0

Mi26
chciałbym zobaczyć taką grupę:) VEB

0

mówcie co chcecie ale Messi to najlepszy piłkarz w historii i każda obiektywna osoba powie to sam, moim idolem od lat jest Ronaldinho ale Messi miażdży wszystkie legendy footballu

0

9999
Messi nie gra po to żeby bić rekordy, kocha grać w piłkę i sam wielokrotnie to powtarzał, rekordy przychodzą same, gra jest w formie to później logicznie bije rekordy

0

TikiTaka26
Wstyd? Lekko przesadziłeś, mi nie jest za Barce wstyd, powiem tak, ta fantastyczna forma przez praktycznie 5 lat musiała się skończyć, może nie skończyć ale zawiesić że tak powiem, Barca wróci już niedługo na tron jestem w 100% przekonany, Xavi to nie ten sam zawodnik co kiedyś tak samo jak Puyol, w ataku te są problem bo poza Messi to w ataku praktycznie tylko on strzela, jeżeli kupią dajmy na to Neymara czy Lewego czy Falcao to wszystko się zmieni na lepszy i oczywiście dobrego stopera

0

noc wstydu?? Wstydzić to powinien się ten kto pierwszy to napisał, no nie mogę wstyd większej głupoty nie widziałem to żaden wstyd przegrać z jednym z najlepszych klubów na świecie, trudno stało się, ale fakt jest jeden najlepszy zespół 21 wieku doznał największej porażki w dwumeczu w 21 wieku, ale ludzie nic na to nie poradzimy, trzeba zmian i kilku transferów po prostu trzeba odświeżyć skład to wszystko, zawsze będę wierny Barcie, nie zależnie od wyniku, ponieważ po prostu Kocham ten klub, Biały Orzeł W Sercu Blaugrana Na Piersi:*

0

TERRORMACHINE
Bale sam mówił że woli Real i Ronaldo po co Ci zawodnik w Barcie którego ciągnie do Realu, ale fakt masz racje to bardzo dobry zawodnik

0

Lukasy27
chodzi mi o to że jak Messi gra na środku ataku to najczęściej przy nim jest 4-5 piłkarzy automatycznie jak przyjmie piłkę a Neymar jest szybki, zwinny ma doskonały drybling i na pewno się przyda na pewno by szarpał na skrzydle nie to co teraz np robi Pedro, praktycznie nic, dajmy Neymar jest przy piłce to Messi od razu ma więcej miejsca wiesz o co mi chodzi, Neymar jest tak samo potrzebny jak stoper i bramkarz, nie mówię nazwisk konkretnie bo mówi się że najbliżej transferu jest Neymar więc trzeba poczekać do okna transferowego na rozwój sytuacji

0

skład na dzisiejszy mecz
Valdes
Alves Pique Abidal Adriano
Tiago Busi Iniesta
Messi Villa Sanchez

0

znakomity mecz Messiego a dokładniej cześć meczu bo nie grał od pierwszej minuty, trochę smutne ale ten mecz na taki wyglądał po prostu że Messi zrobił więcej niż cała drużyna przed jego wejściem, wy mówicie że po co Neymar po jeden drugi trzeci, a właśnie po to on jest potrzebny Barcie, od ciąży Messiego i nie będzie się bał iść w drybling z przeciwnikiem i jestem przekonany że bardzo szybko zgra się właśnie z Messi, jeszcze przydałby się dobry stoper ale to opowieść na inną historie, pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy, trzymajcie kciuki za dzisiejszy mecz bo remontada jest możliwa

0

dajcie spokój nie ma co zwracać uwagi na tych baranów co piszą głupoty na necie tak było jest i będzie, olejcie to bo od tego można na bawić się nerwicy, możecie pokazać największą inteligencie na te głupoty z neta powtórze cytat "dumni po zwycięstwie wierni po porażce" tylko i wyłącznie na zawsze FC BARCELONA

0

szczerze mówiąc to odczucia fanów Realu są takie same jak nasze fanów Barcy czyli delikatnie mówiąc bardzo niepozytywne, ale mimo to ja zawsze wierzyłem w Barce wierze i będę wierzy, Barca na zawsze

0

wczoraj fani Realu śmieli się z Barcy a dziś Real też dostał baty, no cóż kto by się spodziewał takich wyników w półfinałach bo ja na pewno się nie spodziewałem, wierze że Barca wygra 5:0 z Bayernem na Camp Nou wierze tak samo jak po pierwszym meczu z Milanem VEB!!!!

