damian93r
Dołączył/a: styczeń 2012
Ninków
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo dobra wiadomość, bardzo dobrze że nie grał w drugiej połowie bo byłoby dużo gorzej, nic tylko się cieszyć, znając życie będzie chciał już zagrać w sobotę ale niech lepiej sobie odpocznie
0
misiaty7 może i zasługiwali ale obydwa ich gole pierwszy ze spalonego a drugi po rykoszecie mieli więcej szczęścia
0
Beckham właśnie nie będziecie grali swoje to nie realne
0
pierwszy gol dla Barcy to było genialne podanie Alvesa i świetne wykończenie Messiego a drugi, nie wiem co on sobie myśli karny był oczywisty, pierwszy gol dla PSG ze spalonego więc go nawet nie powinno być a o tym nie wspomniał
0
co za kre.... jak można tak mówić
0
tusieQ
jak już mówiłem po pierwszym meczu z Milanem, wierzyłem, wierze i będę wierzył w Barce ZAWSZE, ja spadam, trzymajcie się emano
0
chyba że zagrają 3 obrońcami właśnie ale to może być też ryzykowne, poza tym luzik wszystkiego dowiemy się w ciągu tygodnia:)
0
sojerrrr
spoko oczywiście masz w pełni racje, ja doceniam Busiego w pełni ale tu chodzi też mi o obronę, bo środek jest dziurawy i nie ma Puyola, Masche i kto mógłby zagrać w środku kto zostaje Song, Bartra no i właśnie Busi, Tito musi zadecydować pomiędzy tymi graczami
0
trzeba spojrzeć na to realnie nawet w tym meczu czasem aż się prosiło i taką torpede z dystansu
0
nawet mimo tego remisu mam znacznie lepszy humor niż po meczu na San Siro z Milanem, i jestem bardziej spokojny, na Camp Nou to będzie całkiem inny mecz, przydało by się więcej strzałów z dystansu ale to tylko taki szczegół mały
0
Arsenalem*
0
galix22
ale wtedy Busi ładnie włożył tą bramę z Arsenałem 2 lata temu, szkoda że do własnej bramki:P może i racja, Song jak gra na Dp to gra że tak powiem za sztywno, ale kto wie jakie bd ustawienie na rewanż, my sobie możemy tu gadać, ale chciałbym żeby to ustawienie było dobre
0
Cochise
zgadzam się Alves zawodnik meczu, ogółem tak na drugim miejscu wskazuje na Valdesa, szkoda trochę tej drugiej bramki, na początku myślałem że puścił przysłowiową szmatę, ale na powtórce było widać piłka odbiła się rykoszetem i zmyliła Viktora, ale ogólnie nasz bramkarz spisał się bardzo dobrze
0
galix22
a po czym w tym sezonie najczęściej Barca traci bramki po stałych fragmentach gry, więc wzrost Busiego się przyda:)
0
tak na marginesie jedyny słuszny wybór na środku obrony to Busi, jest wysoki i to dużo da Barcie oczywiście pozytywów, a na defensywnego pomocnika Songa
0
mecz emocjonujący, bardzo dobry, ciekawy fakt że sędzia po pełnił parę błędów ale co poradzić, też byłem zły jak wszyscy fani Barcy, ale ten rezultat jest dużo lepszy niż z Milanem na San Siro, ludzie głowa do góry Barca da radę wkońcu to Barca, ale prawda jest też taka że nasz środek obrony jest conajmniej słaby, miejmy nadzieję że w następnym sezonie się to zmieni, pozdro
0
Culesowa
twierdze dokładnie tak samo jak Ty, tylko może Villa na środek a Messi na prawo, ale generalnie to jest szczegół bardzo mały:)
0
constantine16
jakby było lepszy to większość ludzi by to mówiła a nie mniejszość, Messi jest najlepszy na świecie od początku sezonu 2008-2009 dodam że nie przerwanie, pogódź się z tym, lepiej ci się będzie spało nocami
0
nie ma co po padać w panikę w dodatku Real zremisował z Realem Z 1:1 więc nie ma się czym martwić, pisze że Barca praktycznie wygrała ligę ponieważ wierze w tą drużyne i nigdy nie przestanę wierzyć obojętnie czy Barca będzie wygrywać czy nie, tylko FCB
0
fakt zwycięstwo było w zasięgu ręki ale nie można tego wyniku traktować jako klęski to po prostu wpadka to wszystko
0
ludzie przejmujecie się tym remisem?? Bo ja nie za bardzo liga już wygrana, nasi oszczędzali siły na PSG to było widać
0
chciałbym zobaczyć w tym meczu Abiego i Deulofeu
0
osobiście jestem bardzo ciekawy jak Barca się zaprezentuje, wkońcu prawie 2 tygodnie minęły od ostatniego meczu, ale jestem pozytywnie nastawiony co do meczu z Celtą, liczę na pewne zwycięstwo:) pozdro dla wszystkich fanów!
0
znakomita wiadomość, Hummels jest świetny obrońca i całkowicie pasuje do Barcy
0
Messi te rekord też pobije na miękko:)
0
trochę głupio Pep zrobił że odszedł ale ja tak samo uważam temat za zakończony już dawno
0
Astad, lioki10 wielkie dzięki za wiadomość, rademenes po pierwsze tylko pytam po drugie chce żeby Villa został do końca kariery w Barcie, a po trzecie zamknij ryj bo mnie wkur.... taką głupią gadką, no kur... już nie można spytać o jakiegoś zawodnika
0
ktoś ogląda mecz Brazylia-Włochy bo ja nie mam możliwości? Jak Neymar się prezentuje
0
także chciałbym żeby przedłużył kontrakt, ogólnie wiedziałem że po tak ciężkiej kontuzji trochę czasu minie zanim Villa wróci do formy ale ostatnie mecze pokazały że David wraca do wielkiej dyspozycji
0
mercanto91fbc
po pierwsze to półfinały nie są losowane:)