bananekill
Dołączył/a: luty 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj pięknie:
Barca raczej wygra
Las palmas wygrywa (jakoś lubię ten klub,w ogóle jakoś lubię beniaminków)
Las palmas obecnie 8
Grenada przegrywa (jakoś nie lubię tego klubu,jak przegrają to Gijon wyjdzie z strefy spadkowej)
4
Marca dziś ma wyjątkowo fajną okładke
0
Powiem Wam że jak na razie półfinały Ligi Europy są lepsze niż te Ligi Mistrzów
0
Juz się kiedyś pytałem jaka według was powinna być jedenastka ligi mistrzów (wszechczasów)11+ławka i trener
0
Jaka według was była by najlepsza jedenastka tej ligi mistrzów (+rezerwowi,trener i maksymalnie 3 zawodników z 1 drużyny
1
Leicester wygrać następny mecz i mistrzostwo zapewnione!
0
Atletico ma tyle samo punktów co Barca?
0
Suarez to tak pokazał że połowa Camp nou nie widziała
0
Co wczoraj odwaliła ławka Atletico z tą piłką wrzuconą na boisko w czasie groźnej akcji
0
To strzelili tego karnego czy nie bo nie oglądam
0
Mascherano zdobędzie 1 bramkę w Barsie ale decydującą o jakimś tytule.ZOBACZYCIE
0
Adriano za Neymara,chciałbym zobaczyć Adriano na Ls, myślę że poradził by sobie
0
Remis
0
W jakim meczu ma zagrać Vidal jak nie z Gijonem.Vidal z tego co pamiętam bardzo fajnie grał,tylko nad defensywą miał popracować
0
Mam pytanko,ile kosztuje wyjazd do Barcelony na 3 dni z meczem typu Getafe
0
Najgorszy trener w historii Barcy.Propozycje
0
Jak byś musiał wybierać między Guardiola a Cruijffem to kogo byś wybrał .Składa się na to wiele czynników
0
Jak byś musiał wybierać między Guardiola a Cruijffem to kogo byś wybrał 0.Składa się na to wiele czynników
3
Nikt nie wymienił Romario
0
Najlepszy trener w Barsie. Co tu byście zaproponowali
0
Najlepszy piłkarz w historii Barcelony nie licząc Messiego.Kto według was
0
Song zarabia 5 mln euro w West hamie czy ogólnie w Barsie
17
Lucho fajnie pojechał z tym Iniestą
1
A ten stadion w Korei do czego jest ,chodzi mi o dyscyplinę
10
Redakcja mogłaby czasami robić podobne ankiety
0
Najlepszy transfer Barcy,kandydatury:
Eto,o
Roni
Henry
Pique
Dani
Mascherano
Suarez
Neymar
Sprzedanie Ibry
0
Według mnie sprzedanie Thiago
0
Sorry zapomniałem o tym całym Keirrisonie
0
Za co miałeś bana
1
Najgorszy transfer,kandydatury:
Ibra
Song
Hleb
Dauglas
Czyhrynski
sprzedanie Thiago
sprzedanie Akexisa
jak sońdzicie