dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sędzia i komentarz dno dno dno
1
Nie rozumiem dlaczego nie analizował sytuacji z nakładką w akcji która doprowadziła niby do karnego ?
4
Mecz się oczywiście jeszcze nie skończył ale proponuje już usuwać konta wszystkim pseudo kibicom którzy tu szczekali
0
My się cieszmy ze z tej grupy do LM nie wyszliśmy . Przecież tu by było upokorzenie
0
Swietny futbol pokazujemy
0
Drużyna wyglada coraz gorzej z meczu na mecz
2
Dramatycznie zagraliśmy , nie ma się co oszukiwać nawet .
Niech ten Alba w końcu siądzie na ławce
2
Jordi od dłuższego czasu irytuje ale dzisiaj to już piłkarsko również ciężko się na niego patrzy . On i Pique to zawodnicy do wymiany obowiązkowo !
6
Dzięki Memphis , powalczyłeś srogo
0
Na Depaya nie da się już od dłuższego czasu nie denerwować ..
0
Człowiek kupił Eleven żeby Barce oglądać , to akurat na C+ transmisja .
Nie korzystam praktycznie z transmisji online .
Poradzi ktoś gdzie znaleźć ten mecz w przyzwoitej jakości na necie ? Z góry dzięki .
0
Nie wierze w to co oglądam .
Jestem w szoku !
1
Mingueza jest dramatyczny …
1
Dajmy Koemanowi czas …. Tiaaa
0
Jesteśmy w gazie . Luuk to kozak ze ho ho
Gość biega na spalonym i czeka , a jak już dostanie to klękajcie narody
2
Brawo Pedri , nic się nie stało
0
Nie dam już rady naprawdę, co się dzieje ?
Przecież oni grają dramatycznie . Nie mam już siły do tego wszystkiego
0
A my cały czas bez strzału . MASAKRA
0
@buddy dokładnie tak . Żenujący jest ten komentarz
1
Komentarz to dno . Nie da się słuchać tego spuszczania się nad Bayernem
1
Tragicznie to wygląda
0
Roberto już się grzeje , teraz ruszy
1
Pech .
Roberto objechany zdecydowanie . Poza tym przegrana główka po której poszła cała akcja
6
Ależ przyjemnie się to ogląda . Człowiek znowu może poczuć radość z kibicowania !
Taką Barce chciałoby się oglądać zawsze .
8
Hahahaha ale spalony .
Nawet komentatorzy już nie wiedzą jak to wytłumaczyć :)))))
2
Koeman chce iść na rekord z PSG róbcie screeny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Norbi2021 oczywiście ale to co ludzie wylewają tutaj to brak słów . Ogląda się do końca i wierzy choć ja oczywiście tez miałem s tym ciężko . Gdyby wpadło to co miało nie byłoby nerwów Bo kilka razy bramka była obijana
20
Niedowiarkom i wiecznym malkontentom można już dziękować i powoli zapraszać do usuwania konta na stronie . Pozdrawiam
3
De Jong jest objeżdżany jak trampkarz .
Nie wiem co z tym gościem ale gra naprawdę fatalnie