0

Zauwazcie ze wszystko co w tym sezonie osiagnela Barcelona, to zasluga Messiego. A wy jak ostatnie piz**** oddajecie zlota pilke CR7? Cale szczescie, ze glosujacy umieja myslec.

0

Kurde ile tu fanow Cristiano. Az oczy trzeba przecierac, czy to czasami nie strona realmadrit.pl
Zauwazylem ze niema sukcesow=Messi ble.
Komentarze typu, CR7 lepszy od Messiego, w sezonie w ktorym Messi zdobywa 50 bramek w prmiera division, 14 w lidze mistrzow, i oglnie 82 gole i 39 asyst. I jakos nie widac przewagi Ronaldo nad Messim, uslyszec od kibicow Barcelony ze Messi nie zasluzyl na zlota pilke... hmm, moze Ronaldo na serio zasluzyl na zlota pilke?
Kiedys gdyby ktos indywidualnie zdobyl taka ilosc bramek, asyst, z miejsca dostawalby zlota pilke. A teraz nawet kibice Barcelony nie chca mu jej dac?
Nie zauwazyliscie ze to jest nagroda indywidualna? Ze Messi rozegral najlepszy sezon w karierze? Staral sie ale nie wyszlo. Nie potraficie tego docenic? Dla was licza sie tylko sukcesy? Wedlug mnie Messi nie gral na tyle, zeby uslyszec takie rzeczy od kibicow Barcelony.

0

siet2
A dlaczego tak sadzisz? Co Ronaldo wiecej zrobil, od Messiego?
Messi nie strzelil karnego, Ronaldo tez nie strzelil.
Messi jest krolem strzelcow ligi, z rekordowa iloscia bramek, krolem strzelcow ligi mistrzow, po raz 4 z rzedu, z najwieksza iloscia bramek w histori. Jak myslisz, jak trenerzy i kapitanowie ocenia tych pilkarzy, gdy Ronaldo nie wygra Euro? Na dodatek wyglada na to, ze Messi "nauczyl"
sie grac w reprezentacji. Hat-trick Messiego w meczu z Brazylia tylko utwierdzil glosujacych, ze to pilkarz z innej planety.
Jesli Portugalia nie wygra Euro, to Ronaldo niema szans na zlota pilke. To jest nagroda indywidualna. A Messi ma taka przewage nad Ronaldo, ze 2 dobre mecze tego nie zmienia.

0

Dopiero teraz dowiemy sie jak gra Hiszpania. Musza wygrac. Wiec beda cisnac na 100%. Dobrze ze Portugalia awansowala, bedzie ciekawy polfinal.
A co do Ronaldo, to wiekszych szans na zlota pilke niema. Nawet jesli Portugalia wygra Euro.

0

Nie rozumiem tego, ze Fabregas nie gra w pierwszym skladzie.
Z Iniesta swietnie sie rozumieja (asysta i gol dajacy MŚ), a Del Bosque dalej sadza go na lawe. Gdy Xavi lub Alonso sa w slabszej formie, to powinien wlasnie Fabregasowi dac pograc.

0

Bylo dobrze, tylko Cesc niepotrzebnie cofal sie do rozgrywania. On na serio jest dobry, jako klasyczna 9. Pokazuja to bramki zdobyte na poczatku w tym sezonie, no i gol zdobyty podczas meczu z Wlochami.

0

No to Barcelona powinna odrazu kontrakt podpisac, jak tylko sie urodzi ;)

0

Pilkarze i tak "zduchaja" po wyczerpujacym sezonie, to jeszcze im podroz do chin gratis daja.

0

Messi zdobedzie 6 i wiecej zlotych pilek z rzedu, i gadanie Murinho niema nic do tego. Messi jest talentem na miare wszechczasow, a cRonaldo to tylko cRonaldo, nawet do tego prawdziwego Ronaldo sie nie umywa.

0

Nie moge sie doczekac kolenego GD. Raz wygrali przy wyrownanej grze, i odrazu mysla ze beda ciagle wygrywac. Jesli dojdziemy do finalu to sie przejada.

0

Ja jestem wkur*** ze Barca akurat na Camp Nou przegrala ;/ To najbardziej boli.

0

Zapewne zobaczymy powtorke z zeszlego sezonu, tzn. Villa wejdzie symbolicznie pod koniec meczu

0

Kurde ;/ niepotrzebnie wlaczalem transmisje z meczu realu. Raz wszedlem, strzelili gola, drugi raz znowu strzelili, lipa, moglem nie wchodzic ;P

0

A nie daloby sie nagiac zasad, tak jak to zrobil Messi, strzelajac 5 bramek, i dac mu oceny 11?

