damian93r
Dołączył/a: styczeń 2012
Ninków
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem fanem Barcy już od bardzo dawna, lubiłem Ronaldo ale jak grał w ManU zwłaszcza sezon 06 07 jak robił te kukły z ligi angielskiej szybkość skuteczne zwody a teraz to pajacuje jak małpa w cyrku, on nie pasuje do Realu, w ManU był lepszy jako piłkarz i człowiek to był klub dla niego idealny
0
matix w co ty grasz fifa13 kompletna kapota pes2013 dużo lepszy a poza tym w fifie nie ma camp nou więc co to za gra jedynie sprawę fify ratuje Messi na okładce a jedyny minusem nowego pesa jest Ronaldo na okładce
0
a i mówię wam że finał Lm Barca vs Borussia ale byłby piękny finał
0
na 2 miejscu u buków jest Real z cały szacunkiem dla tego klubu ale nie zasłużyli 2 Bayern na 3 Borussia 4 Manchester United 5 Real
0
jeżeli tak powiedział to jest kretynem bardzo go lubiłem ale później zaczął gadać głupoty ma temat Barcy
0
a najlepsze jest to ze Messi ma tylko 1 bramkę z karnego i 22 gole z akcji to jest coś, nie wiem ile Ronaldo ma z karnych ale chyba 5 bądź 6 coś koło tego
0
a ja bardzo lubię Alexisa pasuje do Barcy i powinien grać do końca kariery w Barcie, jest bardzo dobry a to że nie strzela a kto podał do Messiego na 3:2 ze Spartakiem na Camp Nou ludzie docencie go ma słabszy sezon ale w końcu się odblokuje
0
ludzie jeżeli Messi nie dostanie złotej piłki to będzie to jakaś kpina, a ja nie skrytykuje Sancheza powinien zostać w Barcie bo tu pasuje szczerze to Sanchez jest od podawania piłek głównie do Messiego a nie od strzelania goli, a proro czy ktoś wie czy wczoraj laluś z Madrytu strzelił bramkę?
0
a jeżeli chodzi o bramkarza bo też widziałem parę komentarzy to ja w bramce Barcy widziałbym Szczęsnego byłby idealnym bramkarzem dla Barcy
0
Alexis się odblokuje zobaczyć jego ani Tello bym nigdy nie sprzedał na miejscu Barcy, piszecie o Falcao wolałbym Falcao w Barcie niż Ronaldo
0
cieszy mnie to że Messi może już grać uwielbiam patrzeć na jego grę jest genialny, Bóg nad nim czuwa i bardzo dobrze
0
a i koleś zmień sobie nick z @zinedinezidane na pepe pan dziobak to bodajrze z twojej ulubionej bajki idioto
0
ten jako on się nazywa zinedine czy srine czytam te komentarz i przychodzi mi na myśl tylko jedno słowo kretyn powody a proszę bardzo po co wchodzisz na FCBarca.com BŁAŹNIE ten Twój Real to klub czy hiper market w jakimś mieście bo zapomniałem. A i tak poza tym najlepszy pocisk zaserwował ci elvis1533 dokładnie powtórze jego słowa biała szmaciana kurwa
0
eric clapton jak Ty możesz krytykować Messiego po tym co zrobił dla Barcy, nie chce mi się słuchać tych bzdur nie umiesz się pogodzić z tym że Messi jest najlepszy to na RealMadryt.pl
0
bramkarz Casillas obrona Alba Pique Hummels Ramos pomoc Iniesta Xavi Pirlo atak Ronaldo Messi Lewandowski
0
jaki wynik?
0
7 styczeń moje urodziny ładny prezent zrobi mi Messi
0
co oni piszą przecież sam widziałem relacje z gali za rok 2006 i tam 1. Cannavaro 2. Zidane 3. Ronaldinho
0
ojej messi ma dużo lepsze wolne niż ronaldo mój błąd sora
0
hen, masz racje teraz to już Messi zostawia w tyle Ronaldo wolne ma dużo lepsze, a w tym co napisałem że Ronaldo ma świetne wolne to chodzi mi o to w jaki sposób on to robi bo mówiąc szczerze nie pamiętam gola Ronaldo z wolnego
0
a poza tym jak dostanie złotą piłkę Iniesta to coś się stanie, ważne żeby ta nagroda została w Barcie moim zdaniem wynik będzie taki 1.Messi za to jaki jest genialny, ile rekordów pobił ile goli miał asyst celnych podań to po prostu nie pojęte że w takim młodym wieku można osiągnąć taki poziom 2. Iniesta genialne Euro ma kapitalne asysty kontrole nad piłką elegancja gry, 3. Ronaldo szybki świetne rzuty wolne mocny strzał z dystansu nawet dobre Euro ale Ronaldo gubi to że jest zadufany w sobie więcej pokory i wtedy ludzie będą go inaczej traktować
0
powinny być złote piłki dla bramkarzy obrońców pomocników napastników i ogółem i skończyłyby się te głupie komentarze, tylko Messi to jest nagroda indywidualna a nie drużynowa, bo Ronaldo to myśli że wygrał La Liga i już jest strasznie cudowny, niech się lepiej zajmie tym jak pomóc Realowi a nie myśli tylko o sobie, złota piłka to dla niego obsesja żenada
0
jaki wynik?
0
jeżeli faktycznie Barca zapłaciła na poczet Neymara 10 to tylko Barca go kupi i bardzo dobrze on jest świetny i z Messi i Pedro stworzyli by genialny atak w naszej Kochanej FCB
0
Tylko Messi drugi Iniesta a trzeci płaczek
0
A ja lubię Vettela najlepszy kierowca miał taką strate d
o Alonso a jednak wybrał jest w porządku
0
no ja mam w PESIE 2013 109 punktów doświadczenia Messim jak na razie
0
już samo oglądanie Messiego w Pes2013 sprawia mi radość
0
Dla mnie największym zaskoczeniem jest brak Ronniego ma bardzo dobry sezon w Atletico Mineiro strzela asystuje to trochę dziwne
0
Neymar będzie jeszcze lepszy w Barcie niż jest teraz zobaczycie, nie spali się, i ogólnie jest wporzo ziom i nr 11 na plecach to będzie idealny następca Leo za około 5 lat kiedy Messi będzie już miał 30 lat a może i wcześniej będzie super gwiazdą kto wie