asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi się reklamy na koszulach nie podobają ale od sponsorów dostajemy sporo kasy więc jest za.
0
wiesz ja sama nie wiem, oni wszyscy robią jakieś przekręty, dla nich najważniejsza jest kasa. Gdybym ja została prezydent dużo bym kupowała za małe pieniądze. Uważam, że można kupić dobrego a taniego zawodnika.
1
Na kogo byście głosowali i dlaczego?
1
Nie chce Ramosa u nas jak i innych madristów.
0
Mundo Deportivo nie ma już o czym pisać chyba :-)
0
przecież dobrze pisze, nauczyć się kultury
0
dobre, ale on chyba nie poślubił tej swojej baby.
0
dobrze, że Bale nie jest przystojny bo wtedy to by była zazdrość totalna.
0
On raczej się nie łudzi, że dostanie w tym roku złotą piłkę, chociaż nie wiadomo co w jego głowie siedzi. Może sobie myśli, że mu się należy za Pichichi i złotego buta.
1
... znów nie wygraliście nic...
5
Stało się to co się stało. Po co dłużej to roztrząsać. Neymar zachował się głupio i dobrze, że dostał karę. Może na przyszłość trochę pomyśli zanim coś zrobi czy powie.
A Krystyna znowu obrażona...
0
jestem za, może odejść
0
Za niedługo będzie chodził w torebką pod pachą o ile już nie chodzi.
2
"Mundo Deportivo informuje, że Barcelona jest zaniepokojona, iż rywale bardzo ostro atakują Neymara i Messiego podczas Copa América."
Zazdroszczą im ostatnich sukcesów.
1
Dobra to niech go w takim razie więcej wpuszcza. Przecież ci zmiennicy muszą się uczyć. Same treningi nie wystarczą, liczy się praktyka.
1
Pewnie wyrzucą go za nieodpowiedzialne zachowanie. To co robią piłkarze po za boiskiem też się bierze pod uwagę.
1
Szkoda, że jeszcze dziecka nie wiózł.
0
Uważam, że to brak szacunku z jego strony dla innych zawodników Barcy.
0
to, że jak wydamy dużo na jednego zawodnika to nam nie styknie kasy na kolejnego.
1
Życie jest czadowe
Wszystko w dechę jest gdy drużynę swą masz...
0
pokazał klasę, ciekawe czy Ronaldo by się tak zachował
0
o co chodzi z tym 15 znaków?
0
Co się stało Fabregasowi?
0
skąd wiedz? podaj linka
0
Dla mnie to jeden z najlepszych bramkarzy obecnych czasów.
0
też mnie to zastanawia
1
Mam nadzieję, że będzie legendą jak Ronaldinho.
1
No i git!!!!!!!!!!
0
6
Nie rozumiem ludzi którzy się plują, że oni zarabiają taką kasę. Ciężko pracowali na swój sukces.