0

Pedro ma racje że Neymar zasługuje ma grę w Barcie ale czy w ogóle do tego transferu dojdzie tego nie wiem nikt, ja jestem za tym żeby Neymar grał w Barcie od następnego sezonu, jestem bardzo ciekaw co by pokazał w europie:)

0

jak się czasem za bardzo chce to nic nie wychodzi ale już nie długo zacznie strzelać dużo goli zobaczycie

0

a trik szybka nóżka Ronaldinho robi najlepiej szybko i skutecznie, przed nim inni robili ten zwód ale tak naprawdę to jest jego zwód

0

to był geniusz mój idol chyba nie ma osoby która go nie lubi nawet kibice Realu, zawsze uśmiechnięty, chciałbym go jeszcze zobaczyć w Barcie przynajmniej na wypożyczeniu nawet na 6 miesięcy

0

a ja mam przynajmniej nadzieję że rewanż Realu z Manu na old traford pokażą w telewizji, dwa najlepsze mecze to właśnie ten i Barca z Milanem

0

dla mnie najgorszy moment przegrana z Chelsea w półfinale Lm po ostatnio gwizdku płakałem jak małe dziecko, jestem fanem naszej kochanej Barcy od 2004 roku, byłem przy najgorszych i najlepszych chwilach przez te wszystkie lata, 19 listopad 2005 magiczny wieczór Ronaldinho 17 maj 2006 finał w Paryżu przeprana w 1/8 Lm z Liverpoolem w 2007 najgorszy sezon ostatnich lat 2007-2008 odejście mojego idola Ronaldinho w 2008 roku najlepszy sezon 2008-2009 manita 2 maja 2009 w Madrycie 2:6 przegrana z Interem w 2010 roku manita na Camp Nou z Realem 5:0 przegrany mecz z Chelsea i Realem w 2012 Rekord Messiego 91 bramek 25 asyst, dumni po zwycięstwie wierni po porażce I Love Barca:*

0

mówiąc szczerze patrząc na wszystkie osiągnięcia Leo wygrane plebiscyty, rekordy itd, z pełnym szacunkiem dla Iniesty i Ronaldo ale to najbardziej Messi zasługuje na ZŁOTĄ PIŁKĘ

0

tylko szkoda że nie ma 2 meczów na tvp jak kiedy wtorek środa ostatnio tak było w sezonie 2005-2006

0

150 milionów sory

0

słyszałem że Ronaldo ma odejść do Manchesteru za 15 milionów euro. Ale ile w tym prawdy nie wiem

0

to już jest miazga jakby w Gran Derbi grali Pique i Puyol to pewnie byłby komplet punktów ale nie ma co przesadzać, wtedy Real nie wykorzystał faktu że Barca nie miała optymalnej obrony

0

jeżeli Messi grałby w tamtych czasach strzelałby tyle goli co ja Messim w PES2013 czyli od 115 do 140 goli na sezon :D

0

lechu55 co do 2006 roku to złotą piłkę wtedy powinien dostać Ronaldinho bo był najlepszy i najbardziej zasłużył, to co wtedy robił z piłką było największą magią w historii footballu, teraz Messi rządzi i dostanie ZP po raz 4 z rzędu i sprawi mi prezent na 20 urodziny

0

no i oficjalnie Mou robi out z Realu

0

scorpion22 ty masz coś z głową poważnie, zasmucenie madrytisto od siedmiu boleści, Ronaldo oficjalnie chce odejść latem do ManU

0

ciekawi mnie jak się rozwinię szkółka Barcy w Warszawie:)

0

gran*

0

generalnie patrząc teraz jakby było gram derbi to real przegrałby z kretesem

0

a ja chciałbym zobaczyć manite w madrycie tak jak 2 maja 2009 bo jakby Barca przegrała to trochę byłaby lipa ale najważniejszy puchar

0

cuenca zostanie niebawe za parę lat w ataku Tello i Cuenca oczywiście w podstawowym składzie to jest możliwe

0

ta Barca pobija każdy inny zespół w historii to zespół idealny począwszy od Valdesa po przez Inieste i Xaviego skończywszy na Messim, z całym szacunkiem dla innych zespołów ale ten zespół potrafi osiągnąć wszystko, ten zespół potrafi grać zespołowo jak i indywidualnie jak Iniesta i Messi którzy potrafią sami wygrać mecz

0

złota piłka dla Messiego on najbardziej zasłużył na tą nagrodę taki jest fakt

0

100 mb/s to o 50 mniej niż lte więc możesz spokojnie obie pobrać szybko się pobierze

0

kotysław Fifa to Real a Pes to Barca wszystko w tym temacie

0

pes13 lepsza gierka a poza tym w fifie nie ma camp nou więc co to za gra

0

konrado6 powiem tak Malaga dziś ogra Real 3:1 a Roma z Milanem 1:1 i co się puszysz że to ważniejsze mecze?? Jesteś żałosny żal mi ciebie

0

judaszowe_srebrniki co ty w ogóle pieprzysz weź się ogarnij Villa musi zostać w Barcie jest stworzony do tego klubu, miał złamaną nogę i trochę potrwa zanim wróci do optymalnej formy miałeś kiedyś złamaną nogę pewnie nie to się zamknij pajacu

0

Barca jest faworytem i moim zdaniem na 100% uważam że wygra z Milanem, ale nie zapominajmy że Milan jest wielkim klubem nawet że teraz jest w słabszej formie

0

Falcao jest sztywny jak kłoda, Neymar potrafi robić różnice jak Messi powiem wam wszystkim to co robi w Santosie robiłbym w Barcie lepiej chyba żeby grał w Barcie niż w Realu

0

patrzę na denne komentarze niektórych z was i sobie myślę że wy to zamiast mózgu macie chyba balon i rozum 6 letniego dziecka, złota piłka to nagroda indywidualna a nie drużynowa Messi jest najlepszy i zasługuje na tą nagrodę koniec kropka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?