darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
P.S. Chodzi mi o np. lige mistrzow, Barca odpada, dalej kibicuje Arsenalowi, ktory przechodzi dalej, ale w przyszlym roku znowu licze na Barce ;)
0
tyniu
Mysle ze niema takich ludzi ;) Kazdy kibic pilki noznej ma swoj ulubiony klub, dla ktorego kiedys zaczal kibicowac. A gdy jego klub odpada, jest drugi ulubiony ;)
0
zloty07
Ja tez tak mysle, ze pod koniec wpusci go na pare minut, zeby pokazaqc go kibicom, no i Fabregasowi, ze naprawde, od pierwszego dnia jest dla druzyny potrzebny.
0
Jak ja nie lubie okreslenia sezonowiec ;/ Przeciez kazdy kiedys musial zaczac, ja np gdy Ronaldinho przeszedl do Barcy, zaczalem jej kibicowac, no i co jestem sezonowce? skoro do tej pory jej kibicuje?
0
Barca_fan121
Fajna sprawa ta Cracovia, kiedys widok Mourinho mnie denerwowal, a po obejrzeniu jego pardii w cracovii, smieszy ;)
0
JJeeeeeeeeeeessssssssssssttttt ;)
Dlugo na to czekalem ;)
0
Zauwazylem ze jest coraz mniej przeciwnikow transferu Cesca, Cieszy mnie to ;)
0
Villa w formie jest idealny do Barcelony ;) Cos jak Henry w sezonie 2008/09
0
P.S. Guardiola moglby z niego zrobic czlowieka ;) Bo narazie to brak mu pokory ;)
0
Na Real jest za mlody i zbyt utalentowany. Tam ida tylko gwiazdy, ktore juz zdobyly zlota pilke ;) A do Barcelony ida utalentowani, by osiagnac szczyt swoich umiejetnosci i zdobyc zlota pilke ;)
0
czarny20
Widze ze zabrakło argumentów ;)
A to ze pisze glupoty to tylko twoje zdanie ;)
0
OSGMarine
Kazdy proboje podbic swiat na swoj sposob, ale nie kazdemu sie to uda ;) A co do Sancheza, to wlasnie robi to na swoj sposob ;) Nie lubi pozowac do zdjec, dawac wywiadow, wiec tym bardziej gdy jest zmeczony, nie bedzie tego robil ;) Ale jak trzeba to da wywiad, po pozuje do zdjec - jakos nie slyszalem zeby na niego ktos narzekal ;)
P.S. Sorki za ten tekst o tym ze nic nie osiagniesz, ale pierwszy zaczales mnie oceniac, mimo ze mnie nie znasz ;)
0
OSGMarine
"Typowi Polacy. Gówno wiedzą o świecie. Siedzą w tych swoich norkach w kraju, nic nie osiągną a wiedzą wszystko lepiej"
W tym momencie sam siebie obraziles ;) Chyba ze nie jestes polakiem ;) Ale i tak sadze ze zbyt wiele nie osiagniesz ;)
0
OSGMarine
Zbyt doslownie to wziales ;) Chodzilo mi o to ze C.Ronaldo uwielbia ta cala otoczke i bycie gwiazda, ale nie kazdy pilkarz musi to lubic.
0
czarny20
Śmiesza mnie tacy znaFcy jak ty ;)
0
czarny20
Za to ty masz pojecie o tym ;)
0
czarny20
Po pierwsze, pilkarzowi placi sie za gre w pilke, reszta to zbedny dodatek, na ktory pilkarz sie decyduje, jesli ma na to ochote.
A po drugie, jak ty lubisz typkow typu C.Ronaldo, to nie krytykuj pilkarzy ktorzy inaczej sie zachowuja niz on. Bo kazdy jest inny. Sanchez ma taki charakter. Messi tez ma taki charakter. Wywiadow udziela tylko jesli sam chce ;)
Wiec sie zastanow co piszesz. Ja wole zeby swietnie sie prezentowal na boisku, a co robi poza nim, to jest juz JEGO PRYWATNA SPRAWA.
0
P.S. Pewnie nie mogl zasnac poprzedniej nocy (pierwszy dzien w nowym klubie) i jeszcze lot go zmeczyl.
0
czarny20
Sam jestes dziki. Kryska gra dla slawy. Sanchez bo to kocha i niechce gwiazdorzyc, tylko byc soba.
0
Pedro uwielbiam, ale nie w takiej formie jak teraz.
0
Czak18
zamiast Pedro- Sanchez ;)
0
leosmessi
Nawet wiecej niz pewne ;) przeciez Komin1899 jest trenerem Barcelony ;) A tak na powaznie, to Guadiola pewnie da mu troche pograc ;) Messi zawsze chce, a Guardiola nie potrafi mu odmowic ;)
0
E tam, poprostu nie udalo sie turne przez te temperatury ;/ Ale wierzy w swoich pilkarzy, i ma nadzieje ze krotki pre-sezon im nie zaszkodzi ;)
0
zbanujcie go
0
adam49913
dokladnie ;) niedlugo zobaczymy na yt filmik z treningow, jak Messi z Sanchezem bawia sie pilka ;)
0
Cos czuje ze Sanchez bedzie ulubionym graczem cules, zaraz po Messim ;)
0
a wszystko przez real ;/ Gdyby nie szaleli tak z cenami, to by wszystko na starym poziomie bylo - 45mln za nprawde dobrego pilkarza, a nie grajka co nic jeszcze nie osiagnal
0
lukasz2169
Tu masz probke:
http://www .youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c3ITQ7jDaSI
0
Albo moze kazdy niech zacznie wypisywac na starcie skad pisze ;D
0
Culé a muerte
Ale troche lipe sobie robisz. Ok. Mieszkasz,/przebywasz w Hiszpani, masz zaje****. Ale zachowaj to dla siebie. To tak samo jakbym ja napisal: "Ja tradycyjnie pisze z Polski..."