dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żadnego schematu i pomysłu , naprawdę obrońców Xaviego nie jestem w stanie zrozumieć .
0
@PatrychoO bo ?
6
Spokojnie drużyna jest w budowie , murem za xavim …
0
Lucho odejdzie z PSG i wróci do nas . Pytanie tylko czy byłoby lepiej
1
Raphinia Ferran niech ich ktoś tylko kupi proszę
1
Nie chce wychodzić na najgorszego , ale czy ktoś ma to samo odczucie ? My naprawdę jesteśmy tacy mizerni i kiepscy ?
0
To co się stało z Balde to porażka . Nie ma piłkarza którego by Xavi nie popsuł
0
Zasłużona bramka . Xaviball
0
Idziemy po LM !
6
Niestety nie jestem w stanie już szukać usprawiedliwienia dla Xaviego . Piłkarzem był świetnym ale trenerem jest po prostu słabym
1
To wina murawy i niskiej temperatury . To nie wina naszych
3
Oby ktoś kupił tego Raphinie , naprawdę gość jest niesamowitym drewnem
4
To co gra Felix to głowa mała
0
Akurat wpisywałem w Google kto to jest ????????Nie dziękujcie haha
1
Roberto , można wyłączyć
0
Wstyd tak grać , naprawdę .
1
My gramy bez Yamala w 10 ?
0
Nie mogę odszukać tych komentarzy z gładkim 3-0 , 3-1 po ładnej grze . Szkoda
0
Czekam na ten gładki mecz o którym tu pisali co niektórzy
0
Czy tylko ja mam złe przeczucia ? xD
0
Czy u was też tak trzeszczą ci komentatorzy ?
0
#Xavi do Grudnia
2
Taka piłka . Raphinia nie umie wykorzystać 100 to tak się to kończy
0
Psycha pisałem wcześniej
0
Raphinia chyba nigdy mnie już nie przekona . Dla mnie chłop na problemy mentalne i nie potrafi się jakoś skupić na prostych rzeczach
1
Wielka radość dzieci a nawet połowa nie minęła . Bramka na 2-1 i już zaczynamy w drugą stronę
0
Gramy jedną z najlepszych piłek w Europie haha
1
Robert , Robert ….
0
Dzień w którym Roberto odejdzie z klubu będzie jednym z najlepszych w jego historii
1
Xavi szybciutko weryfikowany