dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo się już tam położył he he
0
Nawet w tv pełno hejterów
0
Engel niech lepiej zamknie twarz bo jest żałosny
0
W końcu widać momentami to coś czego nam brakowało
0
Jestem ciekaw czy martino planuje jakaś zmianę ustawienia od przyszłego sezonu czy faktycznie kupią tą '9'
0
Właściwie to my możemy sobie debatować , a co zrobi zarząd to już druga sprawa
0
Wydaje mi się kompany nie byłyby zły ale o raczej nigdzie się nie ruszy :p
0
Sam Juz nie wiem kto by się do nas nadawał od pewnego czasu wypadłem z obiegu tak powiem i nie śledzę każdej ligi ale i może ten verthongen?
0
Jestem ciekaw czy będziemy w stanie sprowadzić kogoś znaczącego w tym sezonie, oby prośba puyola nie odbiła się echem
0
Czekałem aż mnie zlinczujecie :D
0
VIdic w Interze.. młody nie jest ale szkoda ze nie zagra u nas bo może bartra nabrałby przy nim doświadczenia itd.
0
Wielka strata niestety taka jest kolej rzeczy. Nie zastąpimy go , ale musimy wierzyć że klub zrobi wszystko żeby tą dziurę choć trochę załatać.