.
0
co? gdzie on tak powiedział? masz jakieś źródło? Rozumiem, że Dudek jest fanem Realu skoro tam grał no ale jak może gadać takie bzdety. LOL.
0
Chyba postawię na Barcelonę 500 zł. Do wygrania jest 712,8. Ale kurde tak się boję, że stracę. Przegrał ktoś na zakładach większe pieniądze? Jakie to uczucie? Chce się płakać?
0
Ma ma takie pytanie. Może głupie. Czy na stronie STS zawsze wypłacają nagrodę? Bo słyszałam, że niektóre zakłady bukmacherskie nie wypłacają wygranych.
0
A często masz prorocze sny?
0
a gdzie? ja właśnie zakładam konto na sts, nigdy nie obstawiałam i pytam z ciekawości ile dajecie.
0
Może źle się wyraziłam. Rozchodzi mi się ile zapłaciliście w zakładzie bukmacherskim. Bo sama chce obstawić a nie wiem ile i na kogo. Mam dylemat :-)
0
Obstawiacie? Jak tak to piszcie na kogo i ile.
1
Na stronie STS można obstawiać? Nigdy nie obstawiałam i nie wiem ile dać i na kogo. Bo więcej ludzi obstawi na Barce więc mniejsza byłaby wygrana a znowu stawiać na Juve nie wiem czy jest sens bo nie sądzę, że wygrają. Ale z drugiej strony jak bym obstawiła na Juve i by oni wygrali to by mi ta wygrana trochę humor poprawi po naszej przegranej. A wy ile obstawiliście i na kogo?
0
Argentyna musi być dumna.
0
a nie miał najwięcej strzelonych bramek w lidze angielskiej? Tak czy siak Leo ma dużo więcej tych rekordów.
0
Jeśli to prawda to witam. Mam nadzieję, że będziesz dobrym zastępcą Alvesa.
0
to jeszcze cię tam nie ma?
0
też tego nie czaję, to jest strasznie głupi sport, w sumie to każdy może się nauczyć w niego grać bez żadnego talentu.
0
a no ma, ale na taki mecz trzeba wstać.