1

Dla Barcy to byłby dobry interes ale czy dla Lyonu, tu już bym się zastanawiał

1

Polacy z taką grą to prędzej przegrają.Dałem remis bo sercem jestem z nimi

2

Sorry źle coś nacisnąłem dlatego wysłałem komentarz z dwoma wytypowanymi wynikami,to wszystkie typy;
SZWAJCARIA-POLSKA1-1(karne)
WALIA - IRLANDIA PÓŁNOCNA 2-0
CHORWACJA-PORTUGALIA 2-1
FRANCJA-IRLANDIA 3-0
NIEMCY-SŁOWACJA 1-1(karne)
WĘGRY-BELGIA 1-1 (karne)
WŁOCHY-HISZPANIA 0-0 (karne)
ANGLIA -ISLANDIA 0-1
Co o tym myślicie

0

Chciałbym wam pokazać jak typuje 1-8 Euro;
Szwajcaria-Polska1-1 (karne)
Walia - Irlandia Północna 2-0
Chorw6

0

Po jego pierwszym golu w lidze

4

Dzień dobry po zakończeniu sezonu napisałem do zobaczenia we wrześniu ale Euro ,Copa i te referendum w Wielkiej Brytanii skorciły i to piszę.Według mnie to dobrze że Wielka Brytania wyszła z UE dajmy na to jest teraz napływ uchodźców i w Unii każą przyjmować tych uchodźców a ty nie chcesz ale musisz.Mnie by to wkurzyło.UE rospadnie się prędzej niż wszyscy myślą.Wielka Brytania pokaże że można dobrze funkcjonować nie będąc w Unii.A kraje zaczną ją naśladować

0

Sędzia H...ju, już dwie czerwone powinny być a przynajmniej jedna

0

Ile kartek ma w tym sezonie Messi

0

Obstawiam 6-0 jak nie więcej

0

Meeeessi,Meeeessi,Meeeessi,La pulga atomica

0

Panie Gandii pamięta Pan zakład,Pan Gandii wie oco chodzi

0

Jedenastka sezonu 2015/16 w lidze Angielskiej :

De gea ( Manchester United )

Morgan ( Leicester ) - Alderweilerd ( Tottenham ) - Huth ( Leicester )

Kante ( Leicester ) - Dier ( Tottenham )

Marhez ( Leicester ) - Eriksen ( Tottenham ) - Payet ( West Ham )

Vardy ( Leicester ) - Kane ( Tottenham )

System 352

Ławka rezerwowych

Fabiański(Swansea )

Bellerin ( Arsenal )

Fuchs ( Leicester )

Dinckwater ( Leicester )

Alli (Tottenham )
Aguero (Manchester City )
Lamela ( Tottenham )
Trener:Claudio Ranieri (Leicester )
Jak myślicie ,dobra

0

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje że Galca robi ten uśmiech bo tak wypada

0

No jak zwykle,na stratę pieniędzy

2

Podpisuje się pod twymi słowami obiema rękami

1

Ten kto wierzy w wygraną w lotka to moim zdaniem jest........,no po prostu żyje w innym świecie(nie chcę nikogo obrażać )to już większa szansa jest w Fortunie lub sts

0

Jaka według was powinna być najlepsza jedenastka Barcelony wszechczasów +trener,podajcie jakieś propozycje

0

Dobra załóżmy się ale jak przegrasz to ty usuważ

0

Nie troll tylko realista

0

Jak grał to nic nie maścił i czasami coś dorzucił ,jakąś asyste

0

Mogę się założyć o to że Neymar nic nie zagra i coś zmaści

0

Nie oszczędzać, tylko przemówić do głowy

0

Przypominam że Adriano już w tym sezonie zagrał na skrzydle (choćby w rewanżowym meczu z Valencią I 1 meczu ligi mistrzów,chyba z Bayerem

0

Tak wyobrażam sobie skład na mecz z espanyolem :
Ter stegen(tylko z konieczności)
Alves-Pique-Javier-Alba
Rakieta-Sergio-Iniesta
Messi- Suarez - Adriano
W 2 połowie przy niekorzystnym wyniku wprowadzić Neymara i Aleixa (jak będzie powołany.
Wiem że zaraz się zacznie gadanie że jestem nienormalny,chory na głowę,że żaden ze mnie trener,że nie czas na eksperymenty.Chciałbym jednak zauważyć że Neymar nic nie gra ostatnio nic nam nie daje(jakby to miało zabrzmiać)co on robi? Ma masę nieudanych dryblingów, strzałów i nie celnych podań (niech ktoś powie że tak nie jest)jego gra irytuje.Skolei Adriano nie raz pokazywał że jest wszechstronny,ma dobry,mocny strzał,celne podania i wrzutki i dobrze wychodzi na pozycję,dlatego uważam że sobie by poradził a jakby mu nie szło albo byłby niekorzystny wynik to wprowadzić Neymara (można tam za Adriano dać Turana ale to tym bardziej nie jego pozycja )

0

Zagadka : Jaki mecz otwierał Camp Nou

0

Zagadka:Który piłkarz strzelił w Barcelonie najwięcej rzutów karnych z rzędu i ile,grał w Barcelonie po koniec 20 wieku,lata80-90

0

Zagadka:Jak nazywa się zawodnik ktmóry był związany z jednym klubem który kochał,niedawno zakończył kariera w wieku ok.40,grał na pozycji pomocnika,grał w tym klubie 24 lata w drużynie seniorów,włoski klub z Mediolanu

0

Jak zagadki to zagadki:który piłkarz zdobył Ligę Mistrzów z Porto a potem z Barcą

0

Zgodzę się w 100 procentach

0

Kiedyś to tu ruch tętnił życiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?