asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On już chyba miał blond włosy więc żadna nowość. Karę powinien sobie wymierzyć za przegrany a nie za wygrany mecz.
0
fajna, taka wersja tylko w Polsce? Biało czerwona?
0
http://kwejk.pl/obrazek/2345769/prawdziwa-druzyna.html
0
Szósty i pewnie nie ostatni. Ciekawe który z obecnych graczy będzie kiedyś trenerem tego klubu.
1
Coś mi się wydaje, że w przyszłym sezonie pobiją własny rekord.
0
Wielkie dzięki. Będę subskrybować.
3
jestem w szoku, że Marca i AS dali takie okładki :-)
0
Ma ktoś filmik ze wczorajszymi bramkami? Zależy mi na polskim komentarzu.
0
mieszkać obok tego stadionu to marzenie.
2
BRAWO LEO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ciężko jest być najlepszym. Oczekiwania wobec takiej osoby są ogromne.
0
Będę bardzo zawiedziona jeśli nie zdobędą trypletu.
1
Mi to jakoś bardzo nie przeszkadza chociaż uważam, że powinny być pionowe tak jak są na herbie.
0
fajna, kojarzy mi się z wodą
0
o co chodzi z tym Mathieu?
2
"Wymówką Florentino była chęć dania drużynie nowego impulsu"
A to dobre. Taki impuls, że piłkarze są źli, że go zwolnił a największa gwiazda zespołu chce odejść razem z trenerem. Gdzie tu logika?
0
Nie podoba mi się ta sprawa. Niech osobiście rozmawiają w jakimś zaciszu a nie robią konferencje i się żalą.
0
Neymar straszne ma te włosy :-)
2
Szczerze mówiąc nie byłam zadowolona jak dowiedziałam się, że go kupują ale teraz cieszę się, że jest u nas. Mam nadzieję, że kolejne sezony będzie spisywał się równie dobrze.
4
Oni tam wszyscy są zarozumiali, nie to co u nas. Barcelona jest jedną wielką rodziną, chłopaki dobrze się dogaduję i to przyczynia się do sukcesów. Nie potrafię sobie wyobrazić, że u nas ktoś strzela fochy tak jak robi to CR7.
3
Może nie zwolnili Ancelottiego tylko sam chciał odejść bo miał dosyć tego klubu.
0
też mi się tak wydaje, tam zamiast być lepiej to jest coraz gorzej, jeszcze jak grzmot odejdzie to będzie totalna klapa.
0
Dziewczyna Ter Stegena naprawdę tak wam się podoba chłopaki? Dla mnie ona jest strasznie przeciętna. No ale ja jestem kobietą więc mogę inaczej na nią patrzeć. Dla mnie najładniejsza jest żona Iniesty. Naturalne piękno.
2
Nie odejdzie, tylko tak straszy, chce więcej kasy wysępić.
5
Nie wiedziałam, że żona Iniesty jest znowu w ciąży. Mam nadzieję, że teraz donosi dziecko.
1
Pierwszy komplet bardzo mi się podoba, natomiast stroje wyjazdowe już trochę mniej ale nie ma tragedii.
0
Super, bardzo się cieszę. Spodobał mi na mundialu i marzyłam żeby do nas przyszedł. Fajnie, że jest najlepszy.
0
Piękna, zapiera dech w piersiach. Xavi musiał czuć się wspaniale.
0
Mam nadzieję, że Złotą piłkę otrzyma Messi. Ronaldo ma więcej strzelonych goli ale gorzej grał i wszyscy to wiedzą. Pewnie będzie miał drugie miejsce. A trzecie od nas Neymar lub Suarez, a może ktoś z innej ligi.
0
a ile mu brakuje?