0

Prosze admina o banowanie kibicow Realu, bo wchodza tutaj tylko po to zeby prowokowac.

0

Nie trzeba plakac, bo w tym sezonie jeszcze mozna wygrac cdr i lm.
A poza tym beda kolejne sezony ;) Trzeba myslec przyszlosciowo (chyba ze jestescie sezonowcami) Mnie cieszy rozwoj Tello, kolejny niesamowity talent, to pozwala mi wierzyc, ze Barca bedzie dominowac kolejne lata, z malymi wpadkami... ;) Poprostu ten sezon ulozyl sie idealnie pod Real, kontuzje, poziom sedziowania.... Trzeba wspierac Barce, wlasnie teraz, jest na to czas. A nie pokazujecie jacy z was wielcy kibice gdy Barca wygrywa, a gdy zaczyna przegrywac, cyrk robicie, i pierd**** jaki to Pep zje*** trener itd.

0

Ja szukam nadziei w tym ze real zbyt pewnie sie poczuje. A jak nie, to jest kolejny sezon, a pozniej bedzie kolejny....

0

Ale Fabregas w formie, to Xavi i Iniesta wymiekaja. Mozna powiedziec, ze jest stworzony do asystowania ;)

0

Dokladnie, troche Xavi z Messim zbyt sie rzadza wolnymi ;P
Villa ladnie z wolnego strzela, tak samo Cesc. Wolne powinni wykonywac na zmiane ;D

0

Zawodnik meczu - chyba kazdy sie zgodzi

0

Może jeszcze Messiego?

0

Messi zawodnikiem meczu? Chyba tylko za ta asyste i bramke

0

To co teraz sie wyrabia, to glowa mala. Poziom sedziowania, ponizej zera ;)

0

Jest nam nie potrzebny, w tej chwili sklad jest kompletny, oczywiscie wylaczajac kontuzje.

0

0

Chcialbym zobaczyc Tello dzisiaj od poczatku drugiej polowy. Calego meczu to raczej nie da rady rozegrac, przy takich rajdach.

0

Z Shakira dzisiaj zaszaleja ;P

0

0

Madryt to dno!!! I jak tu miec do nich szacunek?

0

Tesknie za naszym tytanowym MVP, 4 sezon, wszystko sie posypalo...

0

Pierwsza 5 Febregasa, i akurat w takim meczu ;/

0

Widze ze niektorzy mieli Xaviego jak i innych graczy, za nadludzi stworzonych do grania w pilke, ktorzy o niczym innym nie mysla. On powiedzial tylko na luzie to co mysli. On tez jest cules, i tak samo jak my sadzi ze Real nie umie przegrywac. A ze jakis frajer to puscil do mediow, to juz inna historia.

0

Kojotfcb

W trakcie meczu tez myslalem ze to prawidlowo zdobyta bramka byla, pomogl mi w tym komentator sportklubu(ja sie pytam, kto zatrudnia takich ludzi do komentowania meczow?), ale to byl ewidentny faul ramosa, Alves dobrze go kryl, a ten jak za reke na glbe go sciagnal- no i trafil do bramki. Nawet Marca napisala ze to dobra decyzja sedziego.

A co do sedziowania, to jedne wielkie go**** bylo. Tacy sedziowie w ekstraklasie nie powinni sedziowac,a co dopiero w la lidze.
Spalony Alexisa, faul pepe w polu karnym, brak czerwnoej kartki dla Diarry.
Ci z Madrytu nie maja sie czego czepiac, bo Manita mogla by byc, gdyby nie sedzia.

0

Ja cos czuje, ze ten mecz tylko zwiekszy czujnosc pilkarzy.
Oni juz unosili sie ponad ziemie, lekcewazac !!!!Real Madryt!!!, i nie mowcie ze nie-to jest bajka do prasy.
Tyle razy juz z nimi wygrali, tyle razy juz ich upokorzyli ze potraktowali Real jak zawodnika klasy nizszej.
Ja wierze w nich, i wiem ze nas nie zawioda, zreszta, po tylu zwyciestwach, tylu chwilach radosci, ma ktos, co do tego watpliwosci?

