bananekill
Dołączył/a: luty 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na jego miejscu poszedł bym do ligi portugalskiej lub holenderskiej a potem bym myślał o Włoszech,Hiszpani czy Anglii
0
29 lat,nie przesadzaj 5 lat jeszcze pogra spokojnie,nie liczy się wiek tylko jakość
0
Zgodzę się,ja chciałbym widzieć u nas Bonucciego z Juventusu
0
To też prawda najlepiej jak by je strzelał Rakitić
0
Kiedyś umiał je strzelać ale kiedyś to już historia a mi chodzi o ostatnie 3 lata a ostatnimi czasy bardzo często się zdarza że ma w sezonie maks 50% wykorzystanych jedanastek
0
Sami swoi ,nieznany film?Widziałem go chyba z 10 razy
0
Strój bardzo fajny,tylko te getry nie pasują
0
Sprowadzenie Andre Gomesa ,uchowaj boże
0
Nie powiesz mi że Messi jest ostoją w tym aspekcie
0
60 to on za całe życie może wykonał,więc nie mów bzdur.Messi nie ma nawet 50%wykorzystanych jedanastek a z twojego komentarza wynika że ma 75%skuteczności.Najpierw naucz się tabliczki mnożenia a potem dopiero się wypowiadaj
0
Tylko nie ten sędzia
2
Dobry wieczór,czytałem artykuł o pozostaniu Taty Martino na stanowisku selekcjonera Argentyny,padały tam takie komentarze,cytuje (odpowiedź) kto normalny daje do wykonania jedenastki Biglie.Ja chciałbym się spytać a czemu nikt nie napisał że kto normalny daje do wykonania jedenastki Messiego,przecież marnuje jedenastki na potengę
0
Jaki widzicie skład Argentyny na Mundial w Rosji, zakładam że się dostaną.Ja widzę to tak;
Rulli
Mercado Otamendi Musachio Casco
Messi Banega
Lamela Correa Gaitan
Dybala
Rulli - Real Sociedad,Na bramce widziałbym Romero ale nie mam pewności czy za 2 lata będzie dalej dobrze bronił a Rulli to dobry przyszłościowy bramkarz
Mercado - klub?????nie wiem, grał na Copa America, nie grał źle.Prawda jest taka że Argentyna nie ma klasowego Prawego obrońcy
Otamendi i Musachio- Manchester City i Villareal, klasowi obrońcy nie ma lepszych
Casco - Nellwes Old Boys, dobry technicznie, szybki i zwinny,perspektywiczny
Messi- Barcelona, tu nie musze ni pisać,jedyne co może was dziwić to środek pomocy,za 2 lata nie będzie już tak szybki i wytrzymały fizycznie kreacja i mądrość boiskowa pozostaje
Banega - dobry technicznie,doświadczony i nie za stary potrafi kreować
Lamela- Tottenham, pewny ,szybki i zwinny,młody,technik,pasuje do tego stylu
Correa-Atletico Madrid,młody szybki ,kreuje grę ,dobry drybling,gracz zespołowy i przysŁościowy
Gaitan- Benfica, doświadczony i pewny gracz.Przeważnie nigdy nie zawodzi
Dybala - Juventus,młody,szybki,dobre ustawienie w ataku,ma wykończenie,zespołowy,przyszłość reprezentacji
0
Ale mi tu chodzi o naturę
1
Polska-Portugalia 1-1 awans Polski
Walia-Belgia 1-2
Francja-Islandia 1-2
Niemcy-Włochy 1-1 awans Włochów
2
Zawodników też nie mają
0
To powiedz mi jak Anglik może być czarny
0
A powiedz no czy Adil Rami czy Kante to francuskie nazwiska a może Andre-Piarre-Ginac
0
A tu się zgodzę
0
Czyli uważasz że Alli to angielskie nazwisko
Albo że Ludowik Obraniak to Polak
0
Na żadnych turniejach nic nie grają a nie że tylko na tym
1
Myślę że tym że 70% składu to nie Francuzi
0
Człowieku ale w tej najlepszej lidze świata 80% to zawodnicy zagraniczni
0
Piszecie że Angole jadą do domu,skąd taki wniosek przecież tam połowa zawodników to inna rasa
0
Widzę Islandię w półfinale,z taką Francją wszystko jest możliwe
0
Jaki typujecie mecz finałowy (drużyny i wynik)bo ja widzę to tak;Włochy-Belgia2-1
0
Nawet jeśli to się opłaca go kupić bo gra bardzo dobrze defensywie i ofensywnie,jest dobrą marką i nie jeszcze taki stary bo 5 lat młodszy od Barzaliego i Cheliniego, ładnie wyprowadza piłkę i ma wzrost.Jak miałbym wybierać Umititi-32 mln czy Bonucci- 30-40 mln wybrałbym gracz Juve
0
A ja powiem tak, chętnie bym widział u nas zawodnika o nazwisku Bonucci z Juve był by nie drogi a 4 sezony na luzie by pograł
1
Panie Sawiku jeśli myślisz że w tych czasach dostaniesz dobrego obrońce za 20 mln.......to ja też zdrowia życzę
2
Widziałem tam komentarz o najlepszych wykonywaczach rzutów wolnych,jak tam nikt nie mógł umieścić Koemana(25 razy z rzędu piłka z wolnych trafiała do bramki,między innymi w wygranym finale ligi mistrzów Barca - Sampdoria 1-0 i el clasico wygranym 5-0)