blaugrana158
Dołączył/a: sierpień 2012
Łódź
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedzą niektórzy,że dwie przegrane Realu, to nic biorąc pod uwagę cały sezon. Ale rzadko się zdarzało,żeby Real gubił punkty na własnym stadionie. Po takiej dominacji te dwie wpadki mogą się bardzo odbić na ich grze. Nagle pojawi się presja,żeby znowu nie przegrać, ich mentalność zwycięzców mogła przez to spaść. A Sevilla i Celta pokazały światu,że Realu wcale nie trzeba się bać. Myślę,że Valencia może im się postawić. A jestem ogromnie ciekaw pojedynku w LM bo taki nieprzekonujacy Real może od Napoli dostać. Może przyjdzie pora na 4 Milika? To Real nadal prowadzi i ma zaległy mecz, ale nie są wcale tak daleko. Nie pójdzie im w GD i w derbach z Atletico i już nie ma przewagi..
0
Rozumiem, ale trochę irytuje fakt,że zawodnik Barcelony wyrazi swoje zdanie, coś powie i od razu robi się aferę,a nasza ulubienica zachowuje się czasami jak małpa i nikt jej nie karze..
0
Jak ktoś znajdzie jakąś informacje, to poproszę,żeby się nią podzielił. Bo mam wrażenie,że zachowanie Krystyny przy karnym, kiedy rzucił piłka w piłkarza Sewilli, nie zostanie w ogóle przeanalizowane i nikt konsekwencji nie wyciągnie..
0
Chce zostać? Czyli przede wszystkim chodzi o względy sportowe? To po co kolejna podwyżka? To co się wyprawia,to jest żenada.. podpisują z piłkarzem umowę na 4/5 lat, gdzie po roku podpisują kolejną.. czy nie powinno się poczekać przynajmniej te 3 lata na nową umowę? Piłka zamienia się w cyrk,a udział Chińczyków na rynku transferowym tylko to potwierdza...
7
Czyli półfinały Barcelona-Atletico i Deportivo-Real.. wszystko jasne
0
Kto rządzi w klubach?? To jest bardzo ważne pytanie. Może wydawać się glupkowate,ale nie zdziwię się, gdyby się okazało,że Messi ma tam jakiś wpływ,bo MSN gra ciągle. Chyba,że są ogórki. Kończy mnie bawić to,co się dzieje. Szczerze mówiąc od pewnego czasu przestałem żyć piłką..może ta farciarska LM i Euro we Francji + szalone transfery Chińczyków mnie odepchnely? Wiem natomiast,że taki Denis, Rafinha czy Turan,którzy naprawdę grają świetnie,wtedy kiedy w ogóle wychodzą na boisko, grzeją ławę.. pamiętacie co dało sukcesy u Enrique? Ciągle rotacje.. po tamtym sezonie ustatkowała się żelazna 11 świętych krów.. na kolejny mecz widzę nas tak: Turan,Suarez,Messi- Rafinha, Rakitic, S.Roberto- Vidal,Pique,Umtiti, Alba- Cillesen
Leo nas uratował ostatnio,ale bo wyszedł mu 1 strzał na koniec.. Ogólnie wnerwia mnie widok naszych zawodników,których reakcja na boiskowe wydarzenia jest nijaka.. Nie ma już Barcelony,która potrafi odrabiać straty.. Tracimy pierwsi bramkę, to może cudem zremisujemy. Każda epoka kiedyś się kończy.. Enrique zaczęła się z impetem i powinna podobnie skończyć. Ja widzę tylko transfery i transfery w kolejnych okienkach. Jeśli Ter Stegen jest następcą Neuera,to chyba tylko w swoim stylu stania i wyciągania piłek z siatki.. Mascherano jak dla mnie powinien odejść i prędzej widzę Neymara w Chinach niż Turana. Brazylijczyk zawsze podkreślał,że chce naśladować Robinho.czyli co? Zakończyć karierę słabą formą nim się jeszcze zaczęła? Teraz możemy pluć sobie w brodę, bo nikt tak nie szarpał na prawej stronie jak Alves.. Z obecnych młodych PO, chyba tylko Bellerina widziałbym na taki świetny materiał u nas.Ogólnie szkoda strzepić.. tam rządzi mafia, a nasi super zawodnicy dostaną zaraz podwyżki i samochody...
