1

Za co ci młodzi dostają takie pieniądze , za co pytam sie . Co drugi jak gwiazda dei czuje , a gra jak śmieć

0

Cyrk po prostu cyrk .

2

Nie chce byc podły , ale jak patrzę na gębe Adriano to pięść sama sie zaciska .

0

Zero ambicji ze strony piłkarzy którzy powinni wykazać wole walki jak w finale . Przecież w takich meczach muszą udowodnić na co ich stać .

0

Z resztą cała drużyna gra tragicznie

0

Na Adriano i Munira jak patrzę to chce mi się płakać . Naprawdę co oni grają ? Adriano piłki przyjąć nie potrafi .

10

Veratti transfer marzenie . Chłopak gra bardzo mądrze i efektownie jednocześnie . Podanie , spokój w wyprowadzaniu.

0

Real gra naprawdę dobrze . Cały czas stwarzają groźne sytuacje . Psg fajnie wychodzi spod pressingu , ale co z tego skoro nie ma kim atakować .

0

Nie wierze w to co widzę

0

Pora na Sandro , prawa strona bezbarwna

1

Brawo Bartra! Brawo

0

No i w końcu coś uderzył

0

OMG nasz najlepszy pomocnik i tak długa przerwa

0

Oby w drugiej coś w końcu wpadło bo zdecydowanie się należy .

0

Kreatywny pomocnik to marzenie i zarazem obowiązek , który musimy spełnić .

0

Neymar znowu wykazuje bardzo dużo chęci i inicjatywy , brakuje tylko trochę Suareza .

5

Brakuje znowu trochę szczęścia . Stwarzamy sytuacje , ale wykończenie tych akcji pozostawia wiele do życzenia. Rakitić to co miał na głowie to przecież śmiało można nazwać 100% okazją.

0

Czy ktoś z was gra może w Pes2016 na PS4? Powiedzcie mi jak mogli stworzyć grę w której oddajesz strzał i wszystko wpada do bramki . Kupiłem fife i zamieniłem na to , ale gdybym wiedział jak ta gra wygląda w rzeczywistości to nawet bym na to nie wpadł

0

Chciałabym użyć wielu słów w tym momencie , ale za większość dostał bym bana do końca życia.

0

Czy ktoś z was gra może na Pes2016 na PS4? Powiedzcie mi jak mogli stworzyć grę w której oddajesz strzał i wszystko wpada do bramki . Kupiłem fife i zamieniłem na to , ale gdybym wiedział jak ta gra wygląda w rzeczywistości to nawet bym na to nie wpadł

1

Klopp w Borussi no no , robi sie ciekawie .

0

Panowie czy w UPC znajdę multilige? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

0

Panowie Wielka prośba . Czy w UPC znajdę tą całą mulitilige. Bardzo proszę o odpowiedz ponownie

0

Panowie Wielka prośba . Czy w UPC znajdę tą całą mulitilige. Bardzo proszę o odpowiedz

0

Przyda się tu kilku osobom trochę pokory które przed meczem myślały ze to Bedzie spacerek

0

No mieliście racje Panowie . Łatwy hattrick Messiego jak nic .....

0

Manita za 3 ,2,1.....

1

Suarez tylko ręce rozkłada

0

Czy was też łapie taka złość na nich ze a ściska ? Wyrazilbym to lepiej z pomocą Przekleństw ale dostalbym bana na całe życie ...

1

Grają jakby myśleli że wszyscy będą przed nimi padać na twarz i czekać aż ich zleją...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?