0

Leo się już tam położył he he

0

Nawet w tv pełno hejterów

0

Engel niech lepiej zamknie twarz bo jest żałosny

0

W końcu widać momentami to coś czego nam brakowało

0

Jestem ciekaw czy martino planuje jakaś zmianę ustawienia od przyszłego sezonu czy faktycznie kupią tą '9'

0

Właściwie to my możemy sobie debatować , a co zrobi zarząd to już druga sprawa

0

Wydaje mi się kompany nie byłyby zły ale o raczej nigdzie się nie ruszy :p

0

Sam Juz nie wiem kto by się do nas nadawał od pewnego czasu wypadłem z obiegu tak powiem i nie śledzę każdej ligi ale i może ten verthongen?

0

Jestem ciekaw czy będziemy w stanie sprowadzić kogoś znaczącego w tym sezonie, oby prośba puyola nie odbiła się echem

0

Czekałem aż mnie zlinczujecie :D

0

VIdic w Interze.. młody nie jest ale szkoda ze nie zagra u nas bo może bartra nabrałby przy nim doświadczenia itd.

0

Wielka strata niestety taka jest kolej rzeczy. Nie zastąpimy go , ale musimy wierzyć że klub zrobi wszystko żeby tą dziurę choć trochę załatać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?