0

Troche szkoda Fabregasa. Bo teraz ani zostac, ani przejsc z godnoscia, bo Barcelona nie da tych 45mln wiec bedzie musial oficjalne pismo o przeniesienie zlozyc

0

Thiago jest Hiszpanem. To jest dorosly czlowiek, pewnie odkad pamieta mieszka w Barcelonie i czuje sie Hiszpanem.

0

Nie moge sie doczekac, tego jak Alexis bedzie osmieszal obrone realu ;)

To bedzie nasza torpeda, wchodzaca w 60-70 minucie ;D A jak Pedro/Villa bedzie sie duzo slabiej spisywal, to od poczatku.

0

Apropo Alexisa

http:// www .youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c3ITQ7jDaSI

0

Thiago jest podobny z wygladu do Xaviego? czy tylko mi tak sie wydaje?

0

BarcelonistaAS

"Cham" to dla Figo bardzo grzeczne okreslenie. Jak ktos nie rozumie dlaczego, to chyba slabo kocha Barcelone.

0

Ras White Nigga

Jest sens, bo na niektorych wypowiedziach mozna jezyk se polamac. pozdro

0

Ziros

No i co z tego ze nie przezyli tego na zywo? Figo postapil jak ostatni ***** odchodzac do najwiekszego rywala.

0

Henry- Wspanialy pilkarz i czlowiek. To on był moim ulubionym pilkarzem po odejsciu Ronniego.

0

Ja to se Machete ogladam, mam nadzieje ze dotrwam do 1 ;D

0

tristan

Żegnamy, takch kibicow jak ty, Barcelona nie potrzebuje.

0

katalon

Wedlug mnie jest. Barca stosuje pressing, tak wiec mozna kombinowac. Tak i tak Pep zapewne poprawi umiejetnosci defensywne Cesca

0

Łapcie ciekawy artykul:

http://www. kanonierzy .com/shownews_id-21509_Male-porownanie-wielkich-rozgrywajacych.shtml

0

duch toma joad

Od przybytku glowa nie boli ;D

0

Po tym transferze wartosc pilkarzy Barcy przekroczy 600mln euro ;D

0

Nie moge sie doczekac, jak Cesc z Thiago beda w pucharze krola dyrrygowac nasza pomoca ;D Teraz to Pep sklad ma kompletny- czekamy na obrone LM

0

Pilkarze doplacaja aby grac dla Barcelony- cos pieknego ;D

0

Jak Del Bosque nic nie zj****, to Hiszpania ma mistrzostwo Europy 2012, i Swiata 2014

0

Pan!C*[D]ejf.

Gremlins

Takie z was sztywniaki, ze żartu, nie zauważyliście?

0

Mogl sypnac drobnymi powiedzmy 100mln dol. ;D

0

do du*** takie wrzucanie, wrzucajcie na youtube w wysokich rozdzialkach, bo tak i tak wiekszosc osob chce poprostu jeszcze raz obejrzec i usuwa.

0

messi199

No i jeszcze Thiago by sie nie spalil tym, ze Gra juz w najlepszej ekipie swiata i ze jest zaj***, tylko by pracowal, szlifowal swoj talent.

Wiele osób tutaj nie rozumie, ze młodzi piłkarze potrzebują spokoju, nie wymuszonego dawania szansy gry w 1 zespole.

0

Pique z Puyolem to najlepsza para obroncow na swiecie! (bez Puyola, Pique traci troche koncentracje (to tez troche wina Shakiry)) pozdro

0

Forma jaka pokazuje teraz, jest dobrym przykladem tego, jak bedzie wygladal jego rozwoj po przyjsciu Cesca.

0

A ja bym chcial i Thiago i Cesca.

P.S. Nie zapominajcie co sie stalo z Bojanem, zbyt duza odpowiedzialnosc zatrzymala jego rozwoj. A jak bedzie Cesc, to Thiago nic nie bedzie musial, a sam bedzie chcial. pozdro

0

Mysle za ma rozum, i wie ze gra w Barcelonie, to jest najlepsza dla niego opcja.

P.S. Nawet jako skrzydlowy( tak jak iniesta rok temu) swietnie sie sprawdzil w meczu z realem. Liczymy na ciebie Ibi!

0

Tak jak Pep mowi, dla Bojana bylo miejsce, ale byl za malo cierpliwy. Mogl dawac 100% z siebie i czekac na swoja szanse, a po jakims czasie stalby sie podstawowym pilkarzem najlepszej druzyny globu.

0

Guardiola pewnie zaje*** zmotywuje pilkarzy rezerwowych, no i wygramy ;D

0

Moze nie w relacjach, tylko pozycjach, Guardiola chcial Messiego przed Xavim i Iniesta, a Eto na skrzydle nie chcial?

0

Gdzie na tej stronie mozna zglaszac pomysly?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?