0

Dostaje już padaki z nerwów

0

Niestety nie jestem optymistą Ale z taka gra to Panowie nie wygramy nic

0

Żebyśmy chociaż bramkę strzelili....

1

I jak rakitic zrobił coś więcej ? Nie wydaje mi się ....

0

Prawie uciszył wszystkIch

0

Niestety nie wygląda to najlepiej ale na takie mecze jako kibice też musimy być gotowi.
Nie spodziewajmy się szału po młodych zawodnikach którzy większość minut oglądają mecze z ławki .

0

Masakra po prostu

2

czy wam też spóźnia się głos w stosunku do obrazu ?

5

Mam nadzieje za cała sprawa z tym C+ i La Liga wyjaśni się pozytywnie bo to był główny powód dla którego zdecydowałem się na zakup....

2

Wiecie może już coś czy liga hiszpańska będzie na canal + ?

0

Gdzie kolega który chciał żeby Barca przegrała? Podobno nie ma co mówić o powrocie dobrej Barcelony. Ja uważam że walczyli bez bardzo dobrze i pozostaje się tylko cieszyć że z takim rywalem potrafimy odrobić wynik

4

Miejmy nadzieję że ten całus nie był na pożegnanie :-D

0

Szkoda tej bramki nie uznanej

0

Prawa noga znowu he he

0

Brawo Luis potrzebował tej bramki

0

Tylko ja mam wrażenie że jeden z komentatorów to kretyn który myśli że wszystkie mózgi pozwalał? Cały czas krytykuje messiego

0

LOL LOL chyba inny mecz oglądasz bo jeśli chodzi o mathieu to gra kolejny dobry mecz. Spokój i opanowanie

1

Jak to jest panowie miał być mecz podobno w tv na otwartym kanale

0

Hahaha Lampard

0

Boisko ciężkie więc trzeba wykorzystać każda dogodną sytuacje. Mam nadzieję że skuteczność przyjdzie w odp. momencie

0

Oby po naszym meczu nie było znowu narzekania.

0

Myślałem że tylko na naszej stronie chcą wyrzucać trenera po porażce, ale na stronie Mu też takich nie brakuje.

0

Gdybyśmy mieli przy tym składzie Benhakera to byłoby już 3-0 minimum

0

Gdybym chciał opisać co czuje oglądajac nasza kadrę dostał bym bana do końca życia

0

Jestem patriotą ale to co my gramy w piłkę to jest żenada stopnia pierwszego. Naprawdę nawet Gibraltar potrafi wyjść lepiej z piłką niż my. Dziękuję dobranoc

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.

0

Z góry dzięki

0

Siema Panowie wiecie może gdzie mogę obejrzeć wczorajszy mecz.. Jakieś zalukaj czy coś takiego

0

Siema panowie pytanie.. Messi biega coś? :D

2

Egzekutor vrdoljak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?