darkhunter
Dołączył/a: czerwiec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Geble
Wedlug mnie tylko sezonowcy maja Cesca za miernego grajka, chyba nie oglądali finału w rpa, kto obsłużył Inieste? no kto?
0
p@UL
Wedlug mnie Pep mianowal obronca, takim ofensywnym, Mascherano, wiec z obrona nie ma problemu.
Cos czuje ze to będzie Barca 10.0 ;D Xavi wypoczety na najwazniejsze mecze, gra kiedy chce, kiedy ma wene tworcza, to jest maasakra ;D
Do tego rotacja iniesta-thiago, villa sanchez, pedro-affelay, aj aj ;D
0
Balthazar
Dokładnie,
co niektórzy chyba oglądali tylko najważniejsze mecze, i nie rozumieja po co nam Fabregas.
0
Nie moge sie doczekac ;D Nareszcie Barca bedzie miala lawke taka, jaka powinna miec.
P.S> Do przeciwników tego transferu - Zaufajcie Guardioli!
0
554.100.000 Ź - Wartość piłkarzy Barcelony według transfermarkt.de ;D
Myślę ze po tym okienku przekroczymy 600mln ;D
0
źródło
http://fcbarcelona .com.pl/?dzial=news&id=10927
0
http: //fcbarcelona.com.pl/?dzial=news&id=10927
0
Juz tylko 30mln funtow chca za Cesca
0
Ja licze w przyszlym sezonie na takie dwa sklady:
liga/liga mistrzow
valdes,
alves,puyol,pique,abidal
xavi,busqets,iniesta
pedro,messi,villa
puchar krola:
pinto
alves,Fontŕs,pique,Adriano
Cesc, Mascherano,Thiago
Affelay Messi Sánchez
0
Patrze sami "specjalisci" od przydatnosci pilkarza.
Wedlug mnie Pep ma koncepcje na wykorzystanie obu tych zawodnikow.
To jest swietny trener i napewno wykorzysta potencjal Thiago, jak i Cesca, gdy przybedzie do Barcy.
I zaufajcie mu wreszcie!! Tyle sukcesow i nadal mu nie ufacie?
0
http://w w w.transfermarkt.de/de/fc-barcelona/kader/verein_131.html
0
A ja mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedzie z nami grac Cesc, razem z Thiago beda grac w kazdym meczu pucharu krola, i w niektorych meczach ligi/ligi mistrzow zastepowac Xaviego/Inieste.
0
A ja ciagle uwazam, ze Cesc jest potrzebny,
Thiago-nastepca Iniesty, Cesc-Xaviego