blaugrana158
Dołączył/a: sierpień 2012
Łódź
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak.. lewa flanka wreszcie istnieje. Kiedy przychodził Neymar myślałem sobie "Ale to będzie strona.. Iniesta, Alba i teraz jeszcze Ney.." Jak się okazało lewa strona istniała tylko do połowy, od tego misjsca dalej trzymał piłkę Neymar. Miałem poczucie,że trochę to nie funkcjonuje jak powinno. Uważam,że teraz jest super
0
I spoko.. chwilę odpocznie,a ja poproszę od początku trio Busquets, Roberto, Paulinho
0
Gramy zazwyczaj trójką pomocników. Busquets to number ONE, cieszę się,że będzie miejsce dla Roberto(stracilby przy kupnie Cou), a jak Rakieta nam odpali,to będzie ładny środek.
Lepiej,żeby udoskonalić to,co już mamy niż ściągać na siłę takiego Di Marie. Ten sezon ostatecznie wyklaruje,co w tym zespole robią Rafinha, Gomes, Munir, Turan, Denis..
Chociaż czuje,że jest na naszych transferach to koniec, to w przyszłe wakacje zobaczymy Leo, który przenosi się do Argentyny, Andres też odejdzie i wtedy dopiero będzie cyrk.. jeszcze przy okazji Suarez odpali,że chce wrócić do Ajaxu i będziemy mieli El Dorado...
2
Jasne.. Ktoś wpadł na genilany pomysł kupna tego oszołoma i to ogłosił. Lokalnym kibicom to się w ogóle nie spodobało i "atak hakerów" to idealna wymówka,żeby nie stracić w oczach kibiców.. we wrześniu będzie komunikat "Wysłaliśmy oferty 180 za Cou i 130 za Dembele,ale przez atak hakerów one nie doszły i nie udało się teraz wzmocnić zespołu."
Real nas zjada pod kątem sportowym, marketingowym, zarządowym i najlepsze jest to,że Barcelona nie zrobiła nic w kierunku tego,żeby włączyć się do walki o najwyższe cele. Mieliśmy Neymara i ambicje na Verrattiego, a teraz mamy Paulinho i kupę kasy, którą podzielą się Ci geniusze z zarządu.
Wiem,że sprzedanie i kupienie piłkarzy to nie pstrykniecie palcami, ale oni śpią.. oni przespali całe okienko.. śmiem twierdzić,że gdyby Neymar został,to naszym jedynym wzmocnieniem byłby właśnie Paulinho. Piłkarz,który sam jest zszokowany tym transferem.
Swoją drogą oglądając ostatnie zdjęcie "Ney+jego przyjaciele z Barcy" mamy odpowiedź skąd pomysł transferu Douglasa. Można się domyślać,że kluczowym argumentem było "bo kolega"..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ja bym spróbował szczęścia z Draxlerem. Może w towarzystwie Ter Stegena się u nas odnaleźć. Do tego zawodnicy,których mamy.. Myślę,że Roberto, Deulofeu i Denis mogą naprawdę odpalić. Brak transferów to plus dla szkółki. Kiedyś trzeba zrobić rewolucje i wprowadzić młodą krew do zespołu. Jeśli nie po stracie Neymara i zaporowych cenach na rynku,to kiedy?? Już raz Barcelona stworzyła z mlodych zespół, który rozniósł Europe. Pora na powtórkę..
2
Jeśli do tego by doszło, to byłaby zemsta Kataru.. PSG i City dostały od Barcelony w LM już wielokrotnie.. a teraz oba zespoły wykupują z Barcy najmocniejsze ogniwa. To wszystko wydaje się być głupim gdybaniem i wszyscy tak trzymacie się scenariusza,że Messi zostanie,a kto przewidywał,że Xavi odejdzie z Barcelony? Teraz nie wyklucza tego Iniesta. A odejściem Leo bym się jakoś wcale nie zdziwił. Ostatnio ktoś powiedział,że Messi i Ronaldo mają podobny charakter- chcą wygrywać, być najlepsi. Leo musi tylko zadać sobie pytanie czy Barcelona mu to umożliwi. Messi zrobił dla klubu tyle,że już nic nie musi.. Wielu o tym chyba zapomina.