3
Wiecie co świadczy o śmiesznej jakości tej ligi?? To,że Barcelona traci do Realu 6 punktów, za nami 14 kolejek,a przed...? A przed nami jeszcze 24 spotkania,co daje w sumie następne 72 punkty do zdobycia. Pobawmy się matematyką.. te nasze 6 szalonych oczek stanowi około 8% tego,co jest jeszcze do zdobycia. Jeśli dacie mi argumenty,że większość tych spotkań, to mecze z ogórkami,które Real rozdepcze,to raczej perspektywa 24 meczów po 90min,co daje w sumie 2160minut na boisku + śmieszny doliczony czas,który po zliczeniu dołoży nam z dodatkową godzinę, zwraca uwagę na to,że po prostu nie da się utrzymać super formy. A i tak nie wspomniałem o meczach w LM czy PK. Dochodzą jeszcze mecze reprezentacji i akcje w postaci kontuzji. Każdy zwycięzca LM wymiata do wyjazdu na KMŚ, potem wraz z początkiem nowego roku wszystko się sypie,co najlepiej potwierdza fakt,że nikt tego trofeum nie obronił. Podobnie sytuacja wyglądała w pierwszym sezonie Enrique. Do grudnia wszyscy chcieli zmian na ławce trenerskiej. Przyznam,że pisze to jako człowiek,który od pół roku nie pasjonuje się piłką, i który nawet zrezygnował z obejrzenia dzisiejszego klasyku, ale sport jest sportem i już kilka sezonów namiętnie śledziłem. Teraz grają słabo? Za miesiąc będą faworytem do każdego trofeum. Normalka...
0
Mówcie co chcecie.. piłka jest ogromnie skorumpowana. Jak dla mnie sprawa jest prosta. Piłkarz daje kasę koledze, kolega obstawia dziwny wynik jak choćby wygraną 1:0 Realu, robią tak pozostali i w wieczór ubijają pensyjke z całego roku.. proste, łatwe i przyjemne. Nie uwierzę w jakąś klątwę stadionu,bo teraz grają tragedię,a za tydzień będą zasuwać z motorkiem w tylkach. Z drugiej strony, Panowie.. oni w 1 sezon ogarneli prawie każde trofeum. Jaką oni mogą mieć motywację? Może za wcześnie na wyrok, może Barca wygra.. Ale z taką grą spodziewalbym się,że strzelą zaraz jedną, druga bramkę i będzie po meczu.
0
Teraz same mądrale dochodzą do wniosku,że Messiemu w kadrze nie idzie..A jak zbliżał się finał MŚ 2014 albo było po meczu Brazylia-Argentyna 3-4 , to na pewno to samo uwazaliscie.. Wnioski niektórych są tak samo bystre jak naszych komentatorów po meczu Rumunia-Polska. Gdyby nie pobudka Lewego w końcówce,to do ostatniej minuty mieliby nasi strach koło d... albo skonczyloby się remisem. Po końcowym gwizdku nasi zaczęli podkreślać jaki był to dobry i dojrzały mecz Polaków..
Messi ma z kim grać,ale właściwie ciągle są meczeni Ci sami. Higuain od dawien dawna schrzania im ważne mecze. A dlaczego nikt nie pamięta o Carlosie Tevezie? Na mundialu w RPA 2010 on razem z Leosiem ladnie ciagneli Argentyne pod okiem Diego. Jak dla mnie,to brakuje im po prostu chęci. Ostatnim czasy przegrali sporo finałów, to z pewnością nie buduje morałów i jeszcze to odejście i powrót Messiego. Mówcie,co chcecie,ale Ronaldo takiego focha by nie strzelił... Choć często płacze na boisku, to suma sumarum się nie poddaje.