0

ja wierze w awans choć fakt że trzeba zagrać perfekcyjnie jak z Milanem, no i fakt Leo musi być w pełni sił, trzeba też na to spojrzeć z tej strony Barcie potrzebna jest świeżość zmiany i transfery koniecznie dobry bramkarz, środkowy obrońca i szybki zawodnik, możecie mnie minusować ale jedyne rozwiązanie na szybkiego gracza to Neymar, o ma fenomenalny drybling i szybkość on nie bałby się w dać w drybling nawet z kilkoma zawodnikami tego brakuje, bo Pedro i Sanchez nic nie próbowali szukali tylko podań, ten mecz był bardzo podobny do tego z Milanem na San Siro, tylko że wynik znacznie gorszy

0

piąta liga mistrzów to jest bardzo możliwe ja w to wierze VEB!!

0

Cesc zagrał dziś świetnie gratulacje wkońcu powrócił taki jakiego chcemy oglądać bo tak od meczu z Milanem na San Siro grał słabo aż do dziś chwała mu za to że wkońcu wraca do formy i to tuż przed ważnym meczem z PSG

0

A mnie martwi jedno i drugie Marquez:) ale jeżeli władze klubu dobrze pomyślą i sprowadzą solidnego stopera i dobrego napastnika to wszystko będzie dobrze

0

Mi26
i dobrze że Pepe dostał wtedy czerwoną bo zasłużył niech się cieszy że jeszcze może grać bo po tym co zrobił w sezonie 08-09 to powinien dostać dożywotni zakaz gry w piłkę nożną

0

ssmile
nikt tu nie mówi o przekręcie na pewno nie ja, pewne sytuację z Realem też były kontrowersyjne tak jak z praktycznie każdym innym klubem ale nie oszukujmy się to jest piłka nożna i błędy sędziow się zdarzają i będą się zdarzać

0

Mi26
jesteś następny do tronu baranów razem ze ssmile, a w tamtym sezonie w La Liga to co sędziowie nie pomagali Realowi, takie pieprzenie

0

ssmile
tobie dalej chyba chodzi o mecz Chelsea-Barca z 2009 roku, skończ naprawdę skończ pier......... takie głupoty

0

Jestem fanem Barcy i szanuje każdy klub, ale nie lubię jak inni piszą totalne głupoty na temat Barcy, np wczoraj w meczu Real vs Galatasaray powinien być karny dla Galata ale nie sądzę że ta decyzja wybaczyła wynik spotkania, choć fakt że to już kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego w tej decyzji LM, mam ogółem nadzieję że wkońcu wprowadzą te powtórki po których sędzia będzie mógł podjąć prawidłową decyzję

0

Kapitan hawk
nie pisze do ciebie:) nie no jaja sobie robie, nie mam nic do innych klubów naprawdę, ja nie mam zwyczaju przebywać na stronie np Milanu czy Chelsea skoro w ogóle inne kluby mnie nie interesują poza moją Kochaną Barca

0

ssmile
mi na twoim miejscu w ogóle nie chciałoby się siedzieć na tej stronie skoro wszyscy cię cisną

0

ssmile
ty naruszasz regulamin logując się na tej stronie choć nie jesteś fanem Barcy, tyle w temacie

0

barcawooorld
jestem wiernym kibicem Barcy i mnie nie interesuje inny klub więc nie wchodzę na ich strony, to tak jakbym ja wszedł np na stronę Realu i napisał że Real to debile czy idioci, nie mam w ogóle powodu tak pisać i wchodzić na ich strony, już się pogodziłem z tą decyzja sędziego przy golu Ibry, no cóż stało się trudno się mówi i tak wynik przed rewanżem jest dobry, tak szczerze póki nie wprowadzą tych powtórek to takie rzeczy będą się zdarzać

0

barcaworld
też jestem za wolnością słowa ale nie za chamstwem, taka maleńka różnica:)

0

ludzie fani Barcy tu powinni tylko dyskutować na tej stronie, droga redakcjo uprzejmie proszę o zrobienie z takim ludźmi typu królewski94 porządku

0

0

0

jak już powiedziałem pierwszy gol dla PSG był ze spalonego, to było widać zwłaszcza na powtórkach,
emek3444
gra Barcy we wczorajszym meczu wyglądała dużo lepiej niż na San Siro z Milanem, znacznie lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?