bananekill
Dołączył/a: luty 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podaj mi trzy przykłady błędów Bravo przez które traciliśmy gole (mecze),to pogadamy
0
Z Bravo był by teraz może nawet remis(wygrana)ale nie on jest przecież stary .Ter Stegen to nasz "perełka"
1
Ter Stegen "przyszłość",lepiej nie
0
Campeone Campeone Campeone BLAUGRANA! ! ! ! ! ! Wiara czyni cuda
0
Campeone Campeone Campeone BLAUGRANA!!!!!
0
No właśnie,to powinno o czymś świadczyć
1
A my się z Realu śmiejemy
0
Turan zagra na prawym czy lewym skrzydle?
1
Przepraszam Luis,nasz trener
0
Jak Luiz będzie dawał Paco na prawą stronę to go zmarnuje
8
Dobranoc wszystkim
6
Niby rotacje i dobrze ale zwodnicy na swojej pozycji mają grać
1
Rafihna na środku pomocy to jest koszmar,czemu go nie da na skrzydło,to jest jego pozycja
0
Ewentualnie tak jak piszesz
9
Wypożyczenie w nieskończoność, jak już to taki transfer
0
Zgodzę się z Tobą w 300 %,Vidal to skrzydłowy a nie obrońca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie tylko 3 pkt wywieźć ale i Douglasa zobaczyć
0
Może tak być,Douglas to Douglas
1
Jak to mówią:Bez ryzyka nie ma zabawy,znaczy w tym przypadku wygranej
1
Nic tylko obstawić za 500 stów i wygrać prawie półtora tysiąca,tobie też to radzę nawet jak nie jesteś dorosły to postaw przez starszych kolegów czy coś,to jest opłacalne
2
Dla mnie odpadnięcie Zabrzan to nie było nic sensacyjnego,wręcz to było przewidywalne.Górnik to wielki klub już tylko z nazwy i nic więcej,co do reszty to masz rację,choć wydaje mi się że puchar Polski nie jest priorytetem tylko jak wygram to wygram dlatego odpadają.
1
Jak tam Douglas w Gijon, gra coś tam?
0
Barca! Barca!Barca!,każdy ramblowicz to jedna rodzina starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna.Campeones Blaugrana
0
Gdyby miał 20 lat to by go nie było w Barcelonie i nie bronił by tak jak broni teraz i jak był w Barsie, proste i na temat,on i tak go wygryzł apropo
0
Ja obstawiam 3-1
0
Rafihna gra dziś na swojej nominalnej pozycji czyli wahadłowego(prawego)a nie w środku tak samo Aleix na takiej samej pozycji jak dziś Rafihna powinien grać, od razu będzie lepiej
2
Który komentator mówił że Rafinha najsłabszy?
1
Rakitić/Gomes, Suarez/Paco,Messi/Denis,Arda
0
Żarach biały