0

Messi to naprawde fenomen. Mimo ze jest wielki, jest maly. Bardziej kumaci wiedza ocb.

0

Dwu-mecz ;) Czyli nie bedzie powtorki i przypadkowej, fartownej wygranej realu ;)

0

Mam pytanie, dlaczego Puyol jest kapitanem, skoro ma mniej rozegranych meczy od Xaviego w barwch Barcelony?

0

Za wczesnie pochwalilem, najwazniejszy mecz jesieni, i 3 dzien niema ocen? wtf?

0

Teraz ci co na Pepa pier******, beda udawc ze tego nie robili.

P.S. Swietny artykul

0

Mam ktos, cos jeszcze do Pepa? Watpi ktos w jego umiejetnosci? Bo chetnie wyklepie te watpliwosci.
Za to co on dla nas zrobil, powinnismy mu dziekowac, i w pelni mu ufac.
Przed meczem widzialem tutaj sporo ludzi, ktorzy mieszali go z blotem.
Nie rozumiem takich ludzi.

P.S. Wielkie dzieki Pep ;)

0

Cos czuje ze dzis Pep posadzi na lawke Alvesa,
Villa-Cesc-Messi
Iniesta-Busquets-Xavi
Abidal-Mascherano-Pique-Puyol

0

Jakos tak dziwnie jestem spokojny o korzystny wynik. Moze dlatego ze w superpucharze Real rowniez byl faworytem, a mimo wszystko nasza druzyna poradzila sobie?
Ta druzyna przyniosla mi tyle radosci, ze ufam im bez granic.

0

sorry za literowke ;)

0

2:4, - dzieki wspolpracy Fabragas-Messi

0

Moze taki sklad bylby wystarczajacy na Real ;P

0

Ocena Cesca troche mi nie odpowiada. Wedlug mnie, zagral na tym samym poziomie co Iniesta, w dodatku strzelil 2 gole. Jesli teraz nie dostal 9, to ja sie pytam, kiedy dostanie 10? Jak bedzie mial hat-tricka i 3 asysty na koncie?

0

Cieszy mnie to, ze szybko i sprawnie oceniacie kolejne spotkania ;D

0

puyol-mascherano-pique-abidal zabojcza obrona ;P:

0

Dzieki takiej wiarze w siebie, osiagnal to co osiagnal ;)

0

taa, juz do Barclony pchaja, za wysokie progi na szczesnego odnogi ;)

0

Zrobcie dokladne statystyki pilkarzy. Fajnie by bylo widziec, ile kto ma asyst czy bramek

0

Tytul jak z FAKTu

0

Thiago juz jest wielki, ale juz nieduzo mu brakuje do Xaviego ;)

0

A mi sie marzy ustawienie 3-4-3 i manita jak z Villarealem ;)

0

"Jakoś byśmy to rozwiązali".

I to mi wystarcza. QF jest nie potrzebny

0

pierwsza 10 Cesca ;)

0

A pare dni temu radakcja wysylala Ville na emeryture ;P

0

Zaraz nadejdzie fala, jaki to Villa jest swietny ;D

0

Ale to ze nsport transmituje mecz Borussia-Arsenal, zamiast Barcelona-Milan, jest nie do pomyslenia. Zeby hitu kolejki nie transmitowac?

0

Problem jest w tym, ze niektorzy uwierzyli mediom, ze Barca i Real za kazdym wygraja

0

Co za ludzie, przegralismy i juz Barcelona be, Barcelona fe. Ogarnijcie sie.

0

A kto to jest, ten Torres?

0

Villa w paru meczach nie strzelil bramki i odrazu wysylaja go na emeryture ;/ A jeszcze w presezonie wszyscy sie zachwycali ze Villa w kazdym meczu strzela. Redakcjo sie zastanow co ty piszesz. Tacy z was kibice Barcelony? Ze nie szanujecie/wierzycie pilkarza, ktoremu Barcelona tak wiele zawdziecza? Taki artykuł mogl powstac ale za 2 lata.

0

Was tez ciarki przechodza, na mysl, jaki aktualnie sklad mamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?