0

nadachu
jeśli jesteś fanem Barcy to ja na twoim miejscu schowałbym głowę w piasek po takiej głupiej wypowiedzi, jak można nie wierzyć w swój klub, ach już nie chce mi się pisać o takich ludziach, Barca do boju, pozdrawiam wszystkich prawdziwych cules:)

0

to nie będzie wygrana Barcy o prestiż tylko o zmiażdżenie Realu w La Liga mianowicie w Madrycie -19 z dedykacją dla Ciebie Scorpion222 bo generalnie twoje gadki na temat wymyślnej wspaniałości Realu są po prostu żałosne a teksty niektórych że Ronaldo jest lepszy od Messiego bo Barca przegrała 2 mecze są żałosne, szkoda po prostu takich słów czytaj bo tylko ciśnienie się podnosi

0

powinni*

0

Bo na stronie fcbarca.com powinny dyskutować ludzie związani z Barca tylko i wyłącznie, mnie tylko obchodzi Barca nie mam ochoty ani chęci żeby logować się na stronie innej drużyny, powiem ci krótko ogarnij się

0

zidaunbpe
ja tak się zastanawiam po co w ogóle się tutaj zarejestrowałeś i w ogóle wchodzisz, za głeboko mam w ...... rejestrowanie się na realmadrid.pl nie rozumiem niektórych to jest po prostu głupie, masz Real to siedz na swojej stronie w ogóle takie osoby z avatarem innego klubu powinny mieć bana od razu, bo większość z takich osób jak ty wchodzi tu tylko żeby napisać jakąś durną rzecz że ludzie piszą o Zidanie choć mają w nicku 96 lub 95 no i co z tego Zidane grał do końca mistrzostw w 2006 roku i chyba większość takich osób widziała jak on grał

0

a jeżeli chodzi o styl gry Barcy to ja jestem za tym samym stylem co tyle dał tytułów Barcie, czyli tiki taka tylko po prostu musi być więcej ruchu pokazywania się na pozycje tak jak kiedyś kiedy żaden inny klub zwyczajnie nie nadążał za nami

0

Jooe
ja tylko po prostu chce zmotywować wszystkich którzy kibicują Barcie, nie miałem zamiaru nikogo wkurzyć czy coś na ten kształt, ja wierze w awans do ćwierć finału Lm powiem więcej wierze w wygranie przez Barce LM w tym sezonie nigdy nie zostawię Barcy zawsze będę ja dopingował i wspierał jak tylko mogę

0

cipciak
popieram w 100% porażka boli fakt ale nie można się załamywać Cules głowa do góry trzeba wspierać Barce a nie się załamywać, Barca mimo wszystko

0

a moim zdaniem potrzebne są zmiany w następny meczu w bramce Valdes obrona Alba Pique Busi Alves pomoc Song Tiago Iniesta atak od lewej Tello Villa Messi, Leo po prostu musi wrócić na prawą stronę bo w środku jak dostanie piłkę to doskakuje do niego 4-5 piłkarzy rywala, wszyscy są przemęczeni męcze co 3 dni to duży wysiłek, nie jestem jakimś baranem i nic złego nie mówię, ale pewne rzeczy widać i piłkarze to wiedzą, podobno Neymar ma grać w Barcie od następnego sezonu myślę że to dobry krok, na takie ustawienie drużyny rywala on by się przydał nawet rajd na tzw przepchnięcie minięcie kilku rywali to mogłoby przynieść skutek, jeżeli chodzi o obrońców np Bartra Muniesa po prostu trzeba im dać więcej minut na boisku

0

spójrzcie że nawet gdyby Barca odpadła z LM to i tak nie będzie to zły sezon wygrana liga a w poprzednim sezonie tylko CDR, ale ja i tak wierze w awans do kolejnej rundy w LM nawet gdy będzie 0:0 do 85 minuty spotkania, w piłce jak i w sporcie wszystko jest możliwe jak wszyscy kibice Barcy będą wierzyć i wspierać nasz kochany klub i piłkarze będą to widzieć to wcale się nie zdziwię jak wygramy z Milanem 3 bądź 4:0 a w sobotę obstawiam że Barca wygra 2:0 na SB i Barca odzyska pewność siebie, jestem dumny że jestem kibicem największego klubu na świecie

0

lyft tak trzeba się angażować jesteś kibicem Barcy? Chłopie Barce trzeba wspierać oni tego potrzebują i tak są najlepsi i żadne porażki tego nie zmienią, nawet gdyby Barca nie wygrała żadnego pucharu i tak będę ją kochał od kołyski aż po grub tylko Barca pamiętaj dumni po zwycięstwie wierni po porażce pozdrawiam wszystkich cules VEB:* na zawsze w moim sercu

0

a moim zdaniem potrzebne są zmiany bo już ten skład jest zmęczony, Neymar, dobry środkowy napastnik i obrońca bo w takiej sytuacji że nic nie idzie z tiki taki bo rywal stoi przez własnym polem karnym w 10, muszą być strzały z dystansu bądź przebitka tego brakuje, a ja liczyłem na atak Tello Villa Messi na pewno byłby lepszy efekt, szacunek dla Realu zasłużona wygrana, i tak Kocham Barce VEB NA ZAWSZE

0

jeżeli z Milanem Barca w ciągu pierwszych 15 minut będzie dominować i strzeli bramkę a do końca pierwszej połowy będzie 2 albo 3:0 Barca awansuje, ale podstawą jest w pełni wykorzystywać co się da bo inaczej będzie bardzo ciężko

0

atak na Real i Milan powinien wyglądać tak Tello Villa Messi nie ma co robić z Iniesty skrzydłowego bo nim nie jest, ale natomiast jest jednym z najlepszych rozgrywających na świecie

0

mecz był bardzo ciekawy mimo że Barca przegrywała pokazała charakter i wygrała, Barca wygra zasłużenie ale wielki szacun dla Sevilli za walke do ostatnich minut

0

nie tylko Messi grał słabo ale ogólnie cała drużyna, to był najsłabszy mecz Barcy w tym sezonie, ale wierze że Barca wygra na camp nou z Milanem i awansują VEB!!!!

