bananekill
Dołączył/a: luty 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca gra ustawieniem 3-4-3 i fajnie to wygląda
0
Ja bym widział taki skład na jutrzejszy mecz
Stegen-Roberto-Pique-Umtiti-Digne-Rafihia-Gomes-Iniesta-MSN
W razie korzystnego wyniku w 2 połowie wprowadzić:Turana,Paco, Denisa/Masche
0
Jaki skład dali byście na Laganes?
18
Dobranoc wszystkim kibicom Barcelony
0
Dzięki że podzielasz moje zdanie
5
Niektórzy piszą że Legia nie jest najgorsza bo Celtic dostał 7.Po pierwsze Celtic grał na wyjeździe a Legia u siebie.Po drugie Celtic grał z najlepszą drużyną na świecie.Więc według mnie to nie powinno się tak porównywać
0
Bójcie się złodzieje, oszusty, łapówkarze bo pan Bóg was później ukarze
2
Czemu my nigdy nie dostaniemy dodatkowych 4/5 minut.To jest śmiech
0
Legia-śmiejemy się z niej al założę się że każdy chciałby być na miejscu piłkarza Legii.Co prawda to prawda że Legia to może powalczyć z Piastem.Legia nie było polskiego klubu 21 lat w lidze mistrzów i to widać właśnie dzisiaj to jest efekt nie grania w tej lidze przez tyle czasu,nie ma szans nawet na nadzieję.Więc te 21 lat to jest ta przepaść między Legią a Borrussią i nikt na to nie poradzi.Więc nie śmiejemy się z Legii,z jej piłkarzy tylko bardziej z zarządu który w okienku transferowym nie zrobił nic żeby nie było kompromitacji
0
Dzięki wielkie wszystkim (nie byłem pewny)
0
Czy trenerem Spotringu jest Jorge Jezus czy się mylę(nie oglądam )
0
Najgorszą decyzją Legii nie było zatrudnienie trenera jak większość myśli tylko okno transferowe chyba najgorsze w historii,żeby tak źle zagospodarować pieniądze to trzeba być utalentowanym.Za Jędżejczyka nie przyszedł nikt lepszy to samo Duda i żadnych dobrych transferów.
PS Jak źle napisałem Jędżejczyk to z góry przepraszam
0
Nie, tak po prostu jest
0
Kto myśli że będzie 10-15 goli to jest chorym fanatykiem,według mnie będzie 0-5/6 potem zmieni zawodników i będą grać na luzie
0
Czemu mecz City został przełożony?
0
Fajny skład aczkolwiek widziałbym to tak Cillessen-Roberto-Pique-Alba-Rakitić-Sergio-Gomes/2 połowa Iniesta-Messi/15 minut Rafinhia-Suarez-Neymar/20 minut Arda
6
Pamiętam jak na la rambli był ruch jak za komuny w sklepie a teraz to 1 komentarz na 5 minut
0
I co się dziwić jak przyjeżdża Barca
0
Raczej się nie dowiemy
0
Dzięki wielkie
0
Tak z innej beczki kto dzisiaj strzelał dla Realu jakby ktoś podał byłbym wdzięczny
0
Jednak są mądrzy ludzie na tej stronie którzy dają nadzieję że nie przemienia my się w relamadryt.pl
0
Zgodzę się w 100 %.Podpiszę się pod tym obiema rękami z zamkniętymi oczami.Szkoda że nie wszyscy mają taki sam albo podobny tok myślenia.Gdyby dyrektorem sportowym byli użytkownicy to w ciągu roku mielibyśmy z 3/4 trenerów,czasami mam wrażenie że piszę na stronie Realu
0
A Enrique to ciebie by wymiał,ani Messi by nie pomógł ani Suarez Autobus to autobus i nikt go nie przepcha
0
Zauważyłem że wiele osób mówi że po co aż tyle rotacji z 3 by wystarczyły przecież 4 rotacje tak naprawdę dzisiaj były z woli trenera Digne/Alba,Vidal/Roberto,Paco/Suarez,Mathieu/Umtiti i może w połowie Arda na tej prawej stronie.Pragnę przypomnieć jak rok temu było narzekanie że nawet na beniaminka wychodzą one de gala że zmęczenie itp.jak mamy ławkę i rotujemy to nagle po co te albo aż tyle rotacji,ostrożniej trochę.Najlepsze jest to że dopiero 3 kolejka a załamanie jak po 38.Przypominam że w zeszłym sezonie też na początku nie było łatwo(Atletic - Barca 0-1,Barca - Malaga 1-0,Celta-Barca 1-4,Sevilla - Barca 2-1 i jakoś mistrz Był na koniec)Więc proszę nie marudźmy jak biali czy PO tylko patrzmy że to dopiero początek a jak powiada klasyk "Prawdziwych mężczyzn rozpoznaje się nie jak zaczynają tylko jak kończą takim przesłanie do was głoszę drodzy koledzy i koleżanki.DOBRANOC
0
Ja jednak i tak typuje że skończy się 3-1 takie mam wrażenie
0
Dupa,Dupa,Dupa Co to jest panowie
1
To pokazuje że to co Xavi powiedział to prawda,cytuje:Ronaldo ma siłę fizyczną ale Messi ma 2 te rzeczy kondycję i inteligencję . Ronaldo tą wypowiedzią przyznał że nie ma inteligencji,jestem też ciekaw czy jak Ronaldo będzie miał tyle lat co Xavi(36)czy też będę się zastanawiał czy on w ogóle gdzieś gra,niech najpierw pomyśli co gada,no ale zapomniałem że to real i narcyz.Teraz cwaniaczy ale jestem ciekaw czy za 5 lat będzie w ogóle gdzieś grał
0
Cillessen-Aleix-Mathieu-Umtiti-Digne/Denis - Mascherano - Andre/Rafinhia-Paco-Turan
0
Czas pokaże,aczkolwiek BVB ma mocny skład choć to nic nie znaczy.Tak jak już pisałem,czas pokaże