1
Jak teraz duży respekt ma się do Martina,który będąc w cieniu Alvesa nie potrafił się przebić.. Zarówno Montoya jak i Adriano choć znali swoją rolę w zespole,to jako zmiennicy potrafili sporo wnieść do drużyny. A teraz najpierw ten Douglas-nie wiem czyj to był pomysł.... Teraz Vidal,choć w nim pokladalem spore nadzieje i facet jakoś nie błyszczy specjalnie.
0
Analizując na spokojnie,to wkurza mnie to nasze MSN.. wiem,że Atletico to silny rywal,ale postawa naszych jest po prostu, ach szkoda gadać.. Jak przychodził Neymar,a później Suarez to liczyłem na to,że odciążą Leosia i kiedy on nie da rady,to sami będą ciągnąć zespół. Póki co dzieje się tak,że albo cała trójka jest w gazie i rozmontowują rywali szalonymi wynikami, albo każdy nagle zapomina jak się gra i strzela.. ich statystyki są genialne i każdemu życzę tak słabych napastników,ale przynajmniej ostatnio nie potrafią być regularni. Jestem przekonany,że w kolejnym meczu nawet bez Messiego wygrają z 6 czy 8:0. Sezon się zaczyna i wszystko przed nami,ale brak regularnosci niczego dobrego w tym roku nie przyniesie. Z pewnością za wcześnie jest wyciągać takie wnioski,ale myślę,że w tym roku Real wróci na Mistrza Hiszpanii, Atletico zadowoli się PK, a LM trafi do Monachium i Carlo stanie się po prostu geniuszem,za którego już i tak uchodzi..zobaczymy...
3
Tak marudzilismy trochę przy losowaniu,a okaże się,że Barcelona rozklepie swoich rywali o wiele boleśniej niż Real swoich.. Neymar zagrał cudny mecz. Messi z Suarezem ładnie srubują strzelanie. To jest straszne.. znając życie,to Krystyna ma pewne miejsce w 3 o ZP, a w związku z tym ktoś z naszego tria na tym ucierpi,a szkoda.. Ronaldo to dziś nie ten sam piłkarz co 5 lat temu. wtedy czynił na boisku cuda,a dzisiaj to jest taką skrzydłową 9, która tylko dokłada nogę lub głowę. Jak dla mnie swoją grą w ogóle nie porywa. A Bale jest lata świetlne za Neymarem. Mimo wszystko..
1
Nie wiem czy mając aspiracje na zwycięstwo w LM konieczne jest pokonanie każdego silnego zespołu.. Krystyna z Realem i Portugalią udowodniła,że fuks i jakieś układy w losowaniu wystarczą. Ciekawe dlaczego akurat Real natrafił na Legie.. Ronaldo pobije znowu wszelkie rekordy w ciągu dwóch meczów z Ległą.. mam chociaż nadzieję,że może trochę białych przy okazji pokopią. Wiem,że nie brzmie teraz czysto sportowo,ale ten cyrk, który jest widoczny w LM, gdzie naprawdę wszystko jest pod Real aż boli... Dlaczego nie natrafilismy na nich w jakimkolwiek momencie, gdy zdobywali decime i undecime??? Bo nawet średnia Barcelona zaklepalaby ich na śmierć. Zamiast tego dostawalismy zawsze tych rzeźników z Madrytu.
4
Wiem,że Ronaldo jest częścią drużyny i suma sumarum ma tytuł Mistrza Europy, ale dzisiaj wszyscy robią z niego jakiegoś bohatera... Okazuje się,że był dla Portugalii najważniejszy. Bohater meczu. Schodzi w 20min z powodu kontuzji,ale nadal niesłychanie motywuje swoich kolegów z ławki... Myślę,że gdyby nie jego napinka i okrzyki, to Portugalia przegrałaby ze 0:3...
Ech ten rok w piłce jest bardzo niesprawiedliwy... Najpierw LM , teraz ME. O ile Real ostatecznie pokonał silne Atletico, o tyle w ogóle ta finałowa para na Euro to jakaś kpina. Widziałem każdego w finale. Włosi, Hiszpanie, Niemcy. Nawet myślałem,że Anglicy zaskoczą, a tu taki numer...