1
Myslmy o jednym.. Leo chce Mistrza Świata.. grając w takiej Barcelonie, może jedynie wykonczyc się fizycznie, złapać kontuzję i nic z MŚ mu nie wyjdzie.. w City jest fajna paka,a współpraca z kolegą z kadry Aguero to kolejny plus.
Panie i Panowie.. jak to w życiu bywa.. jak się sypie to wszystko.. Chyba trzeba się po mału nastawiać na to, że Barcelonę czeka solidna odmiana.. zaraz przejdziemy na formację 4-2-3-1, bo okaże się,że jedyny gracz, który będzie ciągnął zespół to Suarez.
Może i dobrze.. kiedyś Messi odejdzie, a im dłużej będzie u nas grał, tym dłużej będzie ciągnął zespół i ratował tyłki tym z zarządu.. w ubiegłym sezonie robiło to całe MSN. Jeden nie wytrzymał,a Barcelona nie kupiła nikogo,kto byłby w stanie zakryć brak Neya. O innych wzmocnieniach nie mówiąc.. frustracja, beznadzieja i horror.. w tym sezonie kwiatków nie będzie.
0
Z drugiej strony wielu transferów w tym okienku Barca już nie zrobi.. niech kupią chociaż jednego piłkarza,który czymś się wyróżnia.
0
To jest przegięcie.. za Mbappe i Dembele wołają przegiete pieniądze,a młodzi zagrali tak naprawdę z połowę sezonu na dość dobrym poziomie. Gdyby nikt ich nie kupował teraz,to jestem przekonany,że na dłuższą metę nie pokazaliby wcale ogromnej klasy i za rok możnaby było kupić ich za mniej niż połowę kwoty,którą wołają dzisiaj. Niby nic odkrywczego nie napisałem, ale to jest już katastrofa... Swoją drogą jak nasz zarząd działa,że taki Messi ma klauzulę raptem 300mln? Nie dbają w ogóle o ten klub. Zero myślenia o przyszłości.. chyba,że ich planem jest sprzedanie MSN w sumie za jakieś 600mln i zainwestowanie w młodszych graczy. Niby jakiś pomysł, ale jeśli przyszłoby Barcelonie grać w LM przeciw Neymarowi lub Messiemu, to lanie z Paryża i Turynu z ubiegłego roku,to takie raptem preludium do tego,co by Barce spotkało teraz. Czarne chmury nad Camp Nou...
0
Ja tam chyba wolę,żeby postawić na naszą młodzież, a nie kupować gwiazdy. Deulofeu, Roberto, Umtiti, Semedo i Denis albo już prezentują obiecujący poziom, albo zaraz będą to robić. A Samper, Alena, Rafinha i Munir powinni zostać, żeby dostać jeszcze szanse na pokazanie się. W tym momencie nie widzę przeszkód na to,żeby zamiast Paco oglądać Munira na boisku. Chociaż tego pierwszego nie chcę od razu skreslac, to za chwilę jeden,drugi mecz zweryfikują,co "w trawie piszczy"..
5
No więc.. przegraliśmy z Realem. Ale kto tam grał? Nie było Ronaldo, Bale'a czy Jamesa,który odszedł. Isco też nie zagrał. Ograli nas młodzi. U nas po murawie powinni latać Bartra, Thiago, S.Roberto, Rafinha, Deulofeu, Munir/Sandro.. polityka zarządu woła o pomstę do nieba. Powiecie,że Ci zawodnicy to nie jest półka Barcelony? A Busquets, Xavi,Iniesta, Puyol, Pique, Pedro byli? Pedrito dostał angaż do pierwszego zespołu od Guardioli tylko dlatego,że szybko biegał na treningu.. postawmy na młodych.. dajmy im się wybić. A taką polityką za sezon, dwa, trzy będziemy w sytuacji Monaco czy BVB, które mogą za swoje młode gwiazdy wołać kosmiczne ceny. Real nas ograł bez udziału swojego lidera.. nie wyobrażam sobie kosmicznie grającej Barcelony bez Leo, chociaż 4:0 w Madrycie ustrzelilismy właśnie bez Messiego. Człowiek tęskni dopiero wtedy,gdy kogoś straci.. wkurzalo mnie przetrzymywanie piłki przez Generała, ale chciałbym,żeby czasy tiki-taki i prawdziwego stylu Barcelony powróciły. Pytanie tylko czy z Douglasem, Vermalenem i Turanem w składzie jest to możliwe.. mówicie o nieporadnosci naszego zarządu,jeśli chodzi o transfery? Przecież oni nawet nie byli w stanie dobrze wyczyścić kadry, która jest obecnie.. a co dopiero mówić o kupieniu kogoś innego.
