0

Geble

Wedlug mnie tylko sezonowcy maja Cesca za miernego grajka, chyba nie oglądali finału w rpa, kto obsłużył Inieste? no kto?

0

p@UL

Wedlug mnie Pep mianowal obronca, takim ofensywnym, Mascherano, wiec z obrona nie ma problemu.

Cos czuje ze to będzie Barca 10.0 ;D Xavi wypoczety na najwazniejsze mecze, gra kiedy chce, kiedy ma wene tworcza, to jest maasakra ;D

Do tego rotacja iniesta-thiago, villa sanchez, pedro-affelay, aj aj ;D

0

Balthazar

Dokładnie,

co niektórzy chyba oglądali tylko najważniejsze mecze, i nie rozumieja po co nam Fabregas.

0

Nie moge sie doczekac ;D Nareszcie Barca bedzie miala lawke taka, jaka powinna miec.

P.S> Do przeciwników tego transferu - Zaufajcie Guardioli!

0

554.100.000 Ź - Wartość piłkarzy Barcelony według transfermarkt.de ;D

Myślę ze po tym okienku przekroczymy 600mln ;D

0

źródło

http://fcbarcelona .com.pl/?dzial=news&id=10927

0

http: //fcbarcelona.com.pl/?dzial=news&id=10927

0

Juz tylko 30mln funtow chca za Cesca

0

Ja licze w przyszlym sezonie na takie dwa sklady:

liga/liga mistrzow

valdes,

alves,puyol,pique,abidal

xavi,busqets,iniesta

pedro,messi,villa

puchar krola:

pinto

alves,Fontŕs,pique,Adriano

Cesc, Mascherano,Thiago

Affelay Messi Sánchez

0

Patrze sami "specjalisci" od przydatnosci pilkarza.

Wedlug mnie Pep ma koncepcje na wykorzystanie obu tych zawodnikow.

To jest swietny trener i napewno wykorzysta potencjal Thiago, jak i Cesca, gdy przybedzie do Barcy.

I zaufajcie mu wreszcie!! Tyle sukcesow i nadal mu nie ufacie?

0

http://w w w.transfermarkt.de/de/fc-barcelona/kader/verein_131.html

0

A ja mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie bedzie z nami grac Cesc, razem z Thiago beda grac w kazdym meczu pucharu krola, i w niektorych meczach ligi/ligi mistrzow zastepowac Xaviego/Inieste.

0

A ja ciagle uwazam, ze Cesc jest potrzebny,

Thiago-nastepca Iniesty, Cesc-Xaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?