0

też mam tego dosyć, aż się odechciewa jego transferu.

0

Hala bo Hala Madryt,
a dzieci bo się zachowują jak dzieci/gimbaza.

0

Masz urodę hiszpanki :-)

0

Zazdroszczę. Może kiedyś i ja pojadę.

3

Jestem ciekawa czy Ronaldo zadzwoniłby do Bale'a gdyby ten chciał odejść :-)

0

Fajnie by było gdyby w finale strzelił decydującego gola.

0

a suma którą zarządzał? uważa się za Bóg wie kogo.

1

Nie chcę go, za bardzo gwiazdorzy, lubię skromnych ludzi typu Iniesta.

0

moim zdaniem 90 mln za Ramosa to za dużo

0

wiem ale rozchodzi mi się o to, że przez te paski słabo widać napisy.

0

te paski z tyłu to nieporozumienie

0

a możesz powiedzieć co wtedy zrobił?

0

Nie wiem dlaczego ale się wzruszyłam.

0

a no wiadomo :-)

0

Więc uważacie, ze stary Ronaldo nigdy nie powróci? I nigdy więcej nie zdobędzie złotej piłki?

0

Uważasz, że Ronaldo będzie grał jeszcze 2 lata? Ja stawiam, że do 37 roku da radę.

0

Stawiam na Krzynówka.

0

to fejk czy nie? btw dobry on jest?

0

ale masz skojarzenia :-)

0

zawiało trochę rasizmem :-)

0

To się ciesz, że nie spotkałeś :-) U mnie na studiach inżynieryjnych były osoby które nie potrafiły obliczać ułamków albo przenieść x na drugą stronę. Na prawdę przykro się na to patrzyło.

0

Staram się nie myśleć stereotypowo ale jakoś czasem trudno. Mówisz żebym nie oceniała inteligencji Neymara skoro go nie znam a sam mnie oceniasz.

0

Dokładnie, u mnie na studiach były takie tępaki, że się aż zastanawiałam jak oni zdali maturę a teraz są inżynierami. Fakt faktem, że nie pracują w zawodzie. Jedna dziewczyna pracuje jako barmanka. A pamiętam jak zaraz po obronie chwaliła się na fejsie, że jest inżynierem. Żal.

0

jak chyba każdy :-)

3

No niestety istnieje taki stereotyp chociaż są odstępstwa od normy, np chyba Fabregas jest po studiach albo Szczęsny, wydaje się on być w miarę ogarnięty. Można by tu jeszcze wymieniać innych. Ale chyba największe tępoty to są Latynosi i nie chodzi mi o samych piłkarzy tylko ogólnie o ludność. Wykazały to nawet jakieś badania, że czarnoskórzy i latynosi są dużo mniej inteligentni od białego człowieka.

3

Dla mnie nie jest trudny, też bym taki napisała. Rozchodzi mi się, że osoba z niskimi intelektem miałaby trudność takie coś napisać a niestety nie oszukujmy się ale Naymar za mądry to nie jest.

0

wiem przecież :-) sam napisał w tym liście, że obawia się kontuzji.
Niech sobie robi wakacje. Należą mu się.

3

Na pewno nie on. Nie oszukujmy się ale piłkarze to pustaki bez szkół.

1

Skrócona wersja: Nie chce mi się trenować. Chce już wakacje.
To taki żart. Proszę się nie spinać :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?