0

Ten mecz idzie na konto Xaviego .

Na murawę chyba nie zrzuci tym razem

3

Drużyna cyrkowa na czele z kapitanem Roberto i magikiem Alonso

0

Ten Cebula to strasznie słaby jest

0

@FcPortoFan1999

Tak , będzie grubo .

0

Proszę Państwa Xaviball ????

0

@a6willow dokładnie tak . Dla mnie zespół nie wyciągnął wniosków i nie zanotował żadnego widocznego progresu .

1

Można wiele mówić na temat tego dzbana prowadzącego mecz ale inną kwestią jest to ze nie widać żadnego progresu w naszej drużynie . Nie od dzisiaj z nimi gramy , takich drużyn będzie więcej a mam wrażenie ze Xavi sobie po prostu nie radzi .

0

Siema Grupa ,

czy ktoś się orientuje kiedy rusza sprzedaż biletów i jaki może być koszt na klasyk u siebie ? ????

8

Czy tylko u mnie Roberto powoduje takie nerwy ?
Gość jest ciężki do zniesienia

3

Czy ktoś przyzna racje ze ciężko się to ogląda ? Wyglądają jakby byli nieprzytomni , zero jakiś pomysłów

0

@bartekvisca

Śpij dłużej

3

Marcos żenada Alonso

6

Ten nieudacznik Ferran najpierw niedokładnie po czym padła bramka a teraz placek spalił .

Gość jest do sprzedania już pomijając ten mecz

1

Niestety ale całkowity brak rozwoju tej drużyny jest za Xaviego ! Nie oszukujmy się kurde

0

Busi , Ferran ledwo żyją ale po co ich zmieniać ? Hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dlaczego my gramy tak kiepsko w tą piłkę ?!
Naprawdę irytuje to ze my nie potrafimy prostej piłki zagrać !

2

Znając temperament Laporty nie zdziwię się jak Xavi poleci .

Szkoda go ale niestety chyba nie ma wyjścia

0

Xaviball dzisiaj dramatyczne

0

Shity musiało kupon zepsuć oczywiście .

Na tyle meczów tylko oni dali ciała !
Śmierdziele !

0

Eric Garcia - człowiek porażka

3

Przykro mi ale Xaviball nie istnieje

3

I po obwodzie i do tylu i tak w kółko

1

Brawo Eric , brawo !

7

Sorry , ale jak słyszę ze Bayern był lepszy w tym meczu to mnie coś trafia . Może nie jestem obiektywny ale przecież my mieliśmy dużo więcej lepszych okazji .
Wpadają dwie Pedriego , jedna Lewego i po meczu . Nie rozumiem zachwytów nad Niemcami , serio .

0

Kante to marzenie , ale nie ma się co łudzić :D

0

@patryk355

Mam prime i pokazuje mi FM za 214 zł

Jesteś pewny ?

0

Ansu nie ma na boisku ????

24

Witam , pozdrowienia dla wszystkich którzy jeszcze nie śpią

0

U mnie padło całkowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?