8

Wydaje mi się, że on w Barcelonie trochę zmądrzał i nie przychodzą mu do głowy głupie pomysły.

0

Kto został piłkarzem meczu?

1

też o nim pomyślałam jak podnosili puchar, pewnie mu głupio, tak szczerze to nie wiem czemu ale go nie lubiłam.

0

g**** dostanie!

0

19

Xavi + Pirlo
Pięknie

0

Pique demoluje :-)

0

Brawo Barca! Szkoda tylko, że Messi nie strzelił.

0

też zaraz idę koło orlika sobie na bieżni pobiegać :-)

0

kogo to słowa? A przepraszam Real za czasów Mourinio to jaki był?

1

przed chwilą włączyłam sobie ten hymn i masz rację.

0

hehe dobre, ciekawie by było

0

nie mogę się połapać na tej stronie po prostu, wybrałam mecz, po prawej stronie na pomarańczowo jest mój kupon i tam nie ma okienka żeby wpisać dokładny wynik, skoro ty jesteś taki mądry to może pomożesz?

0

nie mogę rzucić bo jeszcze nie zaczęłam :-)

0

jak to zrobić na stronie sts?

0

Czyli, że mam obstawić na Juve tak? I zamiast kibicować Barcy będę po cichu liczyć na zwycięstwo Juve.

0

co? gdzie on tak powiedział? masz jakieś źródło? Rozumiem, że Dudek jest fanem Realu skoro tam grał no ale jak może gadać takie bzdety. LOL.

0

Chyba postawię na Barcelonę 500 zł. Do wygrania jest 712,8. Ale kurde tak się boję, że stracę. Przegrał ktoś na zakładach większe pieniądze? Jakie to uczucie? Chce się płakać?

0

Ma ma takie pytanie. Może głupie. Czy na stronie STS zawsze wypłacają nagrodę? Bo słyszałam, że niektóre zakłady bukmacherskie nie wypłacają wygranych.

0

A często masz prorocze sny?

0

a gdzie? ja właśnie zakładam konto na sts, nigdy nie obstawiałam i pytam z ciekawości ile dajecie.

0

Może źle się wyraziłam. Rozchodzi mi się ile zapłaciliście w zakładzie bukmacherskim. Bo sama chce obstawić a nie wiem ile i na kogo. Mam dylemat :-)

0

Obstawiacie? Jak tak to piszcie na kogo i ile.

1

Na stronie STS można obstawiać? Nigdy nie obstawiałam i nie wiem ile dać i na kogo. Bo więcej ludzi obstawi na Barce więc mniejsza byłaby wygrana a znowu stawiać na Juve nie wiem czy jest sens bo nie sądzę, że wygrają. Ale z drugiej strony jak bym obstawiła na Juve i by oni wygrali to by mi ta wygrana trochę humor poprawi po naszej przegranej. A wy ile obstawiliście i na kogo?

0

Argentyna musi być dumna.

0

a nie miał najwięcej strzelonych bramek w lidze angielskiej? Tak czy siak Leo ma dużo więcej tych rekordów.

0

Jeśli to prawda to witam. Mam nadzieję, że będziesz dobrym zastępcą Alvesa.

0

to jeszcze cię tam nie ma?

0

też tego nie czaję, to jest strasznie głupi sport, w sumie to każdy może się nauczyć w niego grać bez żadnego talentu.

0

a no ma, ale na taki mecz trzeba wstać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?