1

Podaj mi trzy przykłady błędów Bravo przez które traciliśmy gole (mecze),to pogadamy

0

Z Bravo był by teraz może nawet remis(wygrana)ale nie on jest przecież stary .Ter Stegen to nasz "perełka"

1

Ter Stegen "przyszłość",lepiej nie

0

Campeone Campeone Campeone BLAUGRANA! ! ! ! ! ! Wiara czyni cuda

0

Campeone Campeone Campeone BLAUGRANA!!!!!

0

No właśnie,to powinno o czymś świadczyć

1

A my się z Realu śmiejemy

0

Turan zagra na prawym czy lewym skrzydle?

1

Przepraszam Luis,nasz trener

0

Jak Luiz będzie dawał Paco na prawą stronę to go zmarnuje

8

Dobranoc wszystkim

6

Niby rotacje i dobrze ale zwodnicy na swojej pozycji mają grać

1

Rafihna na środku pomocy to jest koszmar,czemu go nie da na skrzydło,to jest jego pozycja

0

Ewentualnie tak jak piszesz

9

Wypożyczenie w nieskończoność, jak już to taki transfer

0

Zgodzę się z Tobą w 300 %,Vidal to skrzydłowy a nie obrońca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie tylko 3 pkt wywieźć ale i Douglasa zobaczyć

0

Może tak być,Douglas to Douglas

1

Jak to mówią:Bez ryzyka nie ma zabawy,znaczy w tym przypadku wygranej

1

Nic tylko obstawić za 500 stów i wygrać prawie półtora tysiąca,tobie też to radzę nawet jak nie jesteś dorosły to postaw przez starszych kolegów czy coś,to jest opłacalne

2

Dla mnie odpadnięcie Zabrzan to nie było nic sensacyjnego,wręcz to było przewidywalne.Górnik to wielki klub już tylko z nazwy i nic więcej,co do reszty to masz rację,choć wydaje mi się że puchar Polski nie jest priorytetem tylko jak wygram to wygram dlatego odpadają.

1

Jak tam Douglas w Gijon, gra coś tam?

0

Barca! Barca!Barca!,każdy ramblowicz to jedna rodzina starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna.Campeones Blaugrana

0

Gdyby miał 20 lat to by go nie było w Barcelonie i nie bronił by tak jak broni teraz i jak był w Barsie, proste i na temat,on i tak go wygryzł apropo

0

Ja obstawiam 3-1

0

Rafihna gra dziś na swojej nominalnej pozycji czyli wahadłowego(prawego)a nie w środku tak samo Aleix na takiej samej pozycji jak dziś Rafihna powinien grać, od razu będzie lepiej

2

Który komentator mówił że Rafinha najsłabszy?

1

Rakitić/Gomes, Suarez/Paco,Messi/Denis,Arda

0

Żarach biały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?