blaugrana158
Dołączył/a: sierpień 2012
Łódź
15 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aczkolwiek gwizdy na swego rodaka to coś czego nie popieram,żeby nie było.
2
Tak bronicie Ardy teraz... Gdzie była wasza cierpliwość jak wychodził na boisko w barwach Barcy i nic nie grał. Taka prawda,że z formą i jakością jest podobny do Van Persiego z końcówki kariery w Anglii. Nic nie wnosi, po prostu nic.
2
Wszyscy widzimy,że na tym Euro pada mało goli. Powiem Wam,że choć mamy z,czego się cieszyć,to obawiam się dalszego etapu,bo awans mamy pewny. Lewy i Milik są tak skuteczni,że szkoda gadać i pisać.. po ligowych sezonach i eliminacjach byłem przekonany,że będziemy oglądać zabójczy duet. Zmartwiła mnie wczoraj sytuacja, kiedy wkurzony Robert zwrócił uwagę Milikowi, który zareagował uśmieszkiem. Wiem,że podczas meczu są boiskowe emocje,ale mam 2 wrażenia: 1. Nasz duet nie jest wcale tak bardzo zgrany, trochę rywalizują. 2. Obaj lubią mocno przyaktorzyć.
Mam nadzieję,że z Ukrainą ten element się poprawi bo w 1/8 remis nie wystarczy.
1
Jak dla mnie Hiszpania jest w gorszej dyspozycji niż Niemcy. Poza tym parę Ramos i Pique dobrze zna. Mógłby coś im wcisnąć.
1
Przed meczem tak myślałem,że jeszcze okaże się tak,że tych "słabych" Irlandczyków pokonany jako jedyni. Nie zdziwię się jak wyciągnąć z Niemcami remis. A za godzinę liczę na kolejną niespodziankę. Myślałem o 2-2, ale mało bramek pada na tych mistrzostwach, więc obstawie trochę skromniej,bo 2-1 dla nas i oczywiście zwycięstwo ogarniemy w końcówce ;) Niemcy atakują pozycyjnie pod naszą bramką, Pazdan laga do przodu, Grosik dzida skrzydłem i akcje wykończy Pan z numerem 7. Pomarzyć można ;) przede wszystkim liczę na świetne widowisko! Pokusiłbym się o stwierdzenie,że dziś zobaczymy najciekawszy mecz na całym Euro. Nikt dziś nie odpuści, eliminacje to był spacerek.
3
Mieli 2 sety, gdzie raz z linii wybił piłkę Boateng, a za drugim razem umieścili piłkę w siatce,ale był spalony. Z taką grą, to módlmy się o awans z 3 miejsca..
0
Niby tak, ale co mógł zrobić. Nie zagrał ani minuty w ich dotychczasowych spotkaniach. Większa klapa będzie u Portugalii, gdyby z Ronaldo na boisku nie wyszli z grupy.
0
Jakim cudem Atletico ma mieć niby przewagę nad Barcą? Rzeczywiście klub rzeźników ma potencjał... Właśnie zakończony sezon zakończyli z niczym.
Mam nadzieję,że coś ruszymy w transferach,bo póki co to pół Europy się zbroi,a u nas cisza.
0
O ile dwa lata temu swoją remontadą zasłużyli, o tyle w tym roku ich podróż z LM powinna się skończyć na 1/8. Ogromna szkoda, że PSG dało ciała z City, bo ich by było stać na to,żeby wywalić Real.
Zastanawiające dlaczego przez tyle lat nie natrafiamy w ogóle na Real. Nawet ze słabą grą robilibyśmy im problemy.
0
Ja to widzę nasz zespół tak: Ter Stegen, Bravo, Masip, Bellerin, Vidal, Pique, Mustafi, Marquinhos, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitić, Mata, Iniesta, Roberto, Rafinha, Götze, D.Suarez, Suarez, Messi, Neymar, Munir i Gameiro. Sprzedaż Javiera, Turana i kasa na transfery spokojnie powinny nam na to starczeć. Oczywiście przydałby się jeszcze jakiś LO,ale pomysłów na kandydata mi brakuje.
