dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za co ci młodzi dostają takie pieniądze , za co pytam sie . Co drugi jak gwiazda dei czuje , a gra jak śmieć
0
Cyrk po prostu cyrk .
2
Nie chce byc podły , ale jak patrzę na gębe Adriano to pięść sama sie zaciska .
0
Zero ambicji ze strony piłkarzy którzy powinni wykazać wole walki jak w finale . Przecież w takich meczach muszą udowodnić na co ich stać .
0
Z resztą cała drużyna gra tragicznie
0
Na Adriano i Munira jak patrzę to chce mi się płakać . Naprawdę co oni grają ? Adriano piłki przyjąć nie potrafi .
10
Veratti transfer marzenie . Chłopak gra bardzo mądrze i efektownie jednocześnie . Podanie , spokój w wyprowadzaniu.
0
Real gra naprawdę dobrze . Cały czas stwarzają groźne sytuacje . Psg fajnie wychodzi spod pressingu , ale co z tego skoro nie ma kim atakować .
0
Nie wierze w to co widzę
0
Pora na Sandro , prawa strona bezbarwna
1
Brawo Bartra! Brawo
0
No i w końcu coś uderzył
0
OMG nasz najlepszy pomocnik i tak długa przerwa
0
Oby w drugiej coś w końcu wpadło bo zdecydowanie się należy .
0
Kreatywny pomocnik to marzenie i zarazem obowiązek , który musimy spełnić .
0
Neymar znowu wykazuje bardzo dużo chęci i inicjatywy , brakuje tylko trochę Suareza .
5
Brakuje znowu trochę szczęścia . Stwarzamy sytuacje , ale wykończenie tych akcji pozostawia wiele do życzenia. Rakitić to co miał na głowie to przecież śmiało można nazwać 100% okazją.
0
Czy ktoś z was gra może w Pes2016 na PS4? Powiedzcie mi jak mogli stworzyć grę w której oddajesz strzał i wszystko wpada do bramki . Kupiłem fife i zamieniłem na to , ale gdybym wiedział jak ta gra wygląda w rzeczywistości to nawet bym na to nie wpadł
0
Chciałabym użyć wielu słów w tym momencie , ale za większość dostał bym bana do końca życia.
0
Czy ktoś z was gra może na Pes2016 na PS4? Powiedzcie mi jak mogli stworzyć grę w której oddajesz strzał i wszystko wpada do bramki . Kupiłem fife i zamieniłem na to , ale gdybym wiedział jak ta gra wygląda w rzeczywistości to nawet bym na to nie wpadł
1
Klopp w Borussi no no , robi sie ciekawie .
0
Panowie czy w UPC znajdę multilige? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
0
Panowie Wielka prośba . Czy w UPC znajdę tą całą mulitilige. Bardzo proszę o odpowiedz ponownie
0
Panowie Wielka prośba . Czy w UPC znajdę tą całą mulitilige. Bardzo proszę o odpowiedz
0
Przyda się tu kilku osobom trochę pokory które przed meczem myślały ze to Bedzie spacerek
0
No mieliście racje Panowie . Łatwy hattrick Messiego jak nic .....
0
Manita za 3 ,2,1.....
1
Suarez tylko ręce rozkłada
0
Czy was też łapie taka złość na nich ze a ściska ? Wyrazilbym to lepiej z pomocą Przekleństw ale dostalbym bana na całe życie ...
1
Grają jakby myśleli że wszyscy będą przed nimi padać na twarz i czekać aż ich zleją...