damian93r
Dołączył/a: styczeń 2012
Ninków
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
styl Barcy jest wyjątkowy, tak naprawdę nie ma możliwości żeby któryś inny klub grał tak samo jak Barca
0
Bardzo przyjemnie jest widzieć Abiego znowu na boisku, jego postawa jest godna naśladowania w 100%
0
Messi w formie jest nie do zatrzymania to jest fakt, oby tak dalej, ale prawdą jest też że Barca już wyszła z dołka sprzed kilku tygodni temu, Barca więcej niż klub:*
0
Jak oglądam dalej powtórki z wczorajszego meczu to aż chce mi się płakać oczywiście ze szczęścia VEB:*
0
Obecnie do zwycięstwa w LM w tym sezonie jest 4 faworytów Barca, Real, Bayern, Juventus, a i mam taką radę do tych co ponoć są za Barcą a mówili że nie awansują, lepiej się tu nie pokazujcie, ja wierzyłem wiele razy pisałem że Barca wygra 3 bądz 4:0
0
xavi890
nie ma co od razu widzieć wszystko w szarych kolorach, ale tak pomyśl lepsze ustawienie 3:4:3 czy 6:2:2 nie mają nic do stracenia trzeba wierzyć, nadzieja umiera ostatnia pamiętaj POZDRO:)
0
to odważny krok ale przy takim wyniku po pierwszym spotkaniu, to raczej jedyny słuszny wybór, Barca do boju, TYLKO VEB:*
0
Barca awansuje w ogóle nic innego nie biorę pod uwagę, to oczywiste że będzie ciężko, ale nie zwątpiłem nigdy w Barce, nawet gdy przegrali właśnie z Milanem 2:0 wierze i będzie wierzył nawet gdyby wynik był niekorzystny do 85 minuty spotkania, Barca do boju a prawdziwi kibice Barcy powiem wam jedno trzeba wspierać nasz ukochany klub FCB NA ZAWSZE:*
0
Barca awansuje poważnie tak sądzę nie dlatego że jestem kibicem Barcy po prostu mam takie przeczucie, ale spójrzcie w tamtym roku Milan miał lepszy skład niż w tym roku a nie mogli z nami wygrać a w tym roku ups psikus to jest najdziwniejsze w tej sprawie ale wierze w awans Barce bezustannie
0
pocałowałbym wiesz dlaczego, dlatego że obojętnie jaki klub pomógłby mi się spełnić w życiu pozwoliłby grać w to co kocham w football, dzięki Manu Ronaldo się rozwinął nie dzięki Realowi
0
MESSlah16 piękna kontra :)
0
Contiv pogodz sie z prawdą
0
Contiv Messi kocha Barce jest lojalny jednemu klubowi nie to co Ronaldo przez 6 lat grania w Manchesterze United nawet raz nie pocałował herbu Manu po strzeleniu bramki a jak przeszedł do Realu to od razu na prezentacji no po prostu Brawo
0
florek81 Messi jest perfekcyjnym perfekcjonistą :)
0
fakt Ronaldo jest świetny ale praktycznie zawsze kiedy nie ma formy nic dosłownie nic nie zrobi, a poza tym nie ma takich podań tylu asyst co Messi
0
taka jest różnica że jak Messi ma nawet zły okres i jest bez formy potrafi z niczego coś zrobić jedną kluczową akcje w meczu gol bądź asysta, a jak Ronaldo nie idzie to macha rękami i robi dziwne miny i nic mu się nie chce
0
szybka gra piłką rozważna gra w obronie i presing, będzie remontada, zresztą każdy zobaczy we wtorek, Barca wygra bez dogrywki 3 bądź 4:0 wierze w to całym sercem VEB
0
kotysław
dzięki
0
jaki wynik? Nie mogę oglądać meczu bo jestem chory ?
