0

mi się reklamy na koszulach nie podobają ale od sponsorów dostajemy sporo kasy więc jest za.

0

wiesz ja sama nie wiem, oni wszyscy robią jakieś przekręty, dla nich najważniejsza jest kasa. Gdybym ja została prezydent dużo bym kupowała za małe pieniądze. Uważam, że można kupić dobrego a taniego zawodnika.

1

Na kogo byście głosowali i dlaczego?

1

Nie chce Ramosa u nas jak i innych madristów.

0

Mundo Deportivo nie ma już o czym pisać chyba :-)

0

przecież dobrze pisze, nauczyć się kultury

0

dobre, ale on chyba nie poślubił tej swojej baby.

0

dobrze, że Bale nie jest przystojny bo wtedy to by była zazdrość totalna.

0

On raczej się nie łudzi, że dostanie w tym roku złotą piłkę, chociaż nie wiadomo co w jego głowie siedzi. Może sobie myśli, że mu się należy za Pichichi i złotego buta.

1

... znów nie wygraliście nic...

5

Stało się to co się stało. Po co dłużej to roztrząsać. Neymar zachował się głupio i dobrze, że dostał karę. Może na przyszłość trochę pomyśli zanim coś zrobi czy powie.
A Krystyna znowu obrażona...

0

jestem za, może odejść

0

Za niedługo będzie chodził w torebką pod pachą o ile już nie chodzi.

2

"Mundo Deportivo informuje, że Barcelona jest zaniepokojona, iż rywale bardzo ostro atakują Neymara i Messiego podczas Copa América."
Zazdroszczą im ostatnich sukcesów.

1

Dobra to niech go w takim razie więcej wpuszcza. Przecież ci zmiennicy muszą się uczyć. Same treningi nie wystarczą, liczy się praktyka.

1

Pewnie wyrzucą go za nieodpowiedzialne zachowanie. To co robią piłkarze po za boiskiem też się bierze pod uwagę.

1

Szkoda, że jeszcze dziecka nie wiózł.

0

Uważam, że to brak szacunku z jego strony dla innych zawodników Barcy.

0

to, że jak wydamy dużo na jednego zawodnika to nam nie styknie kasy na kolejnego.

1

Życie jest czadowe

Wszystko w dechę jest gdy drużynę swą masz...

0

pokazał klasę, ciekawe czy Ronaldo by się tak zachował

0

o co chodzi z tym 15 znaków?

0

Co się stało Fabregasowi?

0

skąd wiedz? podaj linka

0

Dla mnie to jeden z najlepszych bramkarzy obecnych czasów.

0

też mnie to zastanawia

1

Mam nadzieję, że będzie legendą jak Ronaldinho.

1

No i git!!!!!!!!!!

0

6

Nie rozumiem ludzi którzy się plują, że oni zarabiają taką kasę. Ciężko pracowali na swój sukces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?