0

wierzę w to, że za rok LM też będzie nasza

0

jeszcze nie było jego prezentacji

4

Czyżby moja Shakira też pijana :-)

0

a to wcześniej tak nie było? :-)

7

koniec, dobranoc wszystkim

17

Ciekawe jakie to uczucie gdy twoim ojcem jest szalony Alves :-)

2

Bez przesady, nie są aż tak pijani :-)

6

Jest i mały Thiago

2

A może zaraz wyjdą te dzieci i zaczną śpiewać: Madrid cabrón.

15

o Suarez trzeźwy

1

Neymar widać, że naj****y

0

Co powiedział Alves?

0

Każdy będzie coś gadał?

0

jaki kapelusz XD

10

Messi i stadion wpada w szał.

0

a ten co odwala?

0

pewnie mu trochę głupio

3

fajnie, że każdy wchodzi osobno

1

Co to za ludzie?

2

Zazdroszczę tym co mieszkają w Barcelonie. Nie byłam tam nigdy ale wydaje mi się, że jest to raj na ziemi.

0

ja oglądam 2 godz, wcześniej byłam w kościele i na bieganiu.

0

wytłumaczysz dlaczego? domyślam się ale nie jestem pewna.

1

Jak mówią: "Copa, Liga i Champions" to w głowie słyszę tą piosenkę:

0

cudowne dziecko :-)

0

nie działa ten link.

0

O co chodzi z tymi łóżkami?

0

Co Neymar dostał?

0

ja też jestem fanką piłki, nie patrzę na urodę piłkarzy, byłam po prostu ciekawa jakie dziewczyny mają gusta.

0

wy lubicie pisać o partnerkach piłkarzy

0

o jejku nie można się pobawić :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?