0

Barca! Moc! Moc! Moc! ;) Ta druzyna bedzie rzadzic i dzielic przez najblizsze 10 lat ;)

0

nsport dodajcie, bo tez transmituja

0

Tarzan byl dzis swietny ;)

0

"ciężko jest oglądać piłkę nożną po obejrzeniu meczu Barcelony"

W pelni sie z tym zgadzam.

0

yeah!!!

0

Patryk23FCB

Tak, dokladnie, Sanchez ma byc rezerwowym ;)

0

Troche lipna ta pktacja . Barcelona w ciagu 5 ostatnich lat wygrala 2x lige mistrzow, i jest za Manu, ktory wygral ja 1x?

0

http://www.kanonierzy.com/ shownews_id-21509_Male-porownanie-wielkich-rozgrywajacych.shtml

0

kacperfcb

Nie kazdy sie nabiera na machanie nogami nad pilka. Ronaldo jest niezwykle szybki i tyle, dryblingu uzytkowego to on wogole niema. Tylko pokazowy.

0

P.S. W srode prawie zaliczyl piekna asyste, w stylu Xaviego ;)

Nie moge sie doczekac meczu z Fabregasem ;)

0

scunad

Fabregas moze nawet przebic Xaviego. Mnie on swoja technika oczarowal ;) To jest takie polaczenie Xaviego z Iniesta. Troche sie zgra z druzyna i Xavi/Iniesta moga sie bac o pierwsza 11 ;)

0

Ja powie tak: kiedys dostanie od jakiegos kibica z banki w maske, wtedy zmadrzeje

0

Barcelono! Dziekuje ci za to wszystko ! ;)

Fabregas- mistrzu ;) Xavi moze sie zaczynac bac o pierwszy sklad ;)

0

Murinho zrobil z Realu klub wariatow i tyle w temacie...

0

zlatan-fcb

W Barcelonie, DM bardzo duzo podaje ;) A zreszta dla Pepa, przemianowac zawodnika na inna pozycje to zaden problem, takze jest szansa zobaczyc super ofensywnego DMa w postaci Cesca Fabregasa ;)

0

Ja to mysle ze Pep ustawiac bedzie Fabregasa w pomocy razem z Xavim i Iniesta, na np taki defensywny Real, ktory gra tylko z kontrataku. Wtedy Alves i Abidal zostaja w tyle, no i skrzydla sa zabezpieczone, a na srodku Pique z Puyolem dadza rade.

0

zloty07

Za to twoja inteligencja, kuleje ;) Przeczytaj dokladnie o co dla H4SiM chodzilo ;)

0

citas

Chodzilo mi o miejsce gdzie to napisales.

A zart to marna podrobka.

0

citas

No i co? Dumny jestes z siebie?

0

A co sadzicie o Keitcie? Ja mysle ze nie dokonca pasuje do tej ukladanki, zwlaszcza ze teraz jest Fabregas no i Thiago. Wiem ze Pep go uwielbia za to jakim jest czlowiekiem, i wiele daje dla druzyny w sensie mentalnym. Ale teraz troche zbyt dobrych zawodnikow mamy w pomocy, aby Keita mogl cos wniesc do gry.

DM jest swietnie obstawiony- Busquets/Mascherano

Prawa-Xavi/Fabregas

Lewa-Iniesta/Thiago

No i gdzie jest tu miejsce dla Keity?

0

A ja uwazam ten transfer za najlepszy z mozliwych ;)

Fabregas ma niesamowity talent, to takie polaczenie Xaviego i Iniesty.

Obejrzyjcie na yt kompilacje z Fabsem, a sie do niego przekonacie ;)

0

Villa7 FcB&

A mi sie marzy 99% jego celnych podan

0

gerrard3pique

Troche cie ponioslo, Villa w znakomitej formie strzeleckiej, i ma siedziec na lawce?

0

Bardzo sie ciesze ze jestes z nami Fabregas ;)

O Thiago sie nie martwcie. Bledu Barcelona drugi raz tego samego nie popelni. Przeciez w czasach Fabregasa Barcelona nie stawiala tak na wychowankow jak teraz. Thiago jest przyszloscia Barcelony i klub go nie zmarnuje ;)

P.S. Bojan stanal w miejscu, a i tak Barcelona sie zabezpieczyla, na wypadek wystrzelenia jego talentu.

0

nsslook

Dokladnie. I mysle ze Guardiola cala rotacje bedzie ustawiac pod Xaviego, tak zeby w najwazniejszych meczach byl wypoczety.

0

Thiago powinien wziasc 44 ;)

0

redbull1212

W tych czasach, to nawet osobe, ktora kibicuje Barcelonie odkad powstala, nazwano by "sezonowcem" ;)

Ktos z kims sie nie zgadza, odrazu pada haslo "Sezonowiec".

0

#10

Wlasnie o to chodzi. Barce kocham do szalenstwa, kazdego pilkarza znam na pamiec, kazdy mecz ogladam, codziennie wchodze na ta strone. A Arsenal po prostu lubie, za to ze maja podobny styl gry do Blaugrany.

pozdrawiam

0

No chyba ze kibicujesz Barcelonie odkad zaczela wygrywac, takze nie musiales wybierac sobie drugiego faworyta.

0

messi02

Zle mnie zrozumiales, pewnie przeczytales, tylko ostatni komentarz. A to swiadczy o twojej niskiej inteligencji.

Kibicuje Barcelonie od okolo 2003r. Wiec sezonowcem napewno nie jestem. Chodzilo mi o to ze jak Barcelona odpada, to kazdy oglada dalej LM i musi komus kibicowac, i dla mnie tym drugim klubem jest Arsenal. Nie mow ze pozniej przestajesz LM ogladac i siedzisz placzesz do nastepnego sezonu? Takiej prostej rzeczy nie rzeczy nie rozumiec, ach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?