1
Myślę,że lepszy poziom był w meczach Polski... Kpina, kpina, kpina. Powtórka z tegorocznej LM. Cyrk. Uwielbiam piłkę,ale z roku na rok tracę pasję do tego sportu. Jak nie dziwne wyniki,to idiotyczne transfery za grube pieniądze.
Lekkoatletyka
1
Tylko Leo w 98% sytuacji na boisku jest bierny. Kamienna twarz jak u Iniesty. Ronaldo ciągle płacze i tupie nóżkami.
11
A mi tam go w ogóle nie szkoda... Może uznacie mnie za bardzo chamowatego i pozbawionego uczuć,ale tym swoim machaniem łapkami i aktorzeniem zasłużył. Francja musi to wygrać.
0
Fajnie,że to on najgłośniej wrzucał,że jak nie wygrają CA,to niech nie wracają do kraju. Obrońca uciśnionych... Od koksu mu się pomieszało. Zero szacunku dla takich dwulicowych ludzi
1
Poszła informacja od włoskiej gazety,że Milikiem jest zainteresowana Barcelona. Byłby jako zmiennik MSN. Wiem,że już takie wiadomości były, zaczynając od Lewego przez Pazdinho i Krychowiaka. Ale uważam,że byłby to dobry transfer. Ani Suarez, ani Messi wiecznie młodzi nie będą, właściwie to ich zejście ze sceny pokrywałoby się czasowo z wcieleniem Arka na pierwszy plan. Nawet bez tego,to nasze MSN ogrywa mnóstwo spotkań w sezonie,a jeszcze przy niedyspozycji któregoś z nich pograłby sobie. Także kwestia minut na boisku to żaden problem. Co do rozwoju,to mam wrażenie,że sam trening z takimi zawodnikami dałby mu więcej niż nawet pierwsze skrzypce w Napoli. A co do całego MSN, to wracając do ich przyszłości, to nie czuję żeby Neymar miał u nas długo tkwić. Czuję transfer lada rok czy dwa. Anglia albo Włochy. Kto wie, może będzie częścią projektu nowego sponsora Milanu,który jeśli pamiętam włożył 400mln euro.
1
Arda przyszedł, nic nie zrobił, nie okazał się żadnym wzmocnieniem... Jak dla mnie niech leci nawet do Chin. A co do Bravo, to może jednak pora na to,żeby Ter Stegen zaczął na stałe bronić. Niemiec tego potrzebuje,ale fajnie byłoby mieć Bravo jako zmiennika i grę w PK.
4
Co ze sprawą ściągania młodych piłkarzy do klubu? Atletico i Real dostały podobno kary , które zostały przełożone. Coś komuś wiadomo w jakim momencie są te sprawy?
0
Boniek przewidział karne w meczu Polska-Portugalia. Powiedział po tym meczu,że spotkania Włochy-Niemcy nie będzie oglądać,bo boi się,że Włosi skończą jak Polacy. Pytany o faworyta Euro podtrzymał swoje zdanie,że wygra Francja. I tak będzie.
Drodzy piłką zaczęła rządzić kasa. Podczas finału Real- Atletico mój znajomy,który trochę nabył się we Francji powiedział,że kasa i marketing muszą się zgadzać, więc wygra Real. Jak zobaczyłem przed samym Euro reklamę z Zidanem,to o tym sobie przypomniałem... Jakby to wyglądało, gdyby "przegrany" LM reklamował Euro.
27
Wracając do przegranej Polski... Powiem wam że ten rok, to rok Cristiano. Najpierw gość na farcie prześlizgnął się do finału i wygrał LM, a teraz ma szansę powtórzyć tą kpinę na Euro. Mam tylko nadzieję,że te Mistrzostwa wygra ktoś po tej drugiej stronie drabinki. Zwycięstwa Walii lub Portugali nie wytrzymam. Fajnie by było jakby wygrali Włosi. Pokazaliby,że Seria A na psy wcale nie zeszła.
