darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze sprawi dzis se prezent, w postaci, hat-tricka asyst ;) No i gola ;) Wszystkiego najlepszego ;)
0
krajana
Zaszalales. To nie polski burdel, zeby race odpalac
0
Chcialbym zobaczyc mecz Barcelony z Wołynia Łuck ;P
0
Ciekaw jestem, czy pokusza sie kiedys o pokonanie granicy 1tys podan.
0
TEN SEZON JEST BARDZO DZIWNY....
0
RONALDO ZDOBEDZIE DZIS HAT-TRICKA TAK JAK MESSI, TYLE ZE WSZYSTKIE BRAMKI Z KARNYCH
0
Wkur*** jestem, nie dosc ze za byle co dyktuja karne panom z centralnej mleczarni, to jeszcze ciagna Ronaldo na krola strzelcow ;/
0
to bylo do t3qi
0
niema szans zeby acta weszla, predzej internet upadnie
0
KochamBarce!
Poniewaz?
0
Ale Bale ladna bramke strzelil, Guardiola musi go kupic ;)
0
A moze podsumujecie pierwsza czesc sezonu, ocenami? Policzcie srednia kazdego zawodnika, i dodajcie komentarz na temat postawy danego zawodnika.
0
Najpierw wojna na boisku, a teraz o następce ;)
0
Ale Fabregas to z asystami jak i bramkami szaleje, ;P Cos czuje ze to bedzie najlepszy sezon Cesca w karierze ;)
0
"Mój ojciec i matka zamknęli fabrykę". Mistrzostwo ;)
0
No i takie statystyki jak te wyzej, powinne być stale prowadzone przez fcbarca.com ;)
0
Fabregas na angielskiej wikipedii: mecze 25 gole 14 asysty 12
Może ktoś ze strony fcbarca.com zajmie sie uzupelnianiem wszystkich danych dotyczacych Barcy na polskiej stronie wikipedii?
0
Projektanci jak wiadomo, w wiekszosci to sa geje, dlatego wychodza takie perelki. Najlepiej by bylo, gdyby sami pilkarze zaprojektowali sobie stroje ;)
0
Lepiej ten gradient by wygladal na strojach z sezonu 2008/09
0
Komentatorzy ze sportklubu byli do du***. Sie wku***** i wlaczylem jakis kanal z komentarzem angielskim.
0
"Czasami czuje się w Barcelonie trochę samotny, bo nie ma dziewczyny."
Ta wypowiedzia Pep zeslal na Alexisa lawine panienek ;P
0
Pepe Pan Dziobak jest the best ;P On kazdego zatrzyma ;P
0
A niech robi co chce. Tak i tak, wszystko sie rozstrzygnie na boisku.
0
Moglby ktos napisac liste powolanych Realu?
Bo niechce mi sie wchodzic na ich strone ;P
0
A no i nie zapominajmy o Cuence ;) Z niego moze wyrosnac gwiazda na miare Zidana ;)
0
Bylby nastepca Messiego ;)
Xavi-Thiago/Cesc
Iniesta-Cesc/Thiago
Messi-Neymar
0
Co wy tak placzecie? Bycie tuz za Leo Messim uwazacie za porazke? A zreszta to tylko "zlota pilka", dla Xaviego napewno Puchar Świata, to bylo cos za co oddalby 10 zlotych pilek ;)
0
Dla Xaviego miejsce tuz za Messim jest jak zlota pilka. Messiego trzeba mierzyc w innych kategoriach. Mozna powiedziec ze Xavi jest najlepszy na swiecie, a Messi we wszechswiecie ;)
0
marco_polo
No tak, bo dla ciebie the best kolor to różowy ;)
0
Ja sie pytam, kto to w ogole jest? Co on takiego w pilce osiagnal?
Rownie dobrze ja moglbym powiedziec ze Pele moze Messiemu buty czyscic, i to by byla taka sma prawda, jak i jego.