0

ludzie jeżeli chodzi o zagranie ręką, dobra ręka była i każdy to widział ale wymówka jest wtedy jak ktoś powie że np ręka zaważyła o wyniku meczu, jeżeli ktoś wypowiada się sugestywnie to tej sytuacji mówią że to błąd sędziego to nie oznacza od razu że ktoś od razu musi traktować to jako wymówka, ręka wcale nie zaważyła o wyniku, Barca grała słabo i tyle, teraz trzeba wyciągnąć wnioski i zagrać dużo lepiej w rewanżu

0

i dodam że jeżeli ktokolwiek z kibiców Barcy nie wierzy choćby w jednym proceńcie w awans Fcb nie jest kibicem Barcy

0

Pique ma racje, powtórze słowa Alvesa wymówki są dla przegranych, błędy w footballu się zdarzają ja wierze całym sercem że Barca wygra 3:0 ma Camp Nou

0

chłopaki trzeba przyznać że słabo zagrali ale nikt z nas nie zagrałby lepiej, wierze że Barca wygra w rewanżu 3:0 i awansuje trzeba wspierać Barca mimo porażki, pamiętajcie DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE VEB:* głowy do góry nie można się załamywać, też jest zły kto by nie był, ale i tak Kocham Barce

0

sojerrr
mi ogółem chodzi o to że niektórzy ludzie robią z THC narkotyk strasznie szkodliwy że zabija itd a to przecież gó... prawda jeden gość przy newsie o tym że Neymar przejdzie do Barcy napisał że Ronaldinho ćpał, jeżeli nawet zajarał trawy to nie znaczy że ćpał, wiesz pewnych imbecylów trzeba uczyć jak małych dzieci że ćpać to np "wysypać na stół np amfe i wciągnąć przez nos" ale niestety oni ten nie wiedzą i mnie to wkurza, już nie pamiętają ile Ronaldinho zrobił dla Barcy, to jest przykre, bo większość z tych ludzi podaje się za fanów Barcy

0

barcatikitaka przesłanie dla Ciebie tak dużo wiem o Ronaldinho nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego w Hiszpanii ćpanie jest tak samo nie legalne jak u nas, puścił ktoś jakaś plotę że ćpał a ty to łykasz jak pelikan, nic do ciebie nie mam, konkretne masz wypowiedzi ale tekstem czy za nim chodzę roz... system Ronnie chlał może nawet zapalił papierosa ale to nie jest ćpanie, znając życie marihuane uznajesz jakoś narkotyk a to jest głupota, nie ma żadnego udowodnionego przypadku śmierci z powodu THC, ogólnie wszystko w Polsce powinno być legalne, każdy decyduje o swoim życiu

0

jak można nie wiedzieć kim jest Ronaldinho największy technik w historii footballu Miki_Messi2001 wstyd

0

Jak można było nie słyszeć o Ronaldinho największym techniku w historii footballu, Miki_Messi2001 wstydź się

0

Samper ja mówiłem że bardzo przypomina grą Ronaldinho, a poza tym ty gówno wiesz Ronaldinho chlał i to wszystko i nie ćpał, wiem więcej na ten temat niż ty, bo obserwuje dokładnie Ronniego od 10 lat nie tylko na boisku więc się lepiej zamknij jak nic nie wiesz

0

kaamil1910
dokładnie Messi jest najlepszy tak to prawda i nie ma co do tego wątpliwości, jeżeli chodzi o Neymara bardzo go lubię i bardzo mi przypomina Ronaldinho, ma wielki talent i wierze że on tego nie zmarnuje

0

patrzę na te komentarze co niektórych i sobie myślę, bez obrazy ziomki ale wy tylko myślicie że Neymar zwróci się tylko za koszulki ja wam co powiem, ja uważam że się zwróci będzie grał jak Ronaldinho mają bardzo podobny styl gry i powiem więcej jeżeli Neymar przejdzie do Barcy to zostanie w tym klubie do końca kariery, jestem w 100% przekonany. Pozdro dla wszystkich

0

już słyszałem wiele razy że kto to miał nie ograć Barcy nie wiem po co mówić takie brednie zamiast, będziemy się starać choćby o punkt, jak niby atut mają przeciwko Barcie?????

0

bardzo mnie ucieszył gol Alexisa wierze w jego umiejętności teraz myślę że będzie strzelał, cieszą też gole Villi i Tello to dobrze rokuje przed ważnymi meczami, Barcie potrzebne są gole Messi wiecznie nie będzie strzelał bramek w każdym meczu on jest tylko człowiekiem a nie robotem, pozdrawiam wszystkich kumatych VEB

0

o zdrowym Rozumie* ja Kocham Barce*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?