2
Frajerstwo.. o finał zagra zespół, który cudem wyszedł z grupy. To nie jest fair.
2
To na miejscu Messiego bym nie został w reprezentacji...
1
Nowa Argentyna z Simeone na ławce. Duet w ataku: Dybala- Tevez, a za ich plecami Leo. Taka ofensywa takich baboli by nie popełniła. Niestety,ale póki co, to Argentyna nie miała ostatnio żadnego wybitnego trenera. Kiepsko... Szkoda, ale rozumiem decyzję Leo. Można walczyć, nawet trzeba, no ale ile można...
1
Nie rozumiem tego cyrku ze Szczęsnym. To kibice Szwajcarii rzucali w nich butelkami i to on ich sprowokował, pijąc z jednej cz nich? Masakra,co się wyrabia... Że tak powiem, już nawet po jajkach nie można się podrapać,bo mają od razu wyciek śliny. A jeden z drugim, Ci "kulturalni kibice", dają wiochą aż głowa mała.
Co do rywala w ćwierćfinale, to szkoda mi Chorwatów. Od początku trzymałem kciuki za nich, za Włochów i za Polaków oczywiście, ale Portugalia to będzie dla nas łatwiejszy rywal. Warunek jest jednak taki,że Panowie z numerami 9 i 7 na plecach muszą zacząć strzelać.
To jest piękne. Polska utworzyła historyczny moment, zrobiła coś niesamowitego,a nam wszystkim ciągle jest mało... To tylko pokazuje jaki ta drużyna ma potencjał. Tak naprawdę nie widzę zdecydowanego faworyta w naszej drabince, przy którym Polacy mieliby mokro. Każdy jest do ogrania.
1
Widzę,że już tutaj wszyscy żyją meczem Chorwacja-Portugalia, ale ja chciałbym nawiązać jeszcze do Polaków. Może okażemy się tym czarnym koniem i choć już jest cudownie,to chciałoby się,żeby ta przygoda dalej trwała... Jednak bądźmy szczerzy nie ma dalej szans. Różnica jest taka,że Chorwacja i Portugalia mają ławkę,a my? Nie twierdzę,że są to ekipy poza naszym zasięgiem,bo moglibyśmy dać sobie radę,ale stan 1:0, 80 min i brak zmian u nas przy 3 zmianach Szwajcarii,to kiepska sytuacja. Aż się prosiło,żeby wprowadzić Zielińskiego, który by może coś ruszył, albo tego Stępińskiego za Milika. Tymczasem mamy nietykalny skład, który mam wrażenie wszystkie siły wyrzucił na ten mecz. Jeśli Lewy nie zacznie grać z przodu tak jak potrafi, to dalej tego nie widzę. Arek to samo.. nie chcę szukać winnych za awans do ćwierćfinału, ale to już siedzi w ich głowach. Nasi napastnicy nie wykorzystali już takich setek,że obawiam się,że to się nie zmieni. Może te trafione karne coś ruszą.. mimo wszystko możemy być dumni :) po karnych wyszedłem przed dom i usłyszałem jak sąsiedzi śpiewają "Polska Biało-Czerwoni". Piękny dzień ;)
0
Carlo ogłaszał,że Bayern żadnych transferów już nie zrobi.
4
Jak dla mnie jest jeszcze zbyt smarkaty,a ciągle woła o więcej. Sprzedajmy go do PSG skoro ciągle są te informacje,a sam piłkarz jasnej wypowiedzi nie przedstawia. Poproszę wtedy ustawienie 4-4-1-1 na czele z Suarezem. Za jego plecami Messi. W środku Iniesta, Rakitić, Busquets i KRYCHOWIAK. Obrona Alba, Mustafi, Pique i Roberto. W bramce Ter Stegen i gwarantuje Wam,że nikt nie będzie po nim płakał. Neymar choć talent ma, to jednak wnosi do Barcy najmniej z całego MSN. Według mnie jest tak samo reklamowany jak Pogba.