0

Messi i wszystko w tym temacie pierwsza trójka będzie taka jak 2 lata temu laluś 4

0

tylko Barca potrafi stwarzać sytuację przeciwko drużynie która gra autobusem taka prawda, jaka inna drużyna by stworzyła sytuację do bramek gdy drużyna przeciwna gra 10 w obronie odpowiedzcie na to pytanie

0

a ja porusze dwa tematy tak zwany autobus tylko Barca umie stworzyć kilka okazji kiedy przeciwnik stoi na obronie w 10 taki np Real jakby grał przeciwko takiemu klubowi to nawet nie wiem czy by oddał jeden celny strzał na bramkę, i np kto mi powiem Barca nic nie grała to go wyśmieje prosto w oczy gdyby Chelsea grało otwarty football z Barcą i wtedy by wygrało to wtedy mógłbym powiedzieć że Barca była gorsza tak samo w tym meczu Barca była lepsza i zasłużenie wygrała

0

a i nie mów że się nie znam na footballu bo mnie nie znasz więc nie pi.... Głupot ok? Piłka nożna to moje życie tak jak i Fcb więc lepiej się zastanów zanim coś powiesz, źle napisałem bo się pomyliłem i tyle

0

o kur.. Fakt źle napisałem sora Iniesta nr 3 a Neymar 5 sory jeszcze raz Patryk

0

A ja chciałbym zobaczyć skład Barcy mojej kochanej taki bramka Szczęsny lewa obrona Alba środek Puyol Pique prawa obrona Alves pomoc Sergio Iniesta Xavi a atak Lewa strona Ronaldo środek Messi i prawda strona Neymar co o tym sądzicie ludzie?

0

piachufcb Villa to bardzo dobry napastnik który teraz powinien grać non stop

0

był po prostu lepszy piłkarze i człowiekiem niż jest teraz w realu

0

Ronaldo moim zdaniem byłem lepszy ogółem w Manchesterze

0

1.Messi 2.Ronaldo 3.Neymar 4.Iniesta 5.Xavi obecnie tak wygląda pierwsza 5 najlepszych piłkarzy na świecie

0

dużo gadania jak zawsze, wcześniej powiedział że Barca nic nie wygrała, ta.... a Super Puchar Europy i Hiszpanii, Klubowe Mistrzostwo Świata i Puchar Hiszpanii to jego zdaniem nic po prostu śmiechu wartę

0

ciekawi mnie jak będzie wynik i jak będzie wyglądała gra Barcy bez Messiego

0

ktos wczoraj w artykule o tym ba..... pepe napisal ze Messi sobie nie pogra puki jest ten pepe, a ja powiem tak zatrzymać wielkiego piłkarza np Leo Ronaldo Neymara czy Ronaldinho w czysty przepisowy sposob to wielka klasa a w brutalny to żaden obrońca z tego pepe taka prawa ja na miejscu członków z fify i uefa bym go zawiesił na 5 lat może by się uspokoił albo w ogóle go zawiesić dożywotnio

0

wole jak zawodnik symuluje niż kogoś że tak powiem krzywdzi, kiedyś za czasów Ronaldinho i Ronaldo nie było żadnych dziwnych akcji i np słów ze strony kibiców Realu i Barcy że oni to tacy a tamci jeszcze gorsi czy coś jeżeli tak powijając ten artykuł dodam że na wręczeniu nagród złotej piłki kto by nie dostał złotej piłki LM10 czy CR7 bo to są główni kandydaci to powinni normalnie się uscisną jak kumple a nie jak wrogowie

0

Madritistaforever powiem tak jak ostatnio twój pupil "PRAWDA BOLI"

0

np złamać noge*

0

MRM94 spójrz na to z innej strony jakby tak grał jak Messi i miał taki talent i tyle dawał drużynie to nie bałbyś się o własne zdrowie bo prawda jest taka jest ten Pepe mógłby Messiemu np nogę i co wtedy jak myślisz prze analizuj to na luzie:)

0

tu jest pomyłka w artykule bo Messi nie strzeli dwoch goli w klubowych mistrzostwa swiata tylko jezeli sie nie myle 3 badz 4 bo przeciez w sezonie 09-10 tez strzelil z klatki, ale i tak czy siak tyle goli w takim wieku po prostu geniusz golden ball oraz 4 z rzędu mu sie nalezy