1
Szczerze to mimo wszystko wolałbym przejść na 4-4-2 z Messim w pomocy, przy duecie Suarez-Dybala. Jakoś ten Dembele mnie tak wcale nie porywa,a Paulo ma naprawdę ciekawy profil. Poza tym jego gra ładnie się prezentuje już pewien czas. Nie jest 20latkiem,którego cena skoczyła prawie 10krotnie po średnim sezonie.
Teraz Dybala, Coutinho i Inigo. Za rok Griezmann i przy opieraniu naszej gry na S.Roberto, Rafinhi i Alenie, może to fajnie wyglądać. Trzeba zaryzykować i dac młodym zagrać. Niektórzy chyba nie pamiętają, że taki Xavi,Iniesta czy Messi musieli dostawać dużo minut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dziękujemy Ci za tą szczerość.. Neymar przed chwilą do mnie napisał, że po przeczytaniu Twojego komentarza się popłakał.
Nie ma nikogo, kogo nie można zastąpić! Prędzej czy później da się to zrobić. Barcelona radziła sobie bez Niego wcześniej i teraz też sobie poradzi. Nie róbmy tragedii. Dobry z niego zawodnik,ale jeśli w jego miejsce pojawi się trzech solidnych piłkarzy, to Barcelona tylko na tym zyska.
3
Jeśli są już dogadani z PSG, to po co ten cyrk? Gdyby jakimś cudem UEFA wkroczyła, PSG zrezygnowało i Neymar by został, to odesłałbym tego pajaca na trybuny. Lepiej byłoby dac te minuty takiemu Deulofeu czy Denisowi. Ech.. ciągle im mało.. co trzeba mieć w głowach,żeby bić się o takie sumy..
0
Wiadomo o co chodzi.. Pogłoski, że Neymar odchodzi?- ponad 80% olewa i chce jego transferu. Zaczyna się presezon i to Neymar nas ciągnie- wielka miłość do Brazylijczyka rośnie. A jak dojdzie do sytuacji,gdy podczas ważnego meczu Leo zejdzie na ławkę, to już w ogóle wszystkie oczy będą skupione na Neyu. On chce popularności i bycia numerem 1.. tyle w temacie.
2
Brakuje funduszy na Marco? To wydajmy kasę na genialnego Paulinho,żeby mieć jeszcze mniej pieniędzy na transfer Włocha..! Tak!
To kpina,że taki klub jak Barcelona ma tak nieudolny zarząd.. kilka perełek w postaci Ter Stegena, Neymara i Suareza nic nie zmienia.. skoro kupiliśmy takich orłów jak Mahieu, Verminator czy Douglas i pozwoliliśmy na odejście Fabregasa oraz Thiago którzy byli naturalnymi nastepcami Xaviego i Iniesty... Swoją drogą puszczenie tak łatwo Sancheza i Pedro też było trochę lekkomyślnie.. No ale..
4
Zdecydowanie nic z tego nie będzie.. Real ma ostatnio ogromny ciąg na bramkę i taki mistrzowski nastrój. Zizou genialne rotuje składem, wypuszcza zawodników w formie i tych głodnych minut i sukcesów. Wszystko pracuje tam wręcz genialnie! Dali nam kilka prezentów,których nie wykorzystaliśmy. Mecz z Malagą to będzie farsa,a Celta im wcale nie zagrozi,no bo o co oni walczą? Zmotywować tych z Vigo może jedynie chęć tego,żeby to Barcelona zdobyła majstra,ale Real jest teraz za mocny..
2
To takie gadanie.. chcą pokazać jak to są jego przyjaciółmi.. To tak jakby Neymar mówił,że Ronaldo jest lepszy od Messiego. Każdy będzie chwalił swoich, a skoro Unzué jest w ich środowisku,to jasne,że piłkarze popierają właśnie jego. Jak dla mnie trzeba skończyć z tymi trenerami z DNA Barcy albo wchodzeniem asystentów w miejsce trenerów.. nam potrzeba kogoś kto będzie miał pomysł na Barce,a nie pionek zarządu..
