dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mogę prosić o link panowie ?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Boże Pedri jaki magik !
0
Wygląda to całkiem nieźle . Nie ma co wyciągać daleko idących wniosków , ale może uda się tchnąć w tą drużynę coś nowego .
Wychodzi na to że nawet taktycznie się przygotowaliśmy i wiemy jak się ustawiać i neutralizować mocne atuty drużyny z którą gramy . Liczę na ten sztab i mam nadzieje ze z czasem dopiero forma eksploduje .
0
Roberto w przerwie powinien sam poprosić o zmianę .
0
Pique niech już zamknie pysk i zacznie grać bo objechany został jak worek z ziemniakami
0
@johny11 pełna zgoda . Żal gościa bo strasznie go lubiłem , a przez to ze tak naprawdę wszędzie go upychają to mam go już dość jakoś :/
0
@Krzeczo
To nie tłumaczy tego w jaki sposób się obecnie prezentuje . Od Środkowego pomocnika z takim talentem możesz wymagać jednak więcej .
Druga sprawa to ewidentny brak zaanagażowania i wychodzenia na pozycje . Ja nie rozumiem o co chodzi z tym przygotowaniem fizycznym .
1
Nie da się tego oglądać nie oszukujmy się .
Roberto na skrzydle to dramat . Ofensywnie my nie konstruujemy nic .A o de Jongu z Ajaxu to można pomarzyć
0
Chłopaki trochę jakby kondycyjnie zmęczeni . Może w końcu wzięli się za porządne treningi ????????
1
Griezmann w jednym meczu ma więcej wypracowanych okazji niż przez wszystkie poprzednie . Przynajmniej teraz koledzy stwarzają mu okazje . Podoba mnie się to
0
Generalnie cieszy zmiana , ale trochę żałuje ze nie jest to Allegri .
Chciałbym zobaczyć włoską myśl szkoleniową w naszym zespole . W klubach jak Juventus piłkarze po 30 potrafią imponować szybkością i kondycja , a to głównie zasługa sztabu i trenerów .
Myśle ze świetnie przygotowałby nasz zespół taktycznie i motorycznie przy okazji wyciągając z weteranów najlepsze umiejętności
1
Wygląda jakby ledwo na nogach stał .. żenada .
7
Suarez jest takim drewnem ze szok ! Serio wstyd by mi było jeszcze pyskować wiecznie do kogoś
2
Inter ma przynajmniej pomysł na grę . Wiedzą co chcą zrobić . Szybkie wyprowadzenie , rozegranie , aż miło patrzeć . Nie wierze ze jest tu jeszcze ktoś kto broni trenera , a jeśli tak to chyba na piłce się nie zna . Jak widzę tego gargamela przy linii to mnie trafia . Wchodzi do szatni i pewnie pyta : Panowie co my teraz zrobimy ? Leo ogarniesz to jakoś ?
2
Suarez drze ryja na Semedo a sam podał do Griezmana jak amator
17
Płakać się chce jak widzę tego gargamela przy linii . Mam go już serdecznie dość , naprawdę .
W takiej formie to my nawet drużynie okręgowej nie dalibyśmy rady .
32
Valverde zabija tą drużynę na dobre . Stoi , ręce podpiera i liczy że się jakoś ułoży .
Coraz ciężej się to ogląda . Wyszedł ten sam skład który zostawił zdrowie w Anglii
3
Dembele znowu drażni swoją grą. Masakra , jak wtopimy ten mecz to będzie dramat
1
Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia .
Co z tego , że sezon był piękny jak w najważniejszych momentach daliśmy ciała . Przychodzi kluczowy mecz w LM Ii kapa , liczymy chociaż na walkę do końca i co się okazuje ? W kolejnym ważnym meczu porażka . Nie będę już pisał o zmianach i rotacjach . Bo po co czepiać się Suareza , po co posadzić go żeby pokazać że musi cały czas walczyć o skład . Brak słów .
0
Wszystko fajnie ale co z tego skoro Enrique i tak ma to w nosie . Prawda jest taka ze vidal wygląda dZisiaj naprawdę przyzwoicie . A Neymar i tak na lawie nie usiądzie. Szkoda , naprawdę szkoda bo chłopaki walczą i pokazują się z dobrej strony choć oczywiście przeciwnik gra słabo
1
Nigdy nie stosuje porównań do realu, ale trzeba przyznać że ich młodzież wygląda na głodnych gry i wie ze musi dać 200% i wycisnąć max z siebie samego gdy tylko nadarzy się okazja . Naprawdę , możemy przegrywać ale pokażmy serce i zaangażowanie w końcu !
1
Jestem bardzo ciekaw co stało się z Arda . Przecież koleś w Atletico grał naprawdę dobrze . Zadzior z ogromną wolą walki . U nas jakoś zgasł . Miał co prawda kilka lepszych meczów i chwil , ale spodziewałem się ze wprowadzi do szatni ogromną motywacje i zawziętość .
6
Nie da się tego oglądać . Nie przypominam sobie meczu w którym graliśmy coś takiego , chociaż ciężko to nazwać grą.
0
Orientujesz się czy to nie jest przypadkiem tak , że aktywują ten pakiet dopiero w 24H od zgłoszenia ?
Ja tez dzisiaj chciałem kupić eleven , ale doszły do mnie właśnie takie słuchy . :)
0
Wiadomo za ile się zacznie walka szpilki ?
0
Boże Suarez takie coś musi wpaść
0
Tylko ja mam ochotę dojebać temu stronniczemu marnemu komentatorowi
0
Liczę na dobry mecz w naszym wykonaniu . Może któryś z młodych graczy znowu dostanie szanse pokazania sie w meczu o stawkę , choć szanse na to nie są zbyt duże . Veb.