0

Dziwnie oglądać ligę mistrzów w środku dnia, już chyba bym wolała w środku nocy.

21

Okładka Marca'y WOW!
Kto by pomyślał, że dadzą samego Leo na okładkę.

0

Wiecie może ile jakiś rekordów obecnie ma CR7?

3

Dziwnie mi się to skojarzyło ;-)

0

tak jak miało to kiedyś miejsce z zawodnikami Man U.

0

Komentarz usunięty

0

Ktoś się musiał napracować żeby takie coś wykonać.

0

Też się właśnie tego obawiam.

0

Kurde zaczynam się obawiać. Jakby nie patrzeć Juve to drużyna z osiągnięciami. Do tego będą naprawdę mocno zmotywowani. Tak jak było to gdy grali z Realem. Mało kto na nich stawiał więc postanowili udowodnić na co ich stać. Oby tak nie było i tym razem.

5

Jutro wszyscy rzucą się na Messiego. Na szczęście jest jeszcze Neymar i Suarez.

0

O mój Boże to już jutro! Są emocje?

0

Alves jaki model :-)

3

Tak szczerze to ja nie jestem pewna na 100%, że wygramy. W piłce nożnej możliwe jest wszystko.

0

Zmiana klubu to normalna sprawa. Mało kto gra w jednym klubie całe życie. Ale żeby przejść do największego wroga. Ohyda.

0

Figo to taka starsza wersja CR7. Czy wszyscy Portugalczycy tacy są?

0

a kiedy ten mecz ?

0

A o co Suarez kłócił się z Evrą?

3

Pewnie tylko symuluje bo boi się Suareza :-)

0

Nie polecam oglądać na tvp.sport.pl bo transmisja się zacina (może nie aż tak jak na stronach typu meczenazywo.pl) albo się całkiem wyłącza. Do tego jak za każdym razem odświeżasz to ci się włączają reklamy i tracisz mecz.

0

To jest pewne, że będzie Żewłakow? Nie lubię go strasznie.

0

granie w szachy też rozwija mózg i uczy myślenia.

0

Gerard opuść te spodenki, wyglądasz jakbyś był w samych majtach ;-)

0

Być może masz rację. Od roku 2009 Barcelona zaczęła odnosić duże sukcesy i to było powodem mojego zakochania się w niej. Ta miłość trwa do dzisiaj. Rok temu nie wygraliśmy nic a nadal tu jestem. Gdybym była sezonowcem to kibicowałabym innej drużynie. Po poprzednim sezonie byłam podłamana, chyba zresztą jak każdy kibic ale nie opuściłam drużyny tylko byłam pełna wiary, że wrócą na szczyt i to szybko. I nie myliłam się :-)

0

od 2009, muszę przyznać, że za czasów kiedy kibicowałam Man U byłam fanką Ronaldo ale nie dlatego, że jest przystojny tylko podobała mi się jego gra :-) a kiedy odszedł z Man U to się trochę wkurzyłam bo już to nie była ta sama drużyna. Tylko dziwne to, że nie zostałam fanką Realu skoro Ronaldo tam poszedł. Nie ukrywam iż może dlatego, że Barcelona odnosiła sukcesy ale też mi się podobała ta rodzinna atmosfera w drużynie :-)

0

Bardzo śmieszne. Weszłam z ciekawości na twój profil bo myślałam, że jesteś gimbusem ale jesteś starszy ode mnie. Przeczytaj sobie mój komentarz wyżej bo nie chce mi się tego samego pisać.

0

A dlaczego nie można zmieniać upodobań? Od tego klubu zaczęła się moja przygoda z piłką nożną. Później przerzuciłam się na Barce ale nie pamiętam już co było powodem. Wiem, że fanką Barcelony będę już zawsze. Widocznie Man U to nie było to. To tak jakby przed ślubem nie mieć innych dziewczyn/chłopaków. Czaisz?

3

Najgorsze to były te różowe.

2

Lubię Rooneya. Mam do niego sentyment bo kiedyś byłam fanką Manchesteru.

2

Podobają mi się. Najlepsza ta granatowa.

5

śmiesznie by było gdyby wszyscy się przefarbowali na rudo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?