1

Dziewczyny! SONDA!
Który z naszych piłkarzy najbardziej się wam podoba? Wybieramy z obecnego składu. Mi Thomas Vermaelen.

0

o jakim pasku ty mówisz? ja nie mam żadnego paska.

0

Nie wiem jak to się dzieje, że jesteśmy wszędzie :-). Są przecież dużo większe kraje od nas, ale to nas jest zawsze najwięcej.

0

a dlaczego nie oglądasz na youtube?

0

Uwielbiam covery Metaliki które śpiewała.

0

Fajnie by było jakby później Shakira zaśpiewała. Jestem jej fanką od 2005 roku. Są tu fani Shakiry?

0

Później będzie coś na stadionie?

1

omg nie wyobrażam sobie tego :-)

0

Tą pizzą to mi narobili smaka a jestem na diecie.

2

Dzisiaj jak była w Kościele to widziałam faceta bardzo podobnego do Iniesty.

0

tak, na razie nie działa ale o 19 będzie dostępna na żywo.

0

0

tak, twierdzą, że karny powinien być dla Juve i w ogóle, że nudny mecz i nic nie pokazaliśmy.

0

Tutaj macie linka do parady na żywo:

7

Nawet zastawę ma ten puchar.

29

Strasznie mi było szkoda Pirlo.

0

co tam widać?

0

da się jakoś użytkowania zablokować albo zgłosić?

0

Będzie Copa America przecież :-)

0

Ledwo skończył się sezon a ja się nie mogę doczekać kolejnego. Jestem ciekawa czy nasze trio nadal będzie miażdżyło i jak sobie poradzi Real z nowym trenerem.

0

Na pewno teraz żałuje, ale tak to jest jak jest się pesymistą. Przegrali wszystko w tamtym sezonie to spakował manatki i odszedł zamiast ratować drużynę. Pewnie myślał, że Barca upadła na długo.

0

Modlił się żeby Barca przegrała z kretesem.

1

Ciekawa jestem czy Ronaldo oglądał ten finał?

0

na żywo to nie wiem czy gdzieś będzie ale na kanale Barcelony na youtube albo na stronie dla fanów na pewno.
http://fans.fcbarcelona.com/videos

1

Argentyna jest u mnie na drugim miejscu, więc też się będę cieszyć jak wygrają. No i wiadomo, że jak Messiemu dobrze pójdzie to wzrosną jego szanse na złotą piłkę. Chociaż pewnie i tak ją dostanie.

1

Komu będziecie kibicować w Copa America? Ja Brazylii.

9

Za rok Barca obroni tytuł i będzie jedyną drużyną która tego dokonała. Takie mam przeczucia.

0

oni pewnie teraz płaczą w poduchy.

0

Miałam tak samo, i to nie było, że się nie zbyt ucieszyłam. Ja byłam BARDZO zła. Bo po pierwsze wiadomo było o jego niewłaściwym zachowaniu a po drugie młody to on nie jest. A i jeszcze za tą kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?