0
jeżeli Barca chce grać 3-4-3 to tylko i wyłącznie z tyłu musi być Busi Puyol i Pique szkoda że Bartra jest kontuzjowany, w pomocy Song DP z lewej Iniesta z prawej Xavi bądź Thiago przed nimi Messi i w ataku od lewej Tello Villa Sanchez
0
to ustawienie może dać awans mówię serio nie robię sobie jaj, sądzę że może paść wynik 3 bądź 4:0 dla Barcy to ustawienie może okazać się rewolucyjne na autobus jak zaserwuje Barcie Milan 12 marca
0
bardzo podoba mi się te ustawienie zbilansowanie ataku i obrony, obiecująco to wygląda, może Pedro z Tello powinni się zamienić stronami ale to tylko moja sugestia:P
0
nie wiem jak wy ale jest coraz bliżej do meczu z Milanem a ja coraz bardziej wierze w awans Barcy, poza tym ma wejść w życie nowa taktyka, no i zawodnicy mówią że to mecz sezonu, pełna motywacja, VEB NA ZAWSZE
0
ja będę wierzył w Barca zawsze nawet jak nie awansują, to jest Barca tylko Barca więcej niż klub, pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców i fanów Barcy a sezonowcy wiadomo wyp..... :)
0
i dodam coś od siebie, do tych którzy podają się za kibiców Barcy a w nią nie wierzą, nauczcie się przegrywać z szacunkiem dla rywala, a najlepiej usuńcie się z tej strony, możecie mówić co chcecie ale wiem że mam racje, osobiście jeśli ktoś mi prosto w oczy by pieprz.... Głupoty na temat Barcy i po prostu by ją ze szmacił to jedyne co mógłby ode mnie otrzymać to ko... w ry...
0
ludzie to jest football raz jest się lepszym raz gorszy to jest życie, tak samo było z Brazylią przez tyle lat byli najlepsi aż nadeszły MŚ w 2006 roku i coś pękło, Barca od 5 lat gra na topie w meczu z Milanem coś pękło i tyle, Barca grała w pierwszej części sezonu lepiej niż Real a teraz Real ma lepszą formę, jeżeli Real nie wygra ligi mistrzów to będą mogli uznać sezon za udany NIE, tak jak w tamtym sezonie Real miał lepszy sezon bo wygrali ligę a Barca CDR, poza tym Real jeszcze nie wygrał CDR tak samo jak i Barca La Liga, ja wierze w 100% w awans do 1/4 LM czy ktoś wierzy tak jak ja, pamiętajcie tylko i wyłącznie Barca, mimo tych porażek Barca i tak jest dla nogę najlepsza wiecie dlaczego bo Barca to MES QUE UN CLUB
0
Dla mnie najważniejsze jest to że jestem kibicem Barcy mogą przegrywać ja i tak ich Kocham i nic tego nie zmieni nawet jak nie awansują do 1/4 LM to i tak bd Kochał Barce, ludzie ile oni zrobili dla kibiców ogólnie dla historii Barcy co się zaczyna i coś się kończy takie jest życie, Barca na pewno zagrała lepiej niż we wtorek a to już zawsze jakiś pozytyw, trzeba wierzyć, dumni po zwycięstwie wierni po porażce
0
wszedł Ronaldo i pozamiatał żałośni debile strzelił coś nie asystował nie, po przewracał się tak trafił w poprzeczkę tak, dziękuje za uwagę
0
Ludzie nie ma co gadać karny był ale sędzia nie odgwizdał przewinienia i tyle co tu dużo mówić, szkoda tego meczu było dobrze do momentu, VEB NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FCB
0
jaspercent
rozj.... system Ci powiem, jeżeli jutro Barca zagra uważnie w obronie i po prostu zagra szybko piłką to wygra bez 2 zdań, no i chce jeszcze coś dodać jeżeli Barca 9 marca w meczu z Deportivo nie wyjdzie rezerwom to będzie conajmniej dziwne