darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to naprawde fenomen. Mimo ze jest wielki, jest maly. Bardziej kumaci wiedza ocb.
0
Dwu-mecz ;) Czyli nie bedzie powtorki i przypadkowej, fartownej wygranej realu ;)
0
Mam pytanie, dlaczego Puyol jest kapitanem, skoro ma mniej rozegranych meczy od Xaviego w barwch Barcelony?
0
Za wczesnie pochwalilem, najwazniejszy mecz jesieni, i 3 dzien niema ocen? wtf?
0
Teraz ci co na Pepa pier******, beda udawc ze tego nie robili.
P.S. Swietny artykul
0
Mam ktos, cos jeszcze do Pepa? Watpi ktos w jego umiejetnosci? Bo chetnie wyklepie te watpliwosci.
Za to co on dla nas zrobil, powinnismy mu dziekowac, i w pelni mu ufac.
Przed meczem widzialem tutaj sporo ludzi, ktorzy mieszali go z blotem.
Nie rozumiem takich ludzi.
P.S. Wielkie dzieki Pep ;)
0
Cos czuje ze dzis Pep posadzi na lawke Alvesa,
Villa-Cesc-Messi
Iniesta-Busquets-Xavi
Abidal-Mascherano-Pique-Puyol
0
Jakos tak dziwnie jestem spokojny o korzystny wynik. Moze dlatego ze w superpucharze Real rowniez byl faworytem, a mimo wszystko nasza druzyna poradzila sobie?
Ta druzyna przyniosla mi tyle radosci, ze ufam im bez granic.
0
sorry za literowke ;)
0
2:4, - dzieki wspolpracy Fabragas-Messi
0
Moze taki sklad bylby wystarczajacy na Real ;P
0
Ocena Cesca troche mi nie odpowiada. Wedlug mnie, zagral na tym samym poziomie co Iniesta, w dodatku strzelil 2 gole. Jesli teraz nie dostal 9, to ja sie pytam, kiedy dostanie 10? Jak bedzie mial hat-tricka i 3 asysty na koncie?
0
Cieszy mnie to, ze szybko i sprawnie oceniacie kolejne spotkania ;D
0
puyol-mascherano-pique-abidal zabojcza obrona ;P:
0
Dzieki takiej wiarze w siebie, osiagnal to co osiagnal ;)
0
taa, juz do Barclony pchaja, za wysokie progi na szczesnego odnogi ;)
0
Zrobcie dokladne statystyki pilkarzy. Fajnie by bylo widziec, ile kto ma asyst czy bramek
0
Tytul jak z FAKTu
0
Thiago juz jest wielki, ale juz nieduzo mu brakuje do Xaviego ;)
0
A mi sie marzy ustawienie 3-4-3 i manita jak z Villarealem ;)
0
"Jakoś byśmy to rozwiązali".
I to mi wystarcza. QF jest nie potrzebny
0
pierwsza 10 Cesca ;)
0
A pare dni temu radakcja wysylala Ville na emeryture ;P
0
Zaraz nadejdzie fala, jaki to Villa jest swietny ;D
0
Ale to ze nsport transmituje mecz Borussia-Arsenal, zamiast Barcelona-Milan, jest nie do pomyslenia. Zeby hitu kolejki nie transmitowac?
0
Problem jest w tym, ze niektorzy uwierzyli mediom, ze Barca i Real za kazdym wygraja
0
Co za ludzie, przegralismy i juz Barcelona be, Barcelona fe. Ogarnijcie sie.
0
A kto to jest, ten Torres?
0
Villa w paru meczach nie strzelil bramki i odrazu wysylaja go na emeryture ;/ A jeszcze w presezonie wszyscy sie zachwycali ze Villa w kazdym meczu strzela. Redakcjo sie zastanow co ty piszesz. Tacy z was kibice Barcelony? Ze nie szanujecie/wierzycie pilkarza, ktoremu Barcelona tak wiele zawdziecza? Taki artykuł mogl powstac ale za 2 lata.
0
Was tez ciarki przechodza, na mysl, jaki aktualnie sklad mamy?