dawidziu89
Dołączył/a: marzec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten mecz idzie na konto Xaviego .
Na murawę chyba nie zrzuci tym razem
3
Drużyna cyrkowa na czele z kapitanem Roberto i magikiem Alonso
0
Ten Cebula to strasznie słaby jest
0
@FcPortoFan1999
Tak , będzie grubo .
0
Proszę Państwa Xaviball ????
0
@a6willow dokładnie tak . Dla mnie zespół nie wyciągnął wniosków i nie zanotował żadnego widocznego progresu .
1
Można wiele mówić na temat tego dzbana prowadzącego mecz ale inną kwestią jest to ze nie widać żadnego progresu w naszej drużynie . Nie od dzisiaj z nimi gramy , takich drużyn będzie więcej a mam wrażenie ze Xavi sobie po prostu nie radzi .
0
Siema Grupa ,
czy ktoś się orientuje kiedy rusza sprzedaż biletów i jaki może być koszt na klasyk u siebie ? ????
8
Czy tylko u mnie Roberto powoduje takie nerwy ?
Gość jest ciężki do zniesienia
3
Czy ktoś przyzna racje ze ciężko się to ogląda ? Wyglądają jakby byli nieprzytomni , zero jakiś pomysłów
0
@bartekvisca
Śpij dłużej
3
Marcos żenada Alonso
6
Ten nieudacznik Ferran najpierw niedokładnie po czym padła bramka a teraz placek spalił .
Gość jest do sprzedania już pomijając ten mecz
1
Niestety ale całkowity brak rozwoju tej drużyny jest za Xaviego ! Nie oszukujmy się kurde
0
Busi , Ferran ledwo żyją ale po co ich zmieniać ? Hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dlaczego my gramy tak kiepsko w tą piłkę ?!
Naprawdę irytuje to ze my nie potrafimy prostej piłki zagrać !
2
Znając temperament Laporty nie zdziwię się jak Xavi poleci .
Szkoda go ale niestety chyba nie ma wyjścia
0
Xaviball dzisiaj dramatyczne
0
Shity musiało kupon zepsuć oczywiście .
Na tyle meczów tylko oni dali ciała !
Śmierdziele !
0
Eric Garcia - człowiek porażka
3
Przykro mi ale Xaviball nie istnieje
3
I po obwodzie i do tylu i tak w kółko
1
Brawo Eric , brawo !
7
Sorry , ale jak słyszę ze Bayern był lepszy w tym meczu to mnie coś trafia . Może nie jestem obiektywny ale przecież my mieliśmy dużo więcej lepszych okazji .
Wpadają dwie Pedriego , jedna Lewego i po meczu . Nie rozumiem zachwytów nad Niemcami , serio .
0
Kante to marzenie , ale nie ma się co łudzić :D
0
@patryk355
Mam prime i pokazuje mi FM za 214 zł
Jesteś pewny ?
0
Ansu nie ma na boisku ????
24
Witam , pozdrowienia dla wszystkich którzy jeszcze nie śpią
0
U mnie padło całkowicie