0

Dzisiaj pięknie:
Barca raczej wygra
Las palmas wygrywa (jakoś lubię ten klub,w ogóle jakoś lubię beniaminków)
Las palmas obecnie 8
Grenada przegrywa (jakoś nie lubię tego klubu,jak przegrają to Gijon wyjdzie z strefy spadkowej)

4

Marca dziś ma wyjątkowo fajną okładke

0

Powiem Wam że jak na razie półfinały Ligi Europy są lepsze niż te Ligi Mistrzów

0

Juz się kiedyś pytałem jaka według was powinna być jedenastka ligi mistrzów (wszechczasów)11+ławka i trener

0

Jaka według was była by najlepsza jedenastka tej ligi mistrzów (+rezerwowi,trener i maksymalnie 3 zawodników z 1 drużyny

1

Leicester wygrać następny mecz i mistrzostwo zapewnione!

0

Atletico ma tyle samo punktów co Barca?

0

Suarez to tak pokazał że połowa Camp nou nie widziała

0

Co wczoraj odwaliła ławka Atletico z tą piłką wrzuconą na boisko w czasie groźnej akcji

0

To strzelili tego karnego czy nie bo nie oglądam

0

Mascherano zdobędzie 1 bramkę w Barsie ale decydującą o jakimś tytule.ZOBACZYCIE

0

Adriano za Neymara,chciałbym zobaczyć Adriano na Ls, myślę że poradził by sobie

0

Remis

0

W jakim meczu ma zagrać Vidal jak nie z Gijonem.Vidal z tego co pamiętam bardzo fajnie grał,tylko nad defensywą miał popracować

0

Mam pytanko,ile kosztuje wyjazd do Barcelony na 3 dni z meczem typu Getafe

0

Najgorszy trener w historii Barcy.Propozycje

0

Jak byś musiał wybierać między Guardiola a Cruijffem to kogo byś wybrał .Składa się na to wiele czynników

0

Jak byś musiał wybierać między Guardiola a Cruijffem to kogo byś wybrał 0.Składa się na to wiele czynników

3

Nikt nie wymienił Romario

0

Najlepszy trener w Barsie. Co tu byście zaproponowali

0

Najlepszy piłkarz w historii Barcelony nie licząc Messiego.Kto według was

0

Song zarabia 5 mln euro w West hamie czy ogólnie w Barsie

17

Lucho fajnie pojechał z tym Iniestą

1

A ten stadion w Korei do czego jest ,chodzi mi o dyscyplinę

10

Redakcja mogłaby czasami robić podobne ankiety

0

Najlepszy transfer Barcy,kandydatury:
Eto,o
Roni
Henry
Pique
Dani
Mascherano
Suarez
Neymar
Sprzedanie Ibry

0

Według mnie sprzedanie Thiago

0

Sorry zapomniałem o tym całym Keirrisonie

0

Za co miałeś bana

1

Najgorszy transfer,kandydatury:
Ibra
Song
Hleb
Dauglas
Czyhrynski
sprzedanie Thiago
sprzedanie Akexisa
jak sońdzicie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?