2

Sędzia i komentarz dno dno dno

1

Nie rozumiem dlaczego nie analizował sytuacji z nakładką w akcji która doprowadziła niby do karnego ?

4

Mecz się oczywiście jeszcze nie skończył ale proponuje już usuwać konta wszystkim pseudo kibicom którzy tu szczekali

0

My się cieszmy ze z tej grupy do LM nie wyszliśmy . Przecież tu by było upokorzenie

0

Swietny futbol pokazujemy

0

Drużyna wyglada coraz gorzej z meczu na mecz

2

Dramatycznie zagraliśmy , nie ma się co oszukiwać nawet .

Niech ten Alba w końcu siądzie na ławce

2

Jordi od dłuższego czasu irytuje ale dzisiaj to już piłkarsko również ciężko się na niego patrzy . On i Pique to zawodnicy do wymiany obowiązkowo !

6

Dzięki Memphis , powalczyłeś srogo

0

Na Depaya nie da się już od dłuższego czasu nie denerwować ..

0

Człowiek kupił Eleven żeby Barce oglądać , to akurat na C+ transmisja .

Nie korzystam praktycznie z transmisji online .
Poradzi ktoś gdzie znaleźć ten mecz w przyzwoitej jakości na necie ? Z góry dzięki .

0

Nie wierze w to co oglądam .
Jestem w szoku !

1

Mingueza jest dramatyczny …

1

Dajmy Koemanowi czas …. Tiaaa

0

Jesteśmy w gazie . Luuk to kozak ze ho ho

Gość biega na spalonym i czeka , a jak już dostanie to klękajcie narody

2

Brawo Pedri , nic się nie stało

0

Nie dam już rady naprawdę, co się dzieje ?
Przecież oni grają dramatycznie . Nie mam już siły do tego wszystkiego

0

A my cały czas bez strzału . MASAKRA

0

@buddy dokładnie tak . Żenujący jest ten komentarz

1

Komentarz to dno . Nie da się słuchać tego spuszczania się nad Bayernem

1

Tragicznie to wygląda

0

Roberto już się grzeje , teraz ruszy

1

Pech .

Roberto objechany zdecydowanie . Poza tym przegrana główka po której poszła cała akcja

6

Ależ przyjemnie się to ogląda . Człowiek znowu może poczuć radość z kibicowania !

Taką Barce chciałoby się oglądać zawsze .

8

Hahahaha ale spalony .

Nawet komentatorzy już nie wiedzą jak to wytłumaczyć :)))))

2

Koeman chce iść na rekord z PSG róbcie screeny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Norbi2021 oczywiście ale to co ludzie wylewają tutaj to brak słów . Ogląda się do końca i wierzy choć ja oczywiście tez miałem s tym ciężko . Gdyby wpadło to co miało nie byłoby nerwów Bo kilka razy bramka była obijana

20

Niedowiarkom i wiecznym malkontentom można już dziękować i powoli zapraszać do usuwania konta na stronie . Pozdrawiam

3

De Jong jest objeżdżany jak trampkarz .
Nie wiem co z tym gościem ale gra naprawdę fatalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?