0

hoeniker może przesadziłem z tymi karnymi Leo i Cristiano ale byłem wkurzony na to co piszą inni o Messim chciałem im przysłowiowo zamknąć wiesz sam co:)

0

teksty typu "jestem kibicem Barcy ale dałby tą nagrodę Ronaldo bo Messi zawiódł w najważniejszym momencie, a Ronaldo nie? Bez sensu takie gadanie wg obrażacie tylko Messiego już nie pamiętać ile dał Barcie i wciąż daje, niektórzy na tej stronie piszą takie rzeczy że aż ręce opadają, idzie lepiej na realmadryt.pl i to samo tam napiszcie pojęcia do footballu macie zero ja mam 19 lat i pisze przynajmniej prawdę a są tu starsi prawdopodobnie Ci którzy piszą takie farmazony aj aż się zdenerwowałem trochę szacunku dla Messiego by się przydało, mnie czasem wkurza Ronaldo ale jakby był lepszy od Messiego w tym co robi to bym to powiedział że jest lepszy i tyle a nie wciskał ludziom ciemnotę

0

mówicie o Ikerze czy Xaviemu bodajże w tym roku będzie wręczanie nagrode"złotej stopy" tą nagrodę dostaje się raz tylko raz i sądzę że dostanie ją albo"Iker albo Xavi"

0

a poza tym ludzie to nagroda indywidualna a nie drużynowa, Messi powinien dostać tą nagrodę pobił wszystkie rekordy i wątpię że kto kolwiek pobije jego ogólny rekord, dostał dar od Boga, coś co zdarza się tylko raz na milion lat, moim zdaniem zdobędzie złotą piłkę po raz 4 i to będzie kolejny rekord i za kilka lat pobije rekord goli w Lm

0

hoeniker a Messi był królem strzelców La Liga i LM, mówcie co chcecie ale ja stawiam że na 100% złotą piłkę za rok 2012 dostanie Messi bo jest najlepszy w historii footballu i gra w najlepszej drużynie w historii czy jakaś drużyna w ciągu 4 lat zdobyła 14 pucharów??? NIE

0

gdyby Ronaladinho nie szalał to grałby na takim poziomie jaki w sezonie 05 06 do 30 roku życia

0

moim zdaniem Messi powinien dostać złotą piłkę, więcej goli, dużo więcej asyst, Messi we wszystkich rozgrywkach miał może z 15 goli z karnych a Ronaldo ponad 30 co tu porównywać, nie uważam że Ronaldo jest słaby jest w bardzo dobrej formie to fakt, ale mi się zdaje że ludzie którzy głosują to nie patrzą tylko i wyłącznie na to jak ktoś gra, tylko też na to jakim jest człowiekiem i jak się zachowuje a tutaj Ronaldo jest w tyle, Messiem znając życie zależało tylko na jednej złotej piłce Ronaldo już raz zdobył złotą piłkę a później rok po roku się obrażał i krytykował Messiego bez sensu momentami jest zachowanie piłkarza Realu

0

możecie mnie banować czy coś ale ja widziałem powtórki i karny był to moje zdanie jakby był puyol i pique to nawet bramki by nie trafili a najlepszy był Ronaldo jak było 2:1 dla Barcy to chciał strzelać z przewrotki i upadł na bark i strasznie go bolało a jak strzelił gola to już nagle nic go nie boli a później znów strasznie boli, Pedro go ładnie minął na szybkość

0

Wiem że to nie realne ale może dobrze by było jakby zagrali 5-3-2

0

a może Messi jest rozkojarzony bo będzie miał dziecko ??? sam nie wiem:)

0

Messi jest dla mnie najlepszym piłkarze w historii i tu nawet nie ma co zaprzeczać bo taka jest prawda, ukazał się na stronie ostatnio artykuł bodajże
stoiczkowa że dałby złotą piłke Ronaldo, a ja dałbym ją Messiemu dlatego że więcej zdrobił dla Barcy niż Ronaldo dla Realu czytałem ostatnio artykuł czy to prawda że ronaldo z 46 bramek strzelił ponad 20 z karnych a messi 11 czy 12?

0

sirpiter13
chłodny listopadowy wieczór 2010 rok tam real tez zagral dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?