0

Kazdy zaczal oceniac Barcelone po meczu na camp nou (nawet cules), a to byl dwu-mecz, czyli 180minut walki. To Barcelona w dwu-meczu byla lepsza. Na Bernabeu totalnie zdominowlaa rywala, do rewanzu podeszla na luzie (prasa jej w tym pomogla, piszac o konflikcie, i jak to real niema z nia szans) i z mysla ze ma 2 bramki na wyjezdzie. Mecz byl wyrownany. Wiekszosc akcji Realu to de facto, byly !bledy graczy Barcy!. Pinto napewno w bramce nie pomagal - brak pewnosci ze za plecami ma sie kogos pewnego, kto nawet jesli popelnisz blad, on go naprawi. Do przerwy bez zbyt duzego wysilku prowadzili w dwu-meczu ! 4-1 !. Czy przy takimi wyniku, grajac z druzyna "totalnie rozwalona, skonfliktowana"-wedlug prasy, nie poczulibyscie, ze macie to juz wygrane?
Pozniej bramka Ronaldo, troche zwiekszyla czujnosc, ale i tak prowadzili 4-2.
A bramka na 2-2- akcja przypadek, nie liczac kunsztu Benzemy.
Sama koncowka, to jest dokladnie to co jest na gorze napisane, bronienie sie Barcelony i tatalny chaos. Mieli to juz praktycznie w garsci, a w jednej chwili mogli odpasc. Wiedzac ile dzis bledow popelnili, chcieli sie skupic na obronie, zeby kolejnego nie popelnic, i nie stracic przewagi wypracowanej w pierwszym meczu. Barcelona miala zwyciestwo w garsci, Real gral na luzie, o swoj honor, majac w glowie to, ze juz niema szans na awans.

Ten mecz, to była kolejna oznaka nasycenia Barcelony zwyciestwami.
Mysle ze normalna Barca, Barca ktora nie lekcewazy rywala z Valdesem w bramce, wygralaby ten mecz. I teraz nie mowilibysmy, o ostatnich 20 minutach rewanzu, tylko o pieknym dwu-meczu Barcelony. Barcelony, ktora kolejny raz, zniszczyla najwiekszego rywala.

0

Aha, jeszcze jedno, dla Puyola nalezy sie pomnik pod Camp Nou gdy skonczy kariere. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi.

0

Wedlug mnie Madryt, nie byl wielki, byl taki jak zawsze. To Barcelona byla slaba. Zbyt na luzie podeszli do tego spotkania. Przyklad? Pique w 1min. Dalej bledy Pinto, 2 szybko strzelone Bramki, 2 polowa: "prowadzimy 4-1 w meczu, juz to wygralismy" pozniej blad Pinto=bramka Ronaldo. Bramka na 2-2 czysty fart. No i pozniej przez to zrobil sie chaos, "ak to, przeciez juz mieslimy to wygrane, a zaraz mozemy odpasc!" Gdyby Barca zagrala na 100%, to ten mecz bylby jak kazdy inny.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QQtCjaE8OFE

Filmik z treningu Barcelony

0

Chcialbym dzis zobaczyc Adriano na skrzydle. A zamiast Iniesty - Cesc.
Calkiem mozliwa opcja, zwlaszcza ze Cesc w niedziele odpoczywal, a Iniesta gral.

0

Z Pepe taki kozak, ze depcze siedzacego? To moze z Andersonem Silva trzeba mu rundke zalatwic;P Tzn z 30s, mysle ze tyle wystarczyloby, aby Silva wybil mu takie zagrywki z glowy ;P

0

A co najgorsze, Pepe zostanie zapewne ukarany, gdy komus naprawde zrobi krzywde.

0

Moze byc niezly "roz****dol" dzis na camp nou. Zapewne zostanie ukarana Barca, przez ten sam komitet, ktory nie nalozyl zadnej kary na pepe. I tka to sprawiedliwosc w Hiszpani.

0

Wlasnie o to chodzi. Panowie z "gory", chronia pilkarzy z centralnej mleczarni.
To kibice musza wziasc sprawy we wlasne rece. Jakos w Angli niema z tym problemow, mimo ze jak wiadomo, gra sie tam twardo w pilke.
Balloteli wie ocb. ;P

0

O widze ze i fcbarca.com sie zjednoczyla przeciw acta ;)
To dobrze, im wiecej tym lepiej. Skoro politycy to tepaki, to trzeba im wklepac prawde ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?