0

Ile ludzi z mleczarni nalazlo.

0

A najlepsze jest to, ze strzelil tylko 4 bramki, a nie az. Gdyby nie genialny bramkarz, to podwojny hat-trick, byl w zasiegu reki ;)

0

A tak w ogole, to zly tytul wybraliscie. Powinno byc: "Troche wiary, Cules"

0

Wlasnie teraz ci kibice Barcelony, ktorzy wchodzili na strony Realu czy innych druzyn, i wypowiadali sie w dosc ciekawy sposob, najbardziej jecza. Bo juz nie maja argumentow, zeby wejsc tam i okazac swoja wyzszosc nad Realem czy inna druzyna.
Raz sie wygywa, a raz przegrywa i tyle w temacie.

0

Transfer Cesca jest jednym z najlepszych jakich dokonal Pep.
Bez niego, bylibysmy teraz w dup****.
15 bramek, 15 asyst. najlepszy strzelec nie liczac Messiego, malo?

0

Dodam jeszcze ze Barca grala bez Xaviego. A tak w ogole, to wedlug mnie slaba forma Barcy jest spowodowana brakiem wlasnie Xaviego. Gdyby Xavi i Iniesta byli zdrowi i w formie, to nie byloby tej przewagi Realu. Fabregas, owszem swietny pomocnik, ale niema chemi pomiedzy nim i Iniesta.
I wlasnie wczoraj Barca zagrala dobrze ale nie bylo tej iskry. Messi musial sie cofac do rozgrywania, bo akcje napedzne przez Fabregasa i Inieste bez formy, byly slabe.
Xavi-Messi-Iniesta Ta trojka w formie, i manity powroca.

0

Dokladnie, nikt nie pisze ze Barca zagrala fenomenalnie. Zagrali dobrze.

0

kevin77
Nie, no kazdy ma krytykowac Barce, bo wygrala, 3-1 na wyjezdzie w LM. Zamiast szukac pozytywow, to nie ty bedziesz wytykal Barcelonie piach, bo ty wielki kibic jestes, bo ty kibicujesz od x lat, a reszta to dzieci itd, bo szukaja pozytywnych aspektow naszej gry.

0

Jestem niemal pewien, ze gdyby Barca miala taka forme jak ma teraz przez 2-3 lata, to was juz by na tej stronie nie bylo. Zapewne bylibyscie na stronie MC, badz MU. pozdro

0

u99artur1, kevin77, duch tomajoad

To ze Barcelona jest bez formy, kazdy widzi. A wy wielcy kibice jako jedyni potraficie powiedziec ze Barca gra piach. Wcale tak nie jest. Kazdy widzi jak Barca gra, ale takie gadanie nic nie da.

0

Kurde, moglby na Tello postawic, zamiast Adriano. To co ten chlopak wyrabia, to glowa mala. Ale mam nadzieje ze wejdzie w 2 polowie ;)
Cieszy mnie poskromienie Pique ;)

0

Gdyby Cesc trafil ta 100, to zapewne mialby ocene kolo 7. Tak wiec ta 3, to tak jakby kara dla niego za ta niewykrzystana okazje.

0

Nie zgadzam sie z ocena Fabregasa. Na wyjsciowa ocene -5 zasluzyl.
Asyste tez zaliczyl. Tak wiec ocena wyjsciowa bedzie odpowiednia.

0

Raul zawsze byl spoko. Raul jest legenda Realu. A jak mu za to podziekowali? Wyj*** z klubu. Oto co zrobl z tym klubem Murinho. Zamiast dac mu dokonczyc kariere, porpostu go wywalili, tak jakby byl nikim.

0

A ja sie pytam dlaczego transmituja w nsport mecz Olympique Lyon - APOEL Nikozja, zamiast spotkania Bayern-Barca? Szlak mnie trafia. Mam tnk, niemam polsatu, tylko glowny kanal nsport, i co? Mam teraz ogladac mecz w internecie, bo telewizja n uwaza ze mecz lyon-apoel jest bardzie prestizowy?

0

Licze na Fabregasa w LM. Bo wlasnie to jest jego marzeniem. Mam nadzieje ze bedzie najaktywniejszym graczem Barcy, a byc moze pociagnie Barce do wygranej w tych rozgrywakach ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?