2

Na jego miejscu poszedł bym do ligi portugalskiej lub holenderskiej a potem bym myślał o Włoszech,Hiszpani czy Anglii

0

29 lat,nie przesadzaj 5 lat jeszcze pogra spokojnie,nie liczy się wiek tylko jakość

0

Zgodzę się,ja chciałbym widzieć u nas Bonucciego z Juventusu

0

To też prawda najlepiej jak by je strzelał Rakitić

0

Kiedyś umiał je strzelać ale kiedyś to już historia a mi chodzi o ostatnie 3 lata a ostatnimi czasy bardzo często się zdarza że ma w sezonie maks 50% wykorzystanych jedanastek

0

Sami swoi ,nieznany film?Widziałem go chyba z 10 razy

0

Strój bardzo fajny,tylko te getry nie pasują

0

Sprowadzenie Andre Gomesa ,uchowaj boże

0

Nie powiesz mi że Messi jest ostoją w tym aspekcie

0

60 to on za całe życie może wykonał,więc nie mów bzdur.Messi nie ma nawet 50%wykorzystanych jedanastek a z twojego komentarza wynika że ma 75%skuteczności.Najpierw naucz się tabliczki mnożenia a potem dopiero się wypowiadaj

0

Tylko nie ten sędzia

2

Dobry wieczór,czytałem artykuł o pozostaniu Taty Martino na stanowisku selekcjonera Argentyny,padały tam takie komentarze,cytuje (odpowiedź) kto normalny daje do wykonania jedenastki Biglie.Ja chciałbym się spytać a czemu nikt nie napisał że kto normalny daje do wykonania jedenastki Messiego,przecież marnuje jedenastki na potengę

0

Jaki widzicie skład Argentyny na Mundial w Rosji, zakładam że się dostaną.Ja widzę to tak;

Rulli

Mercado Otamendi Musachio Casco



Messi Banega



Lamela Correa Gaitan


Dybala


Rulli - Real Sociedad,Na bramce widziałbym Romero ale nie mam pewności czy za 2 lata będzie dalej dobrze bronił a Rulli to dobry przyszłościowy bramkarz
Mercado - klub?????nie wiem, grał na Copa America, nie grał źle.Prawda jest taka że Argentyna nie ma klasowego Prawego obrońcy
Otamendi i Musachio- Manchester City i Villareal, klasowi obrońcy nie ma lepszych
Casco - Nellwes Old Boys, dobry technicznie, szybki i zwinny,perspektywiczny
Messi- Barcelona, tu nie musze ni pisać,jedyne co może was dziwić to środek pomocy,za 2 lata nie będzie już tak szybki i wytrzymały fizycznie kreacja i mądrość boiskowa pozostaje
Banega - dobry technicznie,doświadczony i nie za stary potrafi kreować
Lamela- Tottenham, pewny ,szybki i zwinny,młody,technik,pasuje do tego stylu
Correa-Atletico Madrid,młody szybki ,kreuje grę ,dobry drybling,gracz zespołowy i przysŁościowy
Gaitan- Benfica, doświadczony i pewny gracz.Przeważnie nigdy nie zawodzi
Dybala - Juventus,młody,szybki,dobre ustawienie w ataku,ma wykończenie,zespołowy,przyszłość reprezentacji

0

Ale mi tu chodzi o naturę

1

Polska-Portugalia 1-1 awans Polski
Walia-Belgia 1-2
Francja-Islandia 1-2
Niemcy-Włochy 1-1 awans Włochów

2

Zawodników też nie mają

0

To powiedz mi jak Anglik może być czarny

0

A powiedz no czy Adil Rami czy Kante to francuskie nazwiska a może Andre-Piarre-Ginac

0

A tu się zgodzę

0

Czyli uważasz że Alli to angielskie nazwisko

Albo że Ludowik Obraniak to Polak

0

Na żadnych turniejach nic nie grają a nie że tylko na tym

1

Myślę że tym że 70% składu to nie Francuzi

0

Człowieku ale w tej najlepszej lidze świata 80% to zawodnicy zagraniczni

0

Piszecie że Angole jadą do domu,skąd taki wniosek przecież tam połowa zawodników to inna rasa

0

Widzę Islandię w półfinale,z taką Francją wszystko jest możliwe

0

Jaki typujecie mecz finałowy (drużyny i wynik)bo ja widzę to tak;Włochy-Belgia2-1

0

Nawet jeśli to się opłaca go kupić bo gra bardzo dobrze defensywie i ofensywnie,jest dobrą marką i nie jeszcze taki stary bo 5 lat młodszy od Barzaliego i Cheliniego, ładnie wyprowadza piłkę i ma wzrost.Jak miałbym wybierać Umititi-32 mln czy Bonucci- 30-40 mln wybrałbym gracz Juve

0

A ja powiem tak, chętnie bym widział u nas zawodnika o nazwisku Bonucci z Juve był by nie drogi a 4 sezony na luzie by pograł

1

Panie Sawiku jeśli myślisz że w tych czasach dostaniesz dobrego obrońce za 20 mln.......to ja też zdrowia życzę

2

Widziałem tam komentarz o najlepszych wykonywaczach rzutów wolnych,jak tam nikt nie mógł umieścić Koemana(25 razy z rzędu piłka z wolnych trafiała do bramki,między innymi w wygranym finale ligi mistrzów Barca - Sampdoria 1-0 i el clasico wygranym 5-0)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?