1
Prawda jest taka,że choć nadal w bezpośredniej rywalizacji jesteśmy lepsi,to Real stał się zespołem "wielkim"? To może dobre określenie.. Zizou wprowadził królewski nastrój w ten zespół,a kadra jest niesamowita.. Żeby u nas było takie bogactwo,to musielibyśmy pozbyć się Mascherano, Mathieu i Turana,a kupić Coutinho, Verattiego, Bellerina i Marquinhosa/Laporte przy jednoczesnym sprowadzeniu Deulofeu i Munira.. My nie mamy nikogo na ławce,kto wejdzie i zrobi różnice!! Jak widzę mecz Realu i to,że na ławce siedzą Morata, James, Isco czy Asensio(strzał w 10), to mnie zalewa... Mimo tego i tak jesteśmy dla nich wielką konkurencją, więc pomyśleć,co by się działo,gdyby grał skład: Ter Stegen-Bellerin,Pique,Umtiti,Alba-Busquets, Veratti, S.Roberto-Messi,Suarez,Neymar i po godzinie gry wchodzą na boisko Coutinho, Deulofeu i Iniesta.. widać różnice? Podziekujmy za palacza Mathieu i Douglasa. Trener, zespół -to jedno, ale pamiętajmy,że tym wszystkim musi ktoś umiejętnie zarządzać...
0
"Może gdybym sfaulował" i to mi wystarczy..
Zamiast wziąć się za lepszą grę, to oni chcą wygrać, falując rywali.. duch sportu.. Casemeiro to wczoraj jakiś żart, spisek,żeby nie wyleciał. I ten jego glupkowaty śmiech.. jestem ogromnie szczęśliwy,że Barca odpowiedziała wynikiem, i ze Ramos poleciał,bo takie wejście na wyprostowanych i podniesionych nogach to jest żenada, skandal i powinni go na zgrupowaniu skopać.. brakuje mi Puyola, Xaviego i Valdesa,którzy by doskoczyli i "el Kretino" ogarnęli!
Klasyk, od którego niewiele oczekiwałem,a wiele dostałem.
1
Prawda jest taka,że bez Neymara nie ma teraz ognia. To on teraz najwięcej tańczy z rywalami i to on napędza akcje zespołu. Suarez ciągle czai się z przodu,ale ostatnio nic z tego nie wynika,a Messi "ma dni i dnie".. swoją drogą czego oni się spodziewali po takim komunikacie Enrique? Ja rozumiem,że to dało czas na szukanie następców,ale taka informacja nie mogła pozostać w tajemnicy? Udana remontada z PSG to przede wszystkim sukces piłkarzy i kibiców,a trenejro? Siedząc tu w Polsce, z dala od szatni Barcelony można tylko gdybac,ale nasz (jak to niektórzy mawiali) "włefista" przestał myśleć.. przed rewanzem z Juve czytaliśmy "Enrique ma pomysł jak zranić Juventus".. żarty?? To facet najwidoczniej nie odrobił pracy domowej przed pierwszym meczem,bo przy 0:3 i smiesznej liczbie oddanych strzałów,to on nie miał na nic pomysłu..
Ten sezon zepsuty.. dlaczego? Bo nikt nie zachował się profesjonalnie. Informacja o odejściu Enrique powinna zostać w kręgu zaufanych osób,bo coś takiego demotywuje piłkarzy. A te transfery,które miały nas wzmocnić? Fajnie,że były, ale czegoś tu nie rozumiem.. Gomes gra obciach, Turan miał przeblyski, Denis ma potencjał,który wartoby było sprawdzić, a wszystko na odwrót.. przypominają mi się czasy Tito,kiedy Villa zanotował fajne występy, po czym nagle zniknął kosztem Tello, który grał wtedy siano.
