asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wierzę w to, że za rok LM też będzie nasza
0
jeszcze nie było jego prezentacji
4
Czyżby moja Shakira też pijana :-)
0
a to wcześniej tak nie było? :-)
7
koniec, dobranoc wszystkim
17
Ciekawe jakie to uczucie gdy twoim ojcem jest szalony Alves :-)
2
Bez przesady, nie są aż tak pijani :-)
6
Jest i mały Thiago
2
A może zaraz wyjdą te dzieci i zaczną śpiewać: Madrid cabrón.
15
o Suarez trzeźwy
1
Neymar widać, że naj****y
0
Co powiedział Alves?
0
Każdy będzie coś gadał?
0
jaki kapelusz XD
10
Messi i stadion wpada w szał.
0
a ten co odwala?
0
pewnie mu trochę głupio
3
fajnie, że każdy wchodzi osobno
1
Co to za ludzie?
2
Zazdroszczę tym co mieszkają w Barcelonie. Nie byłam tam nigdy ale wydaje mi się, że jest to raj na ziemi.
0
ja oglądam 2 godz, wcześniej byłam w kościele i na bieganiu.
0
wytłumaczysz dlaczego? domyślam się ale nie jestem pewna.
1
Jak mówią: "Copa, Liga i Champions" to w głowie słyszę tą piosenkę:
0
cudowne dziecko :-)
0
nie działa ten link.
0
O co chodzi z tymi łóżkami?
0
Co Neymar dostał?
0
ja też jestem fanką piłki, nie patrzę na urodę piłkarzy, byłam po prostu ciekawa jakie dziewczyny mają gusta.
0
wy lubicie pisać o partnerkach piłkarzy
0
o jejku nie można się pobawić :-)