0

Czemu Messi nie gra ?

0

No właśnie nie wiem

0

Co ten Lucho robi,jeszcze będzie żałował wystawienia Gomesa

0

Mówcie co chcecie ale dla mnie dzisiaj najlepszy był Mascherano

1

Mówcie co chcecie ale dla mnie dzisiaj to Mascherano był najlepszy

0

Raczej 3-4-3

0

Kto gra na defensywnym pomocniku

0

Na czym polega ten wskaźnik EBITDA

14

Na mecz z Grenadą widzę tak Ter Stegen - Roberto - Marlon - Umtiti - Digne - Rafinha - Sergio - Denis - Messi - Paco - Neymar

0

Ja widziałbym to tak Ter Stegen-Roberto-Marlon-Umtiti-Digne-Sergio-Rafinhia-Denis-Messi -Paco-Ney

1

Ja zmienił bym real na remis,to samo City i Chelsea

0

Dzień dobry

33

Idę spać bo jutro rano muszę wcześnie wstać,,więc wszystkim życzę dobrej nocy i miłego dnia w pracy,w szkole czy w domu i oczywiście "dobrego" wyniku realu.Dobranoc wszystkim

0

Miałbym wielką prośbę,czy mógłby mi ktoś podać składy z meczu Real - Atletic i przebieg meczu

0

Czy mi tylko się wydaje że na tym zdjęciu Rakitić pokazuje palcem na dupę Messiego

2

Jak czytałem nazwiska zawodników Valencii to przecierałem oczy ze zdumienia i pytałem sam siebie"K.....wa jak to możliwe że oni są tak nisko a nie w pierwszej piątce"

0

Są mądrzy ludzie na tej stronie,jest dokładnie tak jak piszesz (nie będę pisał tego co Ty już napisałeś)dodam że to są te same powtarzające się "liczne" błędy

0

Aleix Vidal ma już 27 lat i nadal nie odpala

0

Z drugiej strony masz rację dlatego zdania w tej sprawie będą zawsze podzielone,z drugiej strony aborcją na tak z drugiej nie, przynajmniej ja tak mam że niby tak niby nie

0

Masz rację w każdej partii są Rosjanie ale w SLD I PO jest ich więcej

0

Ale przed 89 to wszystkie partie były polskie a nie była przecież jedna partia PZPR - POLSKI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJAN.

0

Tylko Urban

0

Po pierwsze nie chodzę na siłę do kościoła i mi również nie podoba się że kościół nie jest neutralny ale przeczytaj dokładnie komentarz,wyraźnie tam piszę jestem za aborcją w razie gwałtu itp

0

I tu się zgodzę z Tobą ale nie wszyscy chcą legalizacji aborcji tylko dlatego

1

Idź spać lepiej,dobrze Ci to zrobi

7

Oj ludzie,ludzie,ludzie to co wy piszecie to jest dramat,to nie tylko do Ciebie piszę ale do wszystkich,jakie precz z komuną przecież to SLD,PO było naszpikowane ubekami,esbekami i pzpr-owiczami, po drugie kobiety walczą nie o swój honor tylko oto żeby w razie pobzykania bez zabezpieczenia, nie ponosić odpowiedzialności za to (zabijanie nienarodzonych dzieci,aborcja),choć z jednym się muszę zgodzić jest 30% kobiet które chcą aborcji w określonych przypadkach(gwałt)i za taką aborcją jestem na tak ale za tą pierwszą na nie.PIS to jest jak na razie o wiele lepszy rząd niż PO,choć polski rząd to mimo wszystko jednak polski rząd

5

Umtiti wracaj zdrowy

0

Nie, nie tylko Ty

5

Ter Stegen wracaj do Borrussi, tam jest twój poziom, niestety taka prawda

0

Ter Stegen wracaj do Borrussi,tam twój poziom na razie, niestety taka prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?