asiulka
Dołączył/a: czerwiec 2014
StW
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
też mam tego dosyć, aż się odechciewa jego transferu.
0
Hala bo Hala Madryt,
a dzieci bo się zachowują jak dzieci/gimbaza.
0
Masz urodę hiszpanki :-)
0
Zazdroszczę. Może kiedyś i ja pojadę.
3
Jestem ciekawa czy Ronaldo zadzwoniłby do Bale'a gdyby ten chciał odejść :-)
0
Fajnie by było gdyby w finale strzelił decydującego gola.
0
a suma którą zarządzał? uważa się za Bóg wie kogo.
1
Nie chcę go, za bardzo gwiazdorzy, lubię skromnych ludzi typu Iniesta.
0
moim zdaniem 90 mln za Ramosa to za dużo
0
wiem ale rozchodzi mi się o to, że przez te paski słabo widać napisy.
0
te paski z tyłu to nieporozumienie
0
a możesz powiedzieć co wtedy zrobił?
0
Nie wiem dlaczego ale się wzruszyłam.
0
a no wiadomo :-)
0
Więc uważacie, ze stary Ronaldo nigdy nie powróci? I nigdy więcej nie zdobędzie złotej piłki?
0
Uważasz, że Ronaldo będzie grał jeszcze 2 lata? Ja stawiam, że do 37 roku da radę.
0
Stawiam na Krzynówka.
0
TO ON
http://www.cuatro.com/deportes/futbol/real_madrid/Cristiano_Ronaldo-Real_Madrid-Barca_2_1892130112.html
0
to fejk czy nie? btw dobry on jest?
0
ale masz skojarzenia :-)
0
zawiało trochę rasizmem :-)
0
To się ciesz, że nie spotkałeś :-) U mnie na studiach inżynieryjnych były osoby które nie potrafiły obliczać ułamków albo przenieść x na drugą stronę. Na prawdę przykro się na to patrzyło.
0
Staram się nie myśleć stereotypowo ale jakoś czasem trudno. Mówisz żebym nie oceniała inteligencji Neymara skoro go nie znam a sam mnie oceniasz.
0
Dokładnie, u mnie na studiach były takie tępaki, że się aż zastanawiałam jak oni zdali maturę a teraz są inżynierami. Fakt faktem, że nie pracują w zawodzie. Jedna dziewczyna pracuje jako barmanka. A pamiętam jak zaraz po obronie chwaliła się na fejsie, że jest inżynierem. Żal.
0
jak chyba każdy :-)
3
No niestety istnieje taki stereotyp chociaż są odstępstwa od normy, np chyba Fabregas jest po studiach albo Szczęsny, wydaje się on być w miarę ogarnięty. Można by tu jeszcze wymieniać innych. Ale chyba największe tępoty to są Latynosi i nie chodzi mi o samych piłkarzy tylko ogólnie o ludność. Wykazały to nawet jakieś badania, że czarnoskórzy i latynosi są dużo mniej inteligentni od białego człowieka.
3
Dla mnie nie jest trudny, też bym taki napisała. Rozchodzi mi się, że osoba z niskimi intelektem miałaby trudność takie coś napisać a niestety nie oszukujmy się ale Naymar za mądry to nie jest.
0
wiem przecież :-) sam napisał w tym liście, że obawia się kontuzji.
Niech sobie robi wakacje. Należą mu się.
3
Na pewno nie on. Nie oszukujmy się ale piłkarze to pustaki bez szkół.
1
Skrócona wersja: Nie chce mi się trenować. Chce już wakacje.
To taki żart. Proszę się nie spinać :-)