Na pewno trzeba wzmocnić środek, bo jak nasza ławka wygląda przy składzie Realu. Choć nasza pozwalała nam ich lać w ostatnich latach, to jednak u nich na ławce są tacy jak Isco i James. No cóż, fajna ławka...
0
Obaj do sprzedania. Dani lepszy już nie będzie, a choć Mascherano jest mocnym punktem w obronie to jest nietykalny i rzadko kiedy gra inny stoper. A żadne święte krowy nie są nam potrzebne.
1
Szczerze, to niezależnie kto wygra LM, to jakoś mi niczego nie urwie... Atletico w bestialski i średnio widowiskowy sposób dostało się do finału, a Real to w ogóle jakieś nieporozumienie. Dwa lata temu wygrali zasłużenie,ale ten spacerek do finału w tym roku jest żenujący. Poza tym co to za super kluby skoro oba przegrały rywalizację z Barceloną na krajowym podwórku i to w dwóch konkurencjach. Ich zwycięstwo w LM będzie przypominało to Chelsea sprzed kilku sezonów,gdzie w LM poszli po łebkach, nie zdobywając niczego w lidze.
0
Rozumiem,że teraz dwumecz o superpuchar Hiszpanii zostanie rozegrany też z Sevillą?
2
Rotacje to jedno,ale właśnie te zmiany... Lucho przy super korzystnym wyniku potrafił przeprowadzić tylko 1 zmianę albo nie robił tego w ogóle. To właśnie wtedy jak piszesz powinni grać tacy jak Vidal, Sandro, Munir czy wracający Rafinha.
A Turan zamiast gnieść się w środku powinien być regularnym zmiennikiem Neymara czy Messiego, a tak to całe MSN trzymane na siłę. Czasem chciało się powiedzieć "święte krowy" w Barcelonie. Nawet w tych nierozstrzygniętych meczach,gdy Leo z Neyem grali piach to ich się nie zmieniało. Niestety osiągnięcia sprzed roku spowodowały,że wyklarowała nam się tzw. podstawowa jedenastka, która była tak samo eksploatowana jak Real w drugim sezonie Carlo.
0
Nie bądź śmieszny hahaha
1
Obrońcy Atletico dostali miejsce,bo stracili mało bramek. Szkoda tylko,że stracili mało bramek,bo bronili się całą drużyną...Jak dla mnie to Ronaldo nie powinno tu być. Real w lidze od początku był za Barcą i Atletico. A te bramki Portugalczyka w sumie nic im nie dały.
2
Nie rozumiem dlaczego nikt się tym nie zajmie i nie wlepiom gościowi kary. Ugryzienia w wykonaniu Suáreza to przy tym pikuś.
3
W pomocy będzie potrzebny ktoś silny i szybki,co się wróci do obrony i powalczy o piłkę. No jednak Messi w tym temacie mistrzem nie jest. Messi na PS.
0
Akurat jeśli chodzi o ich "potrzeby", to miałem na myśli brak zbędnego pchania się do przodu gdy mamy korzystny wynik.
Póki co piękny football Barcelony i Bayernu z grą Atletico przegrał.
0
Wtedy frajerska Chelsea skończyła PL chyba na 6 miejscu... To była żenada. Dziś Atletico przegrywa z Barcą w lidze tylko bezpośrednim bilansem starć i bilansem bramek. Poza tym La liga to przecież w oczach wielu tutejszych kibiców bezkonkurencyjna liga, co obecność 4 hiszpańskich drużyn w 4 półfinałach europejskich rozgrywek to potwierdza.
1
Nie liczy się niestety styl,tylko wyniki. Drodzy... Atletico nie miało jakiegoś szału w grupie w LM,ale 4 zwycięstwa 1 remis i 1 przegrana przy bilansie bramek 11-3 to niezły wynik. W fazie pucharowej po bezbramkowych remisach pokonali PSV po rzutach karnych(życzyłbym takiej skuteczności jedenastek piłkarzom Barcy). Wyeliminowali obrońcę tytułu i Mistrza Hiszpanii przegrywając 1-2 i wygrywając 2:0. Pokonali Bayern(Mistrza Niemiec)wygrywając 1:0 i przegrywając 1:2. W La Lidze długo wyczekiwana przez nas zadyszka ich wcale nie złapała i nadal mają realne nadzieje na Mistrzostwo Hiszpanii. W lidze bilans bramkowy wynosi 60:16 w 36 meczach. Szczególnie liczba bramek straconych robi wrażenie.. Zastrzeżenia to można było mieć do stylu Chelsea, gdy wygrywała ostatnio LM. Atletico gra po prostu mądrze. Mają przewagę? To super. Czego im więcej potrzeba? Ile razy my tak straciliśmy w tym roku punkty? Dwubramkowa przewaga zakończona remisem- frajerstwo.
