0

Mam wrażenie że ta strona zamiera,czy tylko mi się tak wydaje?

3

Chciałbym się odnieść co twierdzą w większości inni użytkownicy tej strony,chodzi o Simeone.Wszyscy twierdzą że Simeone to bardzo dobry trener i że fajnie jakby przyszedł do Barcy albo innego,dużego klubu.Ja twierdzę inaczej(jakby co to to co zaraz napisze to nie jest żadna prowokacja ani obrażanie)Mam pytanie.Widzieliście bardziej inpulsywnego trenera niż Simeone,czy widzieliście trenera który uderza sędziego w plecy,albo skacze przepraszam że to powiem ale jak pajac,czy wrzuca piłkę na boisko(wiem że to nie on tylko ławka ale on jest za to odpowiedzialny)albo prowokuje inną ławkę i inny sztab.Przeraszam ale to zabrzmi nie normalnie mi się wydaje że Simeone coś wciąga,przypominam sobie takiego trener Bayeru który też był tak impulsywny i okazało się że nadużywa narkotyków . Nie przypominam sobie nazwiska tego trenera ale wiem że taki był.Może wydawać się to absurdalne ale może Simeone coś wciąga

1

Liverpool finał

2

Kto ma wrażenie że półfinały Ligi Europy są lepsze od tych Ligi Mistrzów

1

0

Co zrobił ten cały Vasquez

0

Jonas rok temu nic nie grał

0

Sorry,zapomniałem o Allim z Tottenhamu moja pomyłka musiał mi wylecieć z głowy

0

Największe objawienie sezonu:
Vardy
Marhez
Kante
Roberto
Casemiro
Oblak
Costa (Bayern)
Origi
Jonas
Nikolić
Dybala

59

Dobranoc wszystkim kibicom którzy są za Barceloną od zawsze aż do teraz

0

I o Hazardzie zapomniałem o takej "perełce"

1

O trenerach też mogę zrobić

4

Największy niewypał tego sezonu :
James Rodriguez
Depay
Balotelli
Firmino
Bastian Schaistanger
Danilo
Bacca
Falcao
Sterling
Jakby były pomyłki w pisowni to sorry, co myślicie o tym,jak kogoś pominąłem to napiszcie

4

Małe kluby,małe pieniądze,"mali gracze","mali trenerzy" ale za to wielkie serca-tak można opisać Leicester

4

Leicester rok temu do ostatniej chwili walczyli o utrzymanie a rok później wygrywają mistrzostwo Anglii,aż trudno uwierzyć

0

Nagle wszyscy lubią autobusowy klub

0

Ato chytre lisy!

0

Sam se ogranicz,zauważyłem że wszyscy traktują MSN jako Świętą Trójce i ją kultywują

0

Głupi!Jak Messi będzie miał 50 lat to też będzie grał bo to Messi,czasami musi usiąść na ławce to zrozumie że musi coś zrobić,zmienić a tak będzie myślał że cały czas gra znakomicie

0

Przepraszam ale Neymar cały czas gra i już od kilku miesięcy szuka tej formy

0

Ja tak z innej beczki,Neymar ostatnio nic nie gra,nie oszukujmy się.Dlatego w następnym meczu na jego pozycję przesunął Albę a na LO dałbym Adriano(Przypominam że Alba był kiedyś skrzdłowym)Ney może by się otrząsnoł.Co o tym myślicie.Nie gramy przecież z Realem tylko z jakimiś pachołkamki którzy zawsze u nas przegrywają,dość wysoko choćby rok temu,czy w tym sezonie w Pucharze Króla

0

Zza oceanu aż czuć łapówkę

3

Teoretycznie to on już jest pomocnikiem

2

Szczerze, nie sądzę

0

Gdzie widzielibyście Halilowicia na następny sezon:

Villareal

Valencią

Sevilla

Gijon (w zależności czy się utrzymają)

Las palmas

Malaga

Barcalona
I jaki transfer:
Wypożyczenie
Sprzedanie z możliwością odkupu

4

Kiedyś były artykuły o eksbarcelonistach,ktoś mi może powiedzieć czemu już ich nie ma

0

Który mecz Barcy utkwił wam najbardziej w pamięci

0

Tego już nie wspomniał,zgadzam się w 100%co do Neymara

0

Niech schowa twarz w rękawy to że 2 żółta była przesadzona,z całym szacunkiem do tego pana jest idiotyczną wypowiedzią a co najmniej głupią

0

A propo naszej tabeli w Hiszpani,cytuje pewien cytat:
Liczby nie wystarczy znać,trzeba je zrozumieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?