asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie oglądam meczu. Jak gra Real? Ronaldo cieszył jak głupi po golach?
0
wstyd, że remisujemy z klubem z dołu tabeli
2
kurde ale wstyd :-(
31
Posram się ze szczęścia jak dzisiaj Messi wyprzedzi CR7.
0
nie jest źle, może być.
0
Jak mu dadzą więcej to inni zaczną się pluć, że też chcą.
2
Moim zdaniem wart jest 80 mln. Jego cena dużo spadła w ostatnim czasie. Na pewno nie powinien kosztować więcej niż Real za niego dał. Ale jak widać nie płaci się tylko za umiejętności piłkarza ale też za jego popularność. Liczą, że im się to zwróci za sprzedaż koszulek.
0
Neymar będzie płakał. Kto razem z nim będzie się śmiesznie ubierał i świrował.
1
Jest coraz starszy i będzie w coraz gorszej formie, więc dziwne żeby zarabiał tyle samo lub więcej, a zapewne chciał podwyżki.
0
Szkoda, że co dla niektórych najważniejsza jest kasa.
3
Fajnie by było, ja miałam urodziny 13 maja i wtedy Real przegrał z Juve. Ale się cieszyłam ;-)
3
ładna ale słabo widać ten napis
10
dobrze ten pan mówi, podpisuję się pod tym :-)
0
ja myślę, że to Bale powinien odejść a Ronaldo zostać. Może w kolejnym sezonie (o ile zostanie) nie będzie grał tak samolubnie tylko bardziej dla całej drużyny.
0
Nie wydaje mi się żeby go zwolnili. Ponoć zespół nalega aby został, no że chyba sam chce odejść bo mu gdzieś więcej zaoferowali.
0
Real Madryt na pewno nie sprzeda CR7 z własnej woli ale jak będzie on nalegał to nie będą mieć innego wyjścia. Cris jest obrażony i wydaje mi się, że odejdzie do innej ligi by walczyć o jakiekolwiek trofeum.
22
Witam wszystkich,
Jestem tu nowa, tzn przeglądam tą stronę od dłuższego czasu ale dopiero teraz piszę komentarz. Pozdrawiam