bananekill
Dołączył/a: luty 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Messi nie gra ?
0
No właśnie nie wiem
0
Co ten Lucho robi,jeszcze będzie żałował wystawienia Gomesa
0
Mówcie co chcecie ale dla mnie dzisiaj najlepszy był Mascherano
1
Mówcie co chcecie ale dla mnie dzisiaj to Mascherano był najlepszy
0
Raczej 3-4-3
0
Kto gra na defensywnym pomocniku
0
Na czym polega ten wskaźnik EBITDA
14
Na mecz z Grenadą widzę tak Ter Stegen - Roberto - Marlon - Umtiti - Digne - Rafinha - Sergio - Denis - Messi - Paco - Neymar
0
Ja widziałbym to tak Ter Stegen-Roberto-Marlon-Umtiti-Digne-Sergio-Rafinhia-Denis-Messi -Paco-Ney
1
Ja zmienił bym real na remis,to samo City i Chelsea
0
Dzień dobry
33
Idę spać bo jutro rano muszę wcześnie wstać,,więc wszystkim życzę dobrej nocy i miłego dnia w pracy,w szkole czy w domu i oczywiście "dobrego" wyniku realu.Dobranoc wszystkim
0
Miałbym wielką prośbę,czy mógłby mi ktoś podać składy z meczu Real - Atletic i przebieg meczu
0
Czy mi tylko się wydaje że na tym zdjęciu Rakitić pokazuje palcem na dupę Messiego
2
Jak czytałem nazwiska zawodników Valencii to przecierałem oczy ze zdumienia i pytałem sam siebie"K.....wa jak to możliwe że oni są tak nisko a nie w pierwszej piątce"
0
Są mądrzy ludzie na tej stronie,jest dokładnie tak jak piszesz (nie będę pisał tego co Ty już napisałeś)dodam że to są te same powtarzające się "liczne" błędy
0
Aleix Vidal ma już 27 lat i nadal nie odpala
0
Z drugiej strony masz rację dlatego zdania w tej sprawie będą zawsze podzielone,z drugiej strony aborcją na tak z drugiej nie, przynajmniej ja tak mam że niby tak niby nie
0
Masz rację w każdej partii są Rosjanie ale w SLD I PO jest ich więcej
0
Ale przed 89 to wszystkie partie były polskie a nie była przecież jedna partia PZPR - POLSKI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJAN.
0
Tylko Urban
0
Po pierwsze nie chodzę na siłę do kościoła i mi również nie podoba się że kościół nie jest neutralny ale przeczytaj dokładnie komentarz,wyraźnie tam piszę jestem za aborcją w razie gwałtu itp
0
I tu się zgodzę z Tobą ale nie wszyscy chcą legalizacji aborcji tylko dlatego
1
Idź spać lepiej,dobrze Ci to zrobi
7
Oj ludzie,ludzie,ludzie to co wy piszecie to jest dramat,to nie tylko do Ciebie piszę ale do wszystkich,jakie precz z komuną przecież to SLD,PO było naszpikowane ubekami,esbekami i pzpr-owiczami, po drugie kobiety walczą nie o swój honor tylko oto żeby w razie pobzykania bez zabezpieczenia, nie ponosić odpowiedzialności za to (zabijanie nienarodzonych dzieci,aborcja),choć z jednym się muszę zgodzić jest 30% kobiet które chcą aborcji w określonych przypadkach(gwałt)i za taką aborcją jestem na tak ale za tą pierwszą na nie.PIS to jest jak na razie o wiele lepszy rząd niż PO,choć polski rząd to mimo wszystko jednak polski rząd
5
Umtiti wracaj zdrowy
0
Nie, nie tylko Ty
5
Ter Stegen wracaj do Borrussi, tam jest twój poziom, niestety taka prawda
0
Ter Stegen wracaj do Borrussi,tam twój poziom na razie, niestety taka prawda