dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dostaje już padaki z nerwów
0
Niestety nie jestem optymistą Ale z taka gra to Panowie nie wygramy nic
0
Żebyśmy chociaż bramkę strzelili....
1
I jak rakitic zrobił coś więcej ? Nie wydaje mi się ....
0
Prawie uciszył wszystkIch
0
Niestety nie wygląda to najlepiej ale na takie mecze jako kibice też musimy być gotowi.
Nie spodziewajmy się szału po młodych zawodnikach którzy większość minut oglądają mecze z ławki .
0
Masakra po prostu
2
czy wam też spóźnia się głos w stosunku do obrazu ?
5
Mam nadzieje za cała sprawa z tym C+ i La Liga wyjaśni się pozytywnie bo to był główny powód dla którego zdecydowałem się na zakup....
2
Wiecie może już coś czy liga hiszpańska będzie na canal + ?
0
Gdzie kolega który chciał żeby Barca przegrała? Podobno nie ma co mówić o powrocie dobrej Barcelony. Ja uważam że walczyli bez bardzo dobrze i pozostaje się tylko cieszyć że z takim rywalem potrafimy odrobić wynik
4
Miejmy nadzieję że ten całus nie był na pożegnanie :-D
0
Szkoda tej bramki nie uznanej
0
Prawa noga znowu he he
0
Brawo Luis potrzebował tej bramki
0
Tylko ja mam wrażenie że jeden z komentatorów to kretyn który myśli że wszystkie mózgi pozwalał? Cały czas krytykuje messiego
0
LOL LOL chyba inny mecz oglądasz bo jeśli chodzi o mathieu to gra kolejny dobry mecz. Spokój i opanowanie
1
Jak to jest panowie miał być mecz podobno w tv na otwartym kanale
0
Hahaha Lampard
0
Boisko ciężkie więc trzeba wykorzystać każda dogodną sytuacje. Mam nadzieję że skuteczność przyjdzie w odp. momencie
0
Oby po naszym meczu nie było znowu narzekania.
0
Myślałem że tylko na naszej stronie chcą wyrzucać trenera po porażce, ale na stronie Mu też takich nie brakuje.
0
Gdybyśmy mieli przy tym składzie Benhakera to byłoby już 3-0 minimum
0
Gdybym chciał opisać co czuje oglądajac nasza kadrę dostał bym bana do końca życia
0
Jestem patriotą ale to co my gramy w piłkę to jest żenada stopnia pierwszego. Naprawdę nawet Gibraltar potrafi wyjść lepiej z piłką niż my. Dziękuję dobranoc
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
0
Z góry dzięki
0
Siema Panowie wiecie może gdzie mogę obejrzeć wczorajszy mecz.. Jakieś zalukaj czy coś takiego
0
Siema panowie pytanie.. Messi biega coś? :D
2
Egzekutor vrdoljak