darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca! Moc! Moc! Moc! ;) Ta druzyna bedzie rzadzic i dzielic przez najblizsze 10 lat ;)
0
nsport dodajcie, bo tez transmituja
0
Tarzan byl dzis swietny ;)
0
"ciężko jest oglądać piłkę nożną po obejrzeniu meczu Barcelony"
W pelni sie z tym zgadzam.
0
yeah!!!
0
Patryk23FCB
Tak, dokladnie, Sanchez ma byc rezerwowym ;)
0
Troche lipna ta pktacja . Barcelona w ciagu 5 ostatnich lat wygrala 2x lige mistrzow, i jest za Manu, ktory wygral ja 1x?
0
http://www.kanonierzy.com/ shownews_id-21509_Male-porownanie-wielkich-rozgrywajacych.shtml
0
kacperfcb
Nie kazdy sie nabiera na machanie nogami nad pilka. Ronaldo jest niezwykle szybki i tyle, dryblingu uzytkowego to on wogole niema. Tylko pokazowy.
0
P.S. W srode prawie zaliczyl piekna asyste, w stylu Xaviego ;)
Nie moge sie doczekac meczu z Fabregasem ;)
0
scunad
Fabregas moze nawet przebic Xaviego. Mnie on swoja technika oczarowal ;) To jest takie polaczenie Xaviego z Iniesta. Troche sie zgra z druzyna i Xavi/Iniesta moga sie bac o pierwsza 11 ;)
0
Ja powie tak: kiedys dostanie od jakiegos kibica z banki w maske, wtedy zmadrzeje
0
Barcelono! Dziekuje ci za to wszystko ! ;)
Fabregas- mistrzu ;) Xavi moze sie zaczynac bac o pierwszy sklad ;)
0
Murinho zrobil z Realu klub wariatow i tyle w temacie...
0
zlatan-fcb
W Barcelonie, DM bardzo duzo podaje ;) A zreszta dla Pepa, przemianowac zawodnika na inna pozycje to zaden problem, takze jest szansa zobaczyc super ofensywnego DMa w postaci Cesca Fabregasa ;)
0
Ja to mysle ze Pep ustawiac bedzie Fabregasa w pomocy razem z Xavim i Iniesta, na np taki defensywny Real, ktory gra tylko z kontrataku. Wtedy Alves i Abidal zostaja w tyle, no i skrzydla sa zabezpieczone, a na srodku Pique z Puyolem dadza rade.
0
zloty07
Za to twoja inteligencja, kuleje ;) Przeczytaj dokladnie o co dla H4SiM chodzilo ;)
0
citas
Chodzilo mi o miejsce gdzie to napisales.
A zart to marna podrobka.
0
citas
No i co? Dumny jestes z siebie?
0
A co sadzicie o Keitcie? Ja mysle ze nie dokonca pasuje do tej ukladanki, zwlaszcza ze teraz jest Fabregas no i Thiago. Wiem ze Pep go uwielbia za to jakim jest czlowiekiem, i wiele daje dla druzyny w sensie mentalnym. Ale teraz troche zbyt dobrych zawodnikow mamy w pomocy, aby Keita mogl cos wniesc do gry.
DM jest swietnie obstawiony- Busquets/Mascherano
Prawa-Xavi/Fabregas
Lewa-Iniesta/Thiago
No i gdzie jest tu miejsce dla Keity?
0
A ja uwazam ten transfer za najlepszy z mozliwych ;)
Fabregas ma niesamowity talent, to takie polaczenie Xaviego i Iniesty.
Obejrzyjcie na yt kompilacje z Fabsem, a sie do niego przekonacie ;)
0
Villa7 FcB&
A mi sie marzy 99% jego celnych podan
0
gerrard3pique
Troche cie ponioslo, Villa w znakomitej formie strzeleckiej, i ma siedziec na lawce?
0
Bardzo sie ciesze ze jestes z nami Fabregas ;)
O Thiago sie nie martwcie. Bledu Barcelona drugi raz tego samego nie popelni. Przeciez w czasach Fabregasa Barcelona nie stawiala tak na wychowankow jak teraz. Thiago jest przyszloscia Barcelony i klub go nie zmarnuje ;)
P.S. Bojan stanal w miejscu, a i tak Barcelona sie zabezpieczyla, na wypadek wystrzelenia jego talentu.
0
nsslook
Dokladnie. I mysle ze Guardiola cala rotacje bedzie ustawiac pod Xaviego, tak zeby w najwazniejszych meczach byl wypoczety.
0
Thiago powinien wziasc 44 ;)
0
redbull1212
W tych czasach, to nawet osobe, ktora kibicuje Barcelonie odkad powstala, nazwano by "sezonowcem" ;)
Ktos z kims sie nie zgadza, odrazu pada haslo "Sezonowiec".
0
#10
Wlasnie o to chodzi. Barce kocham do szalenstwa, kazdego pilkarza znam na pamiec, kazdy mecz ogladam, codziennie wchodze na ta strone. A Arsenal po prostu lubie, za to ze maja podobny styl gry do Blaugrany.
pozdrawiam
0
No chyba ze kibicujesz Barcelonie odkad zaczela wygrywac, takze nie musiales wybierac sobie drugiego faworyta.
0
messi02
Zle mnie zrozumiales, pewnie przeczytales, tylko ostatni komentarz. A to swiadczy o twojej niskiej inteligencji.
Kibicuje Barcelonie od okolo 2003r. Wiec sezonowcem napewno nie jestem. Chodzilo mi o to ze jak Barcelona odpada, to kazdy oglada dalej LM i musi komus kibicowac, i dla mnie tym drugim klubem jest Arsenal. Nie mow ze pozniej przestajesz LM ogladac i siedzisz placzesz do nastepnego sezonu? Takiej prostej rzeczy nie rzeczy nie rozumiec, ach...