2

Żadnego schematu i pomysłu , naprawdę obrońców Xaviego nie jestem w stanie zrozumieć .

0

@PatrychoO bo ?

6

Spokojnie drużyna jest w budowie , murem za xavim …

0

Lucho odejdzie z PSG i wróci do nas . Pytanie tylko czy byłoby lepiej

1

Raphinia Ferran niech ich ktoś tylko kupi proszę

1

Nie chce wychodzić na najgorszego , ale czy ktoś ma to samo odczucie ? My naprawdę jesteśmy tacy mizerni i kiepscy ?

0

To co się stało z Balde to porażka . Nie ma piłkarza którego by Xavi nie popsuł

0

Zasłużona bramka . Xaviball

0

Idziemy po LM !

6

Niestety nie jestem w stanie już szukać usprawiedliwienia dla Xaviego . Piłkarzem był świetnym ale trenerem jest po prostu słabym

1

To wina murawy i niskiej temperatury . To nie wina naszych

3

Oby ktoś kupił tego Raphinie , naprawdę gość jest niesamowitym drewnem

4

To co gra Felix to głowa mała

0

Akurat wpisywałem w Google kto to jest ????????Nie dziękujcie haha

1

Roberto , można wyłączyć

0

Wstyd tak grać , naprawdę .

1

My gramy bez Yamala w 10 ?

0

Nie mogę odszukać tych komentarzy z gładkim 3-0 , 3-1 po ładnej grze . Szkoda

0

Czekam na ten gładki mecz o którym tu pisali co niektórzy

0

Czy tylko ja mam złe przeczucia ? xD

0

Czy u was też tak trzeszczą ci komentatorzy ?

0

#Xavi do Grudnia

2

Taka piłka . Raphinia nie umie wykorzystać 100 to tak się to kończy

0

Psycha pisałem wcześniej

0

Raphinia chyba nigdy mnie już nie przekona . Dla mnie chłop na problemy mentalne i nie potrafi się jakoś skupić na prostych rzeczach

1

Wielka radość dzieci a nawet połowa nie minęła . Bramka na 2-1 i już zaczynamy w drugą stronę

0

Gramy jedną z najlepszych piłek w Europie haha

1

Robert , Robert ….

0

Dzień w którym Roberto odejdzie z klubu będzie jednym z najlepszych w jego historii

1

Xavi szybciutko weryfikowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?