0

Gościu oceniasz grę zespołu,siłę i kto wygra ligę po zaczętej dopiero 2 kolejce.Poziom na la rambli spada oj spada,idąc twoim tokiem myślenia to Atletico będzie walczyć o bezpieczny ligowy byt

3

Chytry dwa razy traci.Bravo stary 33 lata niemiec jest młody.Ter Stegen miał 3/4 razy więcej kontuzji niż ten "stary" i "gasnący"Bravo.Cillessen błagam wykorzystaj szansę od losu ale nie zapomniałem że ktoś postawi focha i wylecisz z klubu

3

Dobrze że nie jest prezydentem bo jak by był to nie było by pucharów,kasy,nowego stadionu itp.Laporta lata świetności ma już za sobą.Kiedy on był prezydentem aż do teraz to trochę minęło. Sport ( a zwłaszcza piłka nożna ) poszedł do przodu a Laporta stoi w miejscu dlatego przegrał wybory taka jest prawda.Skamla jak PO.Trochę ten jego płacz jest żałosny

0

Dzięki wszystkim za rady

0

Opowiem kawał na wieczór:jak odróżnić fajne cycki od brzydkich,między ładnymi jest wisiorek a między brzydkimi pępek

0

Poleci ktoś dobry film na wieczór

0

Panie tomasanet lewica to gówna za przeproszeniem i tyle w temacie,naród jest mądry i nie ma lewicy w sejmie,mówisz że mówienie że lewica jest zła to faszyzm a lewica to komuma

0

Gdyby obniżył pensje do ok.3 mln to jak by się nikogo innego nie znalazło to bym to zrozumiał i bym to zaakceptował.Lepszy rydz niż nic

0

Jaką podaliście by najlepszą jedenastkę z grających zawodników;
Buffon
Carwahal-Ramos-Bonucci-Marcelo
Modrić-Sergio-Iniesta
Messi - Suarez - Neymar
Juve-2
Real- 4
Barca- 6
Patrzyłem obiektywnie, a wy jak myślicie

0

Panie Kamzar proszę pamiętać że Gomes ma jeszcze zmienne czyli to Gomes może być droższy niż Turan a tak to masz rację niech jeden z nich wypali

0

Gomes to tak samo przereklamowane nazwisko jak Pogba,słaby sezon pokazał się w kilku meczach,stosunkowo wolny,na euro był głównie rezerwowym a konkurencji to on tam mieć nie powinien skoro taki dobry,jest leniwy co w pomocy jest zabronione.Ta cena też rzuca się w oczy

0

Środek pola:Iniesta,Rakitić,Sergio,Arda,Denis,Samper,Rafiinia,Gomes, (zakładam że Roberto zagra na Po)jestem ciekaw jak pogodzi minuty między tych zawodników.Jeszcze jedno zostało nam 18 mln na jakiegoś napastnika ciekawe kogo kupią za tyle kasy (liczę bez zmiennych Gomesa i to że Umtiti był zaliczony na kwotę z zeszłego sezonu ¥

0

Ale kontrowersyjny człowiek

1

Czerczesow odszedł bo chciał iść do lepszego mocnego klubu nawet tak mówił jak przychodził do legia warszawa

1

3-0 Ale rozp......dalają tą Korone

0

To tak, prędzej czy później się otrząsną ale najpierw muszą sobie zasłużyć na awans w eliminacjach na ten awans a nie z tego że to Grecja

0

Dobrze mówisz niech San Marino też gra a i co !Gibraltar też,a i jeszcze o Kosowie zapomniałem

0

Komentarz usunięty

0

Ale ty to popierasz

1

Te 4 grupy z 6 zespołami to już by było lepsze niż 32 zespoły.

2

Powinno być 16 drużyn bo MISTRZOSTWA to mają być mecze najlepszych a nie mecz Rumunia-Albania

0

To są "MISTRZOSTWA" Europy.Idąc twoim tokiem myślenia to nawet bez eliminacji się obejdzie

1

Chciałbym się odnieść do tego co stało się kilka dni temu w Francji,albo my nie zaczniemy tępić tych czarnuchów albo oni wytępią nas,Wolność,Równość i Braterstwo,najgorsze przesłanie jakie w życiu słyszałem,we Francji jest więcej innej rasy niż rodowych Francuzów . Na szczęście Polsce to nie grozi,my nie przyjmujemy "uchodźców", mamy piękne przesłanie Bóg,Honor i Ojczyzna, w ogóle co mnie to interesuje ją tam nie mieszkam,Francja nie jest moim krajem i to w dodatku najsłabszym w Europie,ten kto tam jeździ na wakacje czyli do Francji,Turcji,Egiptu czy Tunezji są nie normalni,jak można tych śmierdzieli jeszcze sponsorować.Teraz wszyscy się smucą,płaczą ale trzeba coś robić nie sprowadzać ich internowany, walczyć,jak znowu będziemy tolerancyjni to za 3 miesiące znów się ktoś rospi.....doli w powietrze.Trzeba to niszczyć,bo oni nas wyniszczą.Po pierwsze rozwalić wszystkie meczety,nie sprowadzać ich i wprowadzić karę śmierci.Ile jeszcze będzie musiało być zamachów, ile krwi przelanej żeby te durne barany zrozumiały ( min.Angela Merkel, Ten Holland niby prezydent Francji a naprawdę wice kanclerz Niemiec a może Turcji sam już nie wiem co to jest)

0

Dzięki wielkie za informacje

0

Dobry wieczór wszystkim,wracam z wakacji i wchodzę na stronę pierwszy raz od 3 tygodni, ominęło mnie coś jakiś transfer,dymisja,fajne artykuły

0

Dzięki ci wielkie

0

Przypomniałby mi ktoś wyjściową jedenastkę Barcy w el clasico wygranym 5-0

4

Czy tylko ja myślałem że na okładce sportu jest Song a nie Umititi

2

Francja na euro 2016;

Francja-Rumunia 2-1-89 min wymęczone zwycięstwo

Francja-Albania 2-0 2 gole w doliczonym czasie gry 91,93 min

Francja-Szwajcaria 0-0 na tym meczu usnąłem

Francja-Irlandia 2-1 totalnie wymęczone zwycięstwo

A Albania, Rumunia, Szwajcaria i Irlandia to nie zespoły z górnej półki a i tak ledwo co te mecze na ich korzyść i to w dodatku dzięki przebłysku jednego zawodnika w końcówce

Islandia ma duże szanse na zwycięstwo

1

Jak typujecie ćwierćfinały bo ja widzę to tak;
Polska-Portugalia 1-1 awans Polski
Walia-Belgia 1-2
Francja-Islandia 1-2
Niemcy-Włochy 1-1 awans Włochów
Jak to siądzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?