asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziewczyny! SONDA!
Który z naszych piłkarzy najbardziej się wam podoba? Wybieramy z obecnego składu. Mi Thomas Vermaelen.
0
o jakim pasku ty mówisz? ja nie mam żadnego paska.
0
Nie wiem jak to się dzieje, że jesteśmy wszędzie :-). Są przecież dużo większe kraje od nas, ale to nas jest zawsze najwięcej.
0
a dlaczego nie oglądasz na youtube?
0
Uwielbiam covery Metaliki które śpiewała.
0
Fajnie by było jakby później Shakira zaśpiewała. Jestem jej fanką od 2005 roku. Są tu fani Shakiry?
0
Później będzie coś na stadionie?
1
omg nie wyobrażam sobie tego :-)
0
Tą pizzą to mi narobili smaka a jestem na diecie.
2
Dzisiaj jak była w Kościele to widziałam faceta bardzo podobnego do Iniesty.
0
tak, na razie nie działa ale o 19 będzie dostępna na żywo.
0
0
tak, twierdzą, że karny powinien być dla Juve i w ogóle, że nudny mecz i nic nie pokazaliśmy.
0
Tutaj macie linka do parady na żywo:
7
Nawet zastawę ma ten puchar.
29
Strasznie mi było szkoda Pirlo.
0
co tam widać?
0
da się jakoś użytkowania zablokować albo zgłosić?
0
Będzie Copa America przecież :-)
0
Ledwo skończył się sezon a ja się nie mogę doczekać kolejnego. Jestem ciekawa czy nasze trio nadal będzie miażdżyło i jak sobie poradzi Real z nowym trenerem.
0
Na pewno teraz żałuje, ale tak to jest jak jest się pesymistą. Przegrali wszystko w tamtym sezonie to spakował manatki i odszedł zamiast ratować drużynę. Pewnie myślał, że Barca upadła na długo.
0
Modlił się żeby Barca przegrała z kretesem.
1
Ciekawa jestem czy Ronaldo oglądał ten finał?
0
na żywo to nie wiem czy gdzieś będzie ale na kanale Barcelony na youtube albo na stronie dla fanów na pewno.
http://fans.fcbarcelona.com/videos
1
Argentyna jest u mnie na drugim miejscu, więc też się będę cieszyć jak wygrają. No i wiadomo, że jak Messiemu dobrze pójdzie to wzrosną jego szanse na złotą piłkę. Chociaż pewnie i tak ją dostanie.
1
Komu będziecie kibicować w Copa America? Ja Brazylii.
9
Za rok Barca obroni tytuł i będzie jedyną drużyną która tego dokonała. Takie mam przeczucia.
0
oni pewnie teraz płaczą w poduchy.
2
http://ofsajd.onet.pl/faceci/pilkarze-barcy-swietowali-z-dziecmi-triumf-w-lidze-mistrzow/m66dt7
0
Miałam tak samo, i to nie było, że się nie zbyt ucieszyłam. Ja byłam BARDZO zła. Bo po pierwsze wiadomo było o jego niewłaściwym zachowaniu a po drugie młody to on nie jest. A i jeszcze za tą kasę.