Jak dla mnie Torres powtórzy z Atletico, to co zrobił z Chelsea "Autobusem" Londyn. Po co się rozwodzić nad dzisiejszym półfinałem skoro zwycięzca z Mediolanu jest już znany?
1
Zdaje sobie sprawę,że City wygląda gorzej jak Roma czy Wolfsburg,ale jadą z niezłym wynikiem. Gdyby w pierwszym meczu wygrali,to Real by się spinał, Ronaldo i Ramos prosiliby o wsparcie, padałyby hasła motywujące, a tak to taki bezbramkowy remisik,gdzie niby jest ok może ich uśpić. Mam cichą nadzieję,że De Bruyne pokaże dziś za co tak wszyscy go chwalą, a Aguero przypomni sobie jak się gra w Madrycie i ich przycisną. Pamiętajmy,że Obywatelom wystarczy bramkowy remis, a to już spora zaliczka na starcie. Poza tym scenariusz,że Guardiola przychodzi bez LM do klubu,który LM wygrał z poprzednim trenerem jest całkiem możliwy do powtórzenia.
34
To tylko pokazuje,że Barcelona od dłuższego czasu jest bezkonkurencyjna. Każde potknięcie, strata punktów, brak trofeów to wielka katastrofa, przy czym inne wielkie zespoły szczególnie te z Anglii zaliczają takie wyniki praktycznie codziennie.
Na pewno brak obrony LM jest dla wielu kibiców Barcelony rozczarowaniem. Kto inny jak nie Barcelona, mógłby tego dokonać... Jednak jeśli wygramy,to co nam zostało,to będę bardzo zadowolony. Jeśli tak się stanie to z Enrique w dwa sezony zdobędziemy w sumie 7 trofeów. Jak na "zadyszkę" czy "brak formy", to niezły wynik.
1
Ech... Ale Wam się zmienia... Jak wbijał samobóje i swoim wzrostem nie był w stanie przykryć graczy Realu czy Bayernu, to go wywalaliście. Teraz rzucają dobry artykuł na jego temat i same pochwały w komentarzach...
0
Powiem tak,że TAK , to dobry pomysł. Czy akurat jego ,to można by się jeszcze zastanowić. W każdym razie jak dla mnie Iniesta powinien schodzić na dalszy plan. Uwielbiam go,ale liczby mówią wszystko. On już nie jest tym Iniestą, który zasypywał nas tyloma asystami . Ktoś w jego miejsce jest potrzebny.
0
Nie widzę szans City,ale w rewanżu wystarczy im do awansu remis. Tyle są w stanie osiągnąć.
1
Wkurza mnie,że słabo grający Real natrafia na kolejnego pierdołowatego rywala,który nie potrafi ich przycisnąć... W tym meczu Atletico by ich zajechało,a Obywatele niby chcą,ale pokazują czar angielskiej piłki,w której brakuje tego błysku przed polem karnym. Po pierwszych 30min remis jest sprawiedliwy.
0
Jak dla mnie Vermaelen i Mathieu robią papa. Byłoby dobrze,żeby został Bartra,ale myślę,że będzie chciał zmienić klub. Potrzebujemy dwóch młodych gniewnych, którzy będą potrafili nawiązać rywalizację i naruszyć nietykalność Pique i Mascherano.
1
No Leicester o ile się nie mylę grają z MU na wyjeździe. 3 pkt niekoniecznie muszą zdobyć..
12
Trzeci dwumecz Realu w LM, gdzie zaczynają od wyjazdu... Nie lubię szejków,ale ktoś musi wreszcie wywalić ten Real. Oni nie zasługują na finał LM. Roma i Wolfsburg.. jadą samych mistrzów.