Nie róbmy z piłkarzy świętych krów. To jest ich "praca"!! Nie zawsze da się być na szczycie,ale oddalbym wręcz nerke.. żeby na klasyk zobaczyć skład: Ter Stegen- Mascherano, Pique, Umtiti- Roberto, Busquets, Denis, Alba- Turan, Paco i Messi/Neymar(zależnie od decyzji zawieszenia)
Chciałbym zobaczyć walkę i jakąś zmianę. Możemy nawet to GD przegrać,ale niech to będzie trochę inna Barcelona.. poza tym ostatnie wyjazdy z PSG, Juventusem i Malagą dają ciekawy obraz.. nie wciskajcie kitu,że GD rządzi się swoimi prawami,bo Barca ten mecz boleśnie przerżnie. Real z pomocą sędziów i dziwnych przypadków.. jest na fali i ma CUDOWNY skład! Jeśli mogą sobie pozwolić na to,że na ławce siedzą Morata, James i Isco,to ja nie mam pytań.. dla porównania u nas są Paco, Denis i Gomes.
Czekajmy na nowy sezon i ruch w transferach. Powrót takich zawodników jak Munir i Deulofeu,to jak dla mnie priorytet. Były żarty żartami, ale niech oni chociaż Puchar Króla wygrają..
0
Transfery w tym klubie to dno.. trafi się kilka wypalonych jak Neymar czy Suarez, teraz też Umtiti, ale zawodnicy jak: Douglas, Mathieu, Gomes.. ech..
Niech ktoś mi wytłumaczy.. Turan miał momenty,że naprawdę się spisywał, ale niee.. zamiast grać,to lepiej,żeby ciągle pojawiał się Gomes, który nic nie wnosi..
0
Zdaje sobie sprawę,że w tym roku forma niczego nie urywa, a Juventus jest silny i porażka 0:3 jest trudna do odrobienia.. ale nie róbmy z nich nagle kalek.. jak ten sezon pokazuje-kiedy Barcelona jest na straconej pozycji,to wtedy najlepiej idzie, wtedy kiedy nic nie musi.. w finale LM Barca wygrała z Juve 3-1, więc nie mówmy,że ich defensywa jest taka, sraka czy owaka.. trafiłem z szalonym wynikiem przy PSG i trafię również teraz.. 4:0 i podobny schemat jak w rewanżu z Milanem, dublet Leo i 4 bramka pod koniec meczu.
1
Po meczu z PSG było cudownie.. pewnie nikt nie uwierzy,ale o godzinie 20:04 luźno podzieliłem się ze znajomym i tatą,że obstawiam 6-1. Miałem farta i niesamowite przeczucie.. po losowaniu w LM rzuciłem,że obstawiam brak jakiejkolwiek drużyny z Hiszpanii w półfinałach.. czy się sprawdzi? Zobaczymy.. róbcie screeny.. :p jedno jest pewne.. Barcelona robi wszystko,żeby w tym pomóc..
Gdzie jest błąd? Powiem.. naszymi zmiennikami powinni być: Munir, Deulofeu, Bartra, Montoya.. Nie wspominając,że w pierwszym składzie powinien latać Thiago.. to żenujące.. był Fabregas i Thiago,którzy mieli być zastępcami Xaviego i Iniesty, a mamy Gomesa.. trio MSN robi wrażenie,ale jakoś wolałem jak naszym atutem był środek pola.
0
Oczywiście,że mogą nas pokonać,ale nas nie wyeliminują.. taka jest różnica.. Ile to razy PSG czy M.City się spinało.. obie te ekipy zawsze wydawały się jako trudny przeciwnik, a w praktyce wygląda to tak,że są rzeczywiście groźni,ale do momentu kiedy strzelimy bramkę..
40
Haha.. Ronaldo kopie rywali, nikt nic nie zapisze.. Suarez stał i oglądał mecz i trzeba go ukarać.. mówcie co chcecie.. Perez ostro inwestuje, oj bardzo..
0
Mam szacunek do ekipy Simeone i wiem,że potrafią wygrywać z najlepszymi,ale w tym sezonie nie błyszczą,a Barcelona ostatnio jest w formie,więc jak dla mnie można szykować się myślami na finał. Gdybyśmy walczyli o puchar z Celtą,to by było naprawdę ciekawe widowisko.. od pewnego czasu nie potrafimy znaleźć na nich sposobu..
2
Jak dla mnie prosty schemat.. Vidal gra na PO?- w pomocy pojawia się Roberto. Sergi gra na PO? Do pomocy zapraszamy Mascherano i tyle w temacie. Żadne Gomesy.. Sergi od dawna był obrabiany na "piłkarza zastępcę" kogoś z tria Busquets-Xavi-Iniesta. To on zasługuje na to,żeby pojawić się w środku pomocy.