0

BARCA DO BOJU

0

MadritistaForEver po prostu jeżeli człowiek szanuje samego siebie jakim jest człowiekiem to szanuje opinie innych że jest ktoś za inny klubem, przecież nikt o zdrowym rozumiem nie będzie kogoś namawiał do kibicowania Barcie Realowi czy Manu, jak Kocham Barce Ty Real a jeszcze ktoś inny np Milan, gdy Barca miała słaby sezon np 07/08 i przegrała z Realem na SB to i tak Kochałem Barce Kocham i będę Kochał, pamiętam jak w poprzednim sezonie Barca przegrała w półfinale z Chelsea 3:2 w dwu meczu to praktycznie miałem świeczki w oczach i chodziłem później taki struty że po prostu szok i to się nazywa miłość do klubu, do szacunku dla rywala trzeba dorosnąć jak miałem 10 to nawet nie wiedziałem co to znaczy:P POZDRO

0

PatrychoO ja ogółem mówiłem dałem przykład że np jak kibicuje Barcie a Ty Realowi, trochę może dziwnie to wytłumaczyłem ale właśnie o to mi chodziło że chciałem udowodnic że szanuje Real, wiesz żeby później nie było że ten to kibicuje Barcie i innych nie szanuje ja szanuje każdą drużyn nawet Real Madryt choć to odwieczny i największy rywal Barcy ale każdy, mam trochę rozumu w mózgu wbrew przypuszczeniom:P

0

PatrychoO jeżeli chodzi o mnie to szanuje Real ale nie lubię jeżeli ktoś bez najmniejszego powodu ciśnie Barce rożnymi delikatnie mówiąc wyzwiskami, ja kibicuje Barcie od 2004 roku i Kocham FCB ty kibicuje Realowi i ja to szanuje, mój chrzesny jest za Manchesterem United i zawsze można podyskutować po żartować ale nie rozumiem ludzi którzy wyzywają klub rywala bez powodu to jest po prostu żenada

0

myślę że Barca wygra bez żadnych problemów, choć wiadomo że Getafe to trudny przeciwnik

0

masz racje Pique w 100%, oczywiście to jest sport i wszystko się może zdarzyć ale wierze w to cały serce że Barca w tym sezonie wygra La Liga CdR I LM i do końca roku także super puchar hiszpani super puchar europy i klubowe mistrzostwa świata to było by coś pięknego:)

0

barcapff zamknij w końcu ten ry. nie chce mi się ciebie słuchać paja.. wypi....... do tych prześcieradeł z Madrytu

0

Ronnie zawsze będzie dla mnie wielki nigdy nie powiedziałem w jego kierunku złego słowa i nigdy nie powiem to jest największy magik w historii footballu i to jest fakt nikt inny nigdy nie był i nigdy nie będzie takim technikiem

0

barcacampjon jeśli to świetne niunie to na pewno nie moje sąsiadki, a jeżeli chodzi o Ville to powinien grać na lewej stronie ataku tak jak to było przed kontuzją, Barcie potrzebne są bramki, bo w ostatnim meczu było widać zmęczenie sezonem

0

szkoda że teraz siedzi na ławce, powinien grać na lewej stronie w ataku bo Barcie potrzebna jest świeżość, było widać zmęczenie w meczu z Valencią, a w pomocy już z 2 tyg wcześniej powinien odpocząć Xavi i wtedy powinien grać Tiago, a teraz wychodzą problemy mięśniowe, nie można zawsze wygrywać niemal tym samym składem, więcej korzystania z Villi Sancheza Tiago i Adriano i świeżość powróci

0

Jestem dumny że jest fanem Barcy, styl naszego zespołu jest piękny a nie jak niektórzy mówią że jest nudny oni po prostu nie znają się na footballu, chciałbym kiedyś zagrać z kimś w drużynie taką tiki take jak Barca ale nie mam z kim:P oczywiście żartuje, żeby osiągnąć taki poziom i zgranie jak Barca trzeba ze sobą grać bardzo długo

0

Messimilian ja doceniam Busiego jest znakomity, genialnie czyta grę, potrafi zagrać piękną prostopadłom piłkę do napastnika i także potrafi zrobić ładny zwód tak jak z Malaga w lidze

0

Co można powiedzieć o Leo hmm... fenomen geniusz po prostu znakomity grasz, moim zdaniem Villa powinien być w pierwszym składzie bo jeżeli nawet spojrzeć na gole z 4 Tello Villa Sanchez Pedro to Villa na najwięcej zdobytych bramek i jako jeden z nie wielu piłkarzy na świecie potrafi strzelić gola z niczego, Messi jest najlepszy i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, Barca ma tylu napastników światowej klasy, jakby tak dajmy w sezonie oprócz Messiego, Villa 20 Sanchez 15 i Pedro 15 bramek strzelali to było by elegancko bo Messi w późniejszym okresie może mieć słabszą formę i wtedy powinni strzelać inni napastnicy, Messi jest tylko człowiekiem a nie robotem

0

to prawda nic się nie stało jedno potknięcie w La Liga od kwietnia to nic strasznego, pozdro dla wszystkich barcelonismo elo:)

0

szkoda że padł taki wyniki w dodatku że Barca wygrywała 2:0 w ciągu 25 minut ale czerwoną kartkę dostał Pique a w 10 gra się trudno, z drugiej strony nie ma się co martwić to jedyna porażka w lidze od następnego meczu będzie dużo lepiej, rozjedziemy Malage awansujemy do półfinału CdR i znów zacznie się piękna seria zwycięstw zresztą zobaczycie

0

każdy ma swoje zdanie i każdy kto jest prawdziwym kibicem Barcy wie dokładnie o czym mówię ja szanuje Valdesa i Pinto ale jeżeli ktoś ma swoje zdanie to nie oznacza że od razu ich obraża

0

filor78 ja szanuje twoje słowa i prosiłbym żebyś uszanował moje, De Gea jest bardzo dobrym bramkarzem, a jeżeli chodzi o Szczęsnego, nie słyszałeś że Arsenal gra podobny football do Barcy tylko że w przypadku Arsenału nie przekłada się to na wyniki i dlatego sądzę że Szczęsny byłby dobrym rozwiązaniem, Pinto jest dobrym jak wchodzi to w pełni praktycznie co mecz wykorzystuje swoją szanse ale on nie jest młodzieniaszkiem i czy nie lepiej by było kupić młodego perspektywicznego bramkarza na lata?

0

Saviola88 w pełni cię rozumiem Valdes miał dobre sezony jak np 10/11 ale nie zapomnij że kilka poważnych błędów w karierze po pełnił, no i jeżeli chodzi o mnie ja doskonale znam styl Barcy, nie jestem sezonowcem, jestem kibicem Barcy już prawie 10 lat

0

a ja bym chciał zobaczyć w bramce De Gea albo Szczęsnego myślę że jeden albo drugi byłby jedynym słusznym wyborem dla Barcy

0

to by był ciekawy mecz ale sądzę że jak już to odbyłby się w wakacje

0

widzę że Barca nie lekceważy rywala i nie gra całą rezerwom, no i bardzo dobrze zespół z każdym dniem musi być coraz bardziej silny

0

Malaga w tym sezonie gra bardzo dobrze ale wydaje mi się że Barca spokojnie wygra jak tak dalej pójdzie i nasz zespół utrzyma taką wspaniałą formę to 3 marca na SB możemy być światkami manity i mówię tu zupełnie poważnie

0

co oni tu piszą przecież Barca w sezonie 10/11 miała 17 wygranych z rzędu i pobiła rekord Realu o jedną wygraną a w 18 remis ze sportingiem gijon 1:1 na wyjeździe wtedy Villa strzelił bramkę na wagę remisu

0

daany rachunek złotych piłek za rok będzie taki Messi 5:1 Ronaldo czyli... manita, dobrej nocy życzę

0

jeżeli tak Messi będzie grał jak gra to z pewnością otrzyma 5 złotą piłkę, nie rozumiem tylko ludzi którzy go obrażają Messi na to nie zasłużył w dodatku że Leo nikogo nigdy nie obraził Pozdro dla wszystkich barcelonismo i wszystkich kumatych

0

a i zapomniałem dodać jeżeli się dowiem że Ronaldo wstał przy owacji i zaczął klaskać to pokażę że nie rywalizuje z Messim i nie jest zadufany w sobie

0

dns a ja myślę że Argentyna wygra mistrzostwa świata w Brazylii Messi będzie królem strzelców i graczem nr 1 mistrzostw

0

zasłużona 4 złota piłka z rzędu ale szczerze powiedziawszy każdy z tej trójki nominowanych na nią zasłużył, Messi jest najlepszy tak jest prawda i fakt

0

Barca mogła wygrać więcej ale szczerze nie przejmuje się tymi decyzjami sędziego ważne że Barca wygrała i miała czyste konto a najważniejsze że wygraliśmy, Atletico zremisowało i ma 11 punktów straty do Barcy

0

a moim zdaniem, nie wiem może mi się tak wydaje ale może nikt kto jest związany z Realem tego nie powie, ale Real chyba zazdrości Barcelonie tego jak Barca i zawodnicy Barcy zachowują się poza boiskiem i tej genialnej atmosfery, ja podałem tylko swoje zdanie i jeżeli kogoś uraziłem